Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 85

  • 28 072
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 157
Добричка е Уси, добричка е. Като сгафи и веднага се извинява и тича да поправя грешките. Готова беше без пари да купи онова прословуто пиано и щом разбра за проблемите на сем. Туралъ, отдма хукна по нощите да им го връща и да им пее. Объркана е малко, ревнива е, избухлива е, но е добричка. Няма да му е лесно и спокойно на оджата с нея, но няма и да му е скучно. Grinning
Да не вземеш да ми се впрегнеш сега, еййй!  Mr. Green
"Объркана е малко, ревнива е, избухлива е",няма да допълвам списъка, този е достатъчен  Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 0
Хайде лека нощ от мен. Hug
И дано облаците над филма се разсеят тая седмица. Praynig

# 62
  • Мнения: 84
Уси,във втори сезон дойде за първи път и любовта,но за съжаление и все още не споделена.Объркана е и тя самата не знае какво да прави и как да се държи.Мисля си че тя действа единствено и само инстинктивно.

# 63
  • Мнения: 10 240
Ринка,извинявай не мога да направя разликата дали си ни ядосана или се шегуваш с нас? Като чета последните ти два поста/аз не пропускам никога твоите постове/ нещо ми се струва че сме те издразнили.Я ни кажи с какво? Ще се наруши веднагически тишината.

Таня, нито съм ядосана, нито се шегувам. Просто констатация. Ако трябваше да се ядосвам то е на сценаристите. Толкова окепазиха образа на Хасрет, че не вярвам ако в реалния живот на някое момиче като нея се случи същото ще  постъпва по този начин.
Исках да споделя, че може и Хасрет да не заслужава всичко това, което получава, но тя не го е и искала.
Любовта не е за това да преценяш кой дава повече и кой по-малко. В любовта даваш толкова, колкото можеш и искаш. И получаваш толкова, колкото ти дават. Или ти стига или не. Преценката е лична. Мурат, колкото и да е образован, умен, талантлив е също толкова неумел в сърдечните отношения, колкото Хасрет. Съдбата ги срещна и искрата пламна. За целият свят те може да са най-неподходящата двойка, но ако се чувстват като "двете половини на една и съща ябълка" всичко друго е без значение.

Съжалявам, че съм причинила  тишината!   Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 84
Ринка,благодаря ти.Удоволствие беше за мен да прочета поредния ти пост. Относно тишината - не си ме разбрала.Казах че след твоя пост ще се наруши тишината,ще станат по-активни заслепените и ще бъдат по-активни в темата.

# 65
  • Мнения: 0
Уси, при определени уславия този магарешки инат може да премине в амбиция да успееш и тогава гледай какво става.
Таня, тя първи сезон си впрегна характера и успя да направи чудеса, ама втори сезон нещо се е предала и по често прави напук.  newsm78
Много точно казано-да си впрегне характера. Момичето си има заложбите ,да започва да ги използва.Потъна в депресия ,та се поболя.Стига вече.Да се взима в ръце и да си става истинската Хасрет.
       Лошото е ,че не мога да си представя ,ако ей сега се събере с Мурат какво ще и предложи той , освен сърцето си. При Несрин ли ще я заведе ?  
       Левент не е обременен от роднини, разчита само на себе си, предлага сигурност, въобще е идеален за семейство, като се иа предвид ,че я и обича. Той си действа като нормален човек , който е влюбен и се бориза жената на сърцето си  по най-разбираемия начин.Ама зарежи питомното ,гони дивото, е това е филма.Всеки си хвана белята с неща дето не са му много ясни и сега -мъка.
      
      Мисля ,че на  Хасрет ще и писне и ще зареже всичко, ще отиде на онзи курорт, черноморския, и там ще я последва Мурат....


# 66
  • Мнения: 1 095
Ринка,извинявай не мога да направя разликата дали си ни ядосана или се шегуваш с нас? Като чета последните ти два поста/аз не пропускам никога твоите постове/ нещо ми се струва че сме те издразнили.Я ни кажи с какво? Ще се наруши веднагически тишината.

Таня, нито съм ядосана, нито се шегувам. Просто констатация. Ако трябваше да се ядосвам то е на сценаристите. Толкова окепазиха образа на Хасрет, че не вярвам ако в реалния живот на някое момиче като нея се случи същото ще  постъпва по този начин.
Исках да споделя, че може и Хасрет да не заслужава всичко това, което получава, но тя не го е и искала.
Любовта не е за това да преценяш кой дава повече и кой по-малко. В любовта даваш толкова, колкото можеш и искаш. И получаваш толкова, колкото ти дават. Или ти стига или не. Преценката е лична. Мурат, колкото и да е образован, умен, талантлив е също толкова неумел в сърдечните отношения, колкото Хасрет. Съдбата ги срещна и искрата пламна. За целият свят те може да са най-неподходящата двойка, но ако се чувстват като "двете половини на една и съща ябълка" всичко друго е без значение.

Съжалявам, че съм причинила  тишината!   Hug Hug Hug

Мурат си я обича такава каквато е,буйна, дива, непокорна -  единственото, което иска от нея е да му вярва..., като я погледне в очите и и каже нещо, да го приеме за чиста монета, той просто иска доверие, от там нататък... всичко е любов..., а те и двамата я носят в сърцата си  и то в големи количества.

# 67
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gönülçelen Klibi *- Çiçeklendim Sana

http://www.dailymotion.com/video/xgx0n7


 

# 68
  • Мнения: 2 157
Уси,във втори сезон дойде за първи път и любовта,но за съжаление и все още не споделена.Объркана е и тя самата не знае какво да прави и как да се държи.Мисля си че тя действа единствено и само инстинктивно.
Аз се ядосвам на Хасрет само затова, че се държи като типичен пубертет. Всичко знае, всичко може, акъл не ще.  doh Naughty Не е наясно с този живот и тази среда , в която се озова и за мен беше нормално да поиска съвет поне от майка си в някои ситуации. Хайде отначало все още не я приемаше, но след като я допусна до себе си, да беше й поискала съвет, когато не знае какво да прави. Нашта мома точно като в лафа за наядената въшка насред чело. Явно си въобрази, че е голямата певица и ще се грижи вече сама за собствения живот, след като така разбра думите на оджата. Ама след като виждаш, че нещата не ти се получават както ти се иска, наведи главица надолу и попитай я сестра си, я майка си. Тя вирна главицата, хвана се за ръчицата левентова и вижте ме какво мога. Ей затова й се ядосвам и всеки божи ден я ругая.

# 69
  • Мнения: 2
Подкрепям Джовани напълно!
Мен лично много ме издразни, когато Хасрет звънна на Мурат да го моли да идва с нея на острова. Направо ме изумява как тя непрекъснато го търси по един или друг начин и го моли за различни неща, сякаш нищо не е ставало. #Crazy Това момиче срам няма ли?!

Кате, и аз не я виждам тази доброта у Хасрет. Нито осъзнава грешките си, нито се извинява.

# 70
  • Мнения: 0
Скъпи запленени, благодаря ви за удоволствието да бъда с вас и да чета вашите мнения.
Ринка, благодаря ти за поредната красива тема. Надявам се да я изпишем с много любов.
Що се отнася до героите, все си мисля, че на нас ни се ще всичко да се развива по-бързо , но и в живота не става така. Име неща, които изискват време и осъзнаване и приемане на чувствата, които изпитва човек. Не всеки може веднага да признае и да говори за чувствата си с човека, когото обича. Случва се да трябва да изчакаш подходящия момент. Може и да загубиш но си длъжен да го направиш (да изчакаш).

Пожелавам на всички спокойна нощ.

ПП Искам да изкажа специална благодарност на всички които превеждаха отделни моменти от диалозите, за да можем и ние, които не разбираме напълно езика да сме в час с епизода.

Специални поздсрави и на екипа, който работи над превода и субдитрите на епизода.

Благодаря на всички.

Ринка, не се ядосвай на сценаристите. Мисля, че всичко е решено много преди това, в послевния момент се променят само детайли, но не и същината на филма. Така мисля аз. Не се ядосвай. Бъди все така, както и до сега позитивно насроена. Това носи спокойствие и на повечето запленени, които като мен само четат и рядко слизат да коментират филма.

Спокойно нощ на всички!

# 71
  • Мнения: 0
Ринка,пак чудесна тема. Вече изчерпах суперлативите, с които мога да ти благодаря,а ти винаги ни изненадваш с какви ли не красоти. Сърдечно ти благодаря! Приеми този скромен виртуален букет

# 72
  • Мнения: 0
Красота и естетика !

# 73
  • Мнения: 1 095
Момичета, нали затова негодуваме срещу сценаристите, защото така, както ни я показват Хасрет, тя няма нищо общо с онази Хасрет в която се влюби оджата. Нали затова се ядосваме от край време.
Аз май започнах първа (тук във форума ме обвиняваха, че все търся оправдание за Мурат с глупавия сценарий ,който са измислили сценаристите), но (според мен) най-много пострада образа на Хасрет... Той е най-окепазен. Няма нищо общо с Хасрет от първи сезон, същото се отнася  и за оджата. Ама те втория сезон го дадоха толкова "вързан", та две думи не и каза на това момиче, че да се разберат - поне един път, пък после пак да ги разделят... Сещате се каква мъка беше, аха да се доближи до нея и нещо все му пречи...
Така стана сега и с Хасрет... Нещо не им стигна вътъкът на тези сценаристи..., изложиха се. Направиха ги жалки (особено образа на Хасрет).
През цялото време (особено имаше един Лескай), ни казваше - Споко, ние знаем какво искат зрителите и най-накрая - направо си се подиграха с нас.
Те затова феновете на Туба бойкотираха  сериала. Не може на такива известни артисти, да им предлагаш такъв жалък сценарий.
Има артисти дето хич ги няма, но сценариите много, много добри...
Мислят ли, че една Туба, един Джансел заслужават сериалът им да бъде спрян и то по вина на лош сценарий, защото те от към игра са перфектни...

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 23:25 от kali_georgieva

# 74
  • София
  • Мнения: 30 272
Цитат
През цялото време (особено имаше един Лескай), ни казваха - Споко, ние знаем какво искат зрителите и най-накрая - напрови си се подиграха с нас. Те затова феновете на Туба бойкотираха  сериала. Не може на такива известни артисти, да им предлагаш такъв жалък сценарий.

да и ни викаха изчакайте епизод еди кой си и ще видите какво ще стане, нещата ще си дойдат на мястото, досега не виждам да се нареждат, а епизодите си вървят  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт