Висок пролактин и ПКЯ

  • 1 478
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета Simple Smile

За първи път пиша тук. Досега само съм чела вашите писания Simple Smile

Малко ми е притеснено, защото преди около 6 месеца ми диагностицираха поликистозни яйчници, а наскоро и изключително висок пролактин - около 1597 при норма от 127 до 637.. Назначиха ми лечение с Диане 35 и Достинекс (Dostinex) (една таблетка седмично), но много ме притесняват страничните ефекти. Може ли някой, който е имал подобен проблем да сподели какво му е помогнало. Чудя се също дали да не се обърна към алтернативна медицина - билколечение или хомеопатия, но след като се разрових за добри хомеопати не намерих нето един без противоречиви мнения. Моя приятелка ходи при д-р Тенева и е много доволна, но във форумите изчетох доста негативни мнения. Чудя се дали да не се обърна към д-р Григор Желязков, който се занимава с билколечение... Само че с тоя висок пролактин сигурно е добре първо да си пия предписаните лекарства, а след това да търся алтернативни методи... Не знам, много съм объркана...

Какво ще ме посъветвате? Много ви благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 376
Ох, някъде четох за този висок пролактин...ако намеря къде беше ще пусна линк. Според мен е най-добре с билколечение, но конкретно лечител не мога да ти препоръчам. Виж това:
http://www.-spam149-/2010/11/12/%d0%b2%d0%b8%d1%81%d0%be%d0%ba%d … 0%bb%d0%b5%d0%bc/

Последна редакция: пн, 07 фев 2011, 20:57 от Инера

# 2
  • Мнения: 0
Много ти благодаря, Инера Simple Smile

Сега започнах да си пия Диане-то и Достинекса, смятам да ги пия един месец, да изследвам пролактина и ако е спаднал малко минавам на билки и хомеопатия. Това с иглотерапията е интересно. Може и това да включа към лечението.

Но на първо място трябва да се справя със стреса... който май е в основата на всичко...

Мерси още веднъж   bouquet

# 3
  • Мнения: 376
И ако отидеш при д-р Григор Желязков, пиши ми моля те после дали си доволна, защото четох добри отзиви за него.

# 4
  • Мнения: 0
о да Simple Smile задължително ще споделя какво ми е помогнало Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт