Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 7

  • 73 901
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 683
Мишел, Тинче, YourSoulMate, Емел, благодаря ви за преводите в ефир.   newsm51
Имате ли предложения за анкета?

# 706
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Хайде лека нощ на всички...стана много късно..4 часа една серия.

# 707
  • Мнения: 1
Еmely, честит рожден ден! Бъди много щастлива и силно обичана. newsm51 smile3525 newsm59

# 708
  • София
  • Мнения: 5 334
Хюррем: Дано и ти да имаш син.
Хатидже: Амин.
Хюррем: Амин. Ще стане.
Хатидже: Как ще стане?
Хюррем: Как - с Ибрахим. Не лъжи. Знам аз.

# 709
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Оффф, Хюремчето, не вярвам във действителност така да е врещяло бе...направо като коза. Едва ли Султана би харесал такова чудо невиждано. Аз и преди това бях писала, че не може мой човек, така да се излага . Срам за женскиЬО род напраУ rotfImao Тези, сценаристи какво искат да ни кажат със такъв врящящ образ newsm78
Съмнявам се, много се съмнявам, че Хюррем е била такава....в смисъл това и поведение. Иначе при тоя живот там, за да оцелее.....олеее, малеее и аз със моя благ характер, пак да повторя, шЪ вия по вълчи и ще стана  голяма гадница....но пък със финес всичко ще правя Wink

това    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetза ефирните преводачи Hug

# 710
  • Мнения: 7
 

 Честит рожден ден, Еmelyi!!!

Здраве, щастие, любов и късмет,
и в живота всичко да ти е наред
!


        

Stereo_hz, Mistik и Aleynam,  Ани , lacunababe и завер ханъм хиляди благодарности за възможността да гледаме този великолепен филм с превод.

       

Мишел, Тинче, YourSoulMate, Емел, благодаря ви, че сте с нас тази вечер и ни превеждате.

        

# 711
  • Мнения: 0
Aз не съм разочарована от образа на Хюррем, защото не съм очаквала да е ангелче крилато!  Mr. Green Може би само с крещенето прекалява, може би е била малко по-финна...но въпреки това ми е много интересно! Grinning

А, за интересното и на мен ми е интересно, но..според мен доста сгъстиха краските около
Хюррем. Някак не ми се иска да е така представена...
Държи се и командва наляво и надясно и най-вече има отвратително държание към Мария,
единствената й уж приятелка или по-скоро бивша, че сега я третира като лична робиня.
Със сигурност губи хората около себе си с тази прекалена мания за величие и самонадеяност.
Ето и Нигяр отиде в отбора на Ибрахим, когото пък Хюррем постоянно предизвиква с
голямата си уста.Той не й беше враг в началото, но й стана такъв от чувство за самосъхранение.
От цялата работа - горкият Султан Сюлейман - един много влюбен мъж Wink

Приятна вечер и ЧРД на рожденничката!

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 23:42 от Fan

# 712
  • Мнения: 13 567
Благодарности за превода на цялата група! bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Хареса ми този епизод, но със сигурност всичко ще изглежда различно, ако се гледа без реклами, със спокойна картина и, разбира се, с нормален превод.  Praynig Praynig Praynig
 

# 713
  • Мнения: 9 778
АЗ СЪМ В ОЧАКВАНЕ ВЕЧЕ ДА ВИДЯ КАК ЩЕ ПОДХОДИ ХЮРРЕМ КЪМ СЮЛЕЙМАН Heart Eyes Grinning hahaha
В харема си врещи , но предполагам и на султана ще се нацупи Praynig
Той отряза Махидевран, но ... много съм любопитна как ще реагира на ревността на Хюррем newsm78
Най добре за всички е ,да дадат Мария за жена на пашата в Одрин Mr. Green
На мен лично филма ми харесва и ми е много интересен, а най магнетичен от всички ,естествено е  султана- Heart Eyes Embarassed Grinning

# 714
  • Мнения: 28
ОГРОМНА БЛАГОДАРНОСТ ОТ СЪРЦЕ ЗА ВСИЧКИ ОТ ОТЛИЧНИЯ ЕКИП, КОИТО НИ ДАВАТ ВАЗМОЖНОСТ ДА БЪДЕМ СЪПРИЧАСТНИ КЪМ ФИЛМА, ДА ГО ГЛЕДАМЕ С РАЗБИРАНЕ И УДОВОЛСТВИЕ !

 Hug   Hug   Hug   Hug   Hug   Hug   Hug

 newsm51    love001  newsm51     love001  newsm51     love001  newsm51     love001  newsm51     love001  newsm51     love001   newsm51      love001 

# 715
  • София
  • Мнения: 5 334
Абе, тая Хюррем не е никак нормална. После как ще я харесвам... Ай, сиктир... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms То вряскане, то душене, то кокорене... Яяяяяяя... Naughty

Няма защо да ми благодарите, момичета! За мен е удоволствие да съм сред вас! Hug Hug Hug

# 716
# 717
  • Мнения: 13 567

А Халит е отново безупречен! Two Hearts Играта му се откроява над всички останали!   Two Hearts Two Hearts

# 718
  • Мнения: 417
Момичета,благодаря за хубавите пожелания Hug Hug

# 719
  • Мнения: 105
Аз мисля,че нарочно изкарват Хюррем толкова противна!Не могат тия наши съседи да преглътнат,че една неверница е  станала не просто приближена на техния султан,но е и влияела на политиката му!
И на мене ми идват в повече изблиците й...Но я разбирам от друга страна,тя се чувства съвсем сама в това гнездо на змии.И като не си намери детето..Ами майка е,коя майка не би се уплашила за детето си?Още повече като видя колко може да разчита на Мария...


Благодаря на момичетата за преводите и обясненията!


Честит рожден ден,Емели

Общи условия

Активация на акаунт