Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 85

  • 28 055
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 895
gülnaz: just go and tell him then. cancel the engagement. newsm44
Да отиде и да го отмени годежа така както го прие , без обяснения. hahaha

# 706
  • София
  • Мнения: 51
EPISODE 39 TRAILER (Arzu'cim)
ceren: I know you love hasret. I told you before you both need to talk to each other.
murat: I can't. She is engaged to levent.
ceren: she does not love him. she loves you are you blind?
levent: I will do anything for you.
...hasret: I feel so bad when levent looks at me. I feel like I am carrying a ton of heavy burden.
he comes all the way here, arm in arm with that girl. he does not care one bit how I feel.
ceren: I think you both love each other but you cannot say it to each other just because you are both stubborn.
murat: hasret is very important for me.
ceren: I wish at least once you had told her this.
hasret: I should never have worn that ring in the first place.
gülnaz: just go and tell him then. cancel the engagement.

Превода на Моргана  newsm51 newsm51 newsm51

Джерен: Знам, че обичаш Хасрет. Казах ти и преди, че трябва да си поговорите.
Мурат: Не мога. Тя е сгодена за Левент.
Джерен: Тя не е влюбена в него. Обича теб, да не си сляп?
Левент: Ще направя всичко за теб.
Хасрет: Чувствам се толкова зле, когато Левент ме гледа. Чувствам се сякаш нося тонове тежко бреме.
....Идва тук под ръка с това момиче. Изобщо не се интересува как се чувствам.
Джерен: Мисля, че и двамата се обичате един друг, но не можете да си го кажете, защото сте инати.
Мурат: Хасрет е много важна за мен.
Джерен: Иска ми се поне веднъж да и кажеш това.
Хасрет: Като начало, никога не трябваше да приемам този пръстен.
Гюлназ: Просто иди и му кажи тогаз. Отмени годежа!

# 707
  • Мнения: 2 157

На мен трейлъра ми хареса, Хасрет никога няма да се омъжи за Левент.Само защо трябваше толкова да страда , за да разбере ,че ината и импулсивноста до никъде не водят. Hug
За съжаление всички ние си плащаме за грешките, които правим. Колкото по рано си платим, толкова по малко са лихвите. Дано Хасрет навреме осъзнае нелепото положение, в което се намира с този годеж и го приключи. Гюлназ също я съветва, дано поне нея да послуша.  Praynig Praynig Praynig
Колкото за любовта им с Мурат, ще трябва да почакаме. Докато Хасрет не развали годежа, въобще не очаквам той да отиде при нея и да й каже, че я обича. Но ако Джерен успее да го убеди, може поне да й подскаже по някакъв разбираем за нея начин.
Благодаря ви мили момичета за всичкото инфо, за преводите, за фрагмана, за музикалните и поетични изпълнения.  Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 510
Дано нашето момиче послуша сестра си.Поне в другия епизод да видим края на тоя годеж.

# 709
  • София
  • Мнения: 7 895
Хасрет: Чувствам се толкова зле, когато Левент ме гледа. Чувствам се сякаш нося тонове тежко бреме.

Е това е най-големия ад , в който може доброволно да се постави човек.

Цитат
....Идва тук под ръка с това момиче. Изобщо не се интересува как се чувствам.

Да не се срине психически само Хасрет , макар че знам ли ,може пък тогава  Левент да се откаже от годежа.Под натиска на мама и кака естесвено Joy

# 710
  • Мнения: 0
В страница на Туба във фейса излезе това: the events will be great...please stop your boycotting the series



Изтриха го .... Sad

# 711
  • Мнения: 3 478
Момичета, Ринка е оставила линк за новата тема. Пускам го на тая страница, щото аз имам проблем с актуализация някаква на регистрация, а и виждам, че правят профилактика. Та който сколаса, да го пусне, ако аз не успея.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=562683.0

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 18:26 от Katya_I

# 712
  • София
  • Мнения: 7 895
Вечерята дето я е дала Несрин сигурно е в чест на Джерен , тя е способна естествено да направи такова нещо.В трейлъра се вижда , че Мурат придърпва към себе си Джерен сигурно на въпросната вечеря. Бог знае какво и се върти в главата, а и какво и е на устата на Несрин , може даже да намекне и за друг годеж Sick

# 713
  • Мнения: 0
Вечерята дето я е дала Несрин сигурно е в чест на Джерен , тя е способна естествено да направи такова нещо.В трейлъра се вижда , че Мурат придърпва към себе си Джерен сигурно на въпросната вечеря. Бог знае какво и се върти в главата, а и какво и е на устата на Несрин , може даже да намекне и за друг годеж Sick

Оооо, от мама Неси очаквам всичко  ooooh!, тя от нищо прави нещо, а сега с това отоншение на Мурат към Джерен, няма да се учудя ако и покани поръча  Joy Joy Joy

# 714
  • София
  • Мнения: 30 253
здравейте момичета,

много инфо, много чудо.

Очаква ни дай Боже добър епизод и според мен забавен. Имаме нужда от това след толкова мъка.

Само немога да намеря преведена подсказката на Бисена   Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 2 157
Толкова много ми харесва усмивката на това момиче. Колко ли епизода ще участва? Струва ми се, че ще бъде до нашите инати само, докато те си признаят чувствата и след това ще си хване самолета за Париж.



Момичета, аз продължавам да си мисля, че годежа няма да се развали толкова лесно, колкото на нас ни се иска. Ако до края на този епизод Хасрет вземе решение да върне пръстена ще е наистина напредък, но това което казва Хасрет - Чувствам се толкова зле, когато Левент ме гледа, ме навежда на мисълта, че тя ще има угризения на съвестта и няма да посмее все още да върне пръстена.  ooooh!

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 18:56 от Snake777

# 716
  • Мнения: 2 157
здравейте момичета,

много инфо, много чудо.

Очаква ни дай Боже добър епизод и според мен забавен. Имаме нужда от това след толкова мъка.

Само немога да намеря преведена подсказката на Бисена   Rolling Eyes
Стр.42 пост 623

Аз пък не мога да отварям стр. в БГ мама Cry Cry Cry

# 717
  • София
  • Мнения: 7 895
Форума днес е някакъв ад. Някой даже са с нови регистрации. Не му върви на този 39 епизод и това е Joy Joy Joy


Уси  годежа няма да се развали лесно , но важното е че Хасрет ще е най-после наясно със себе си.Никак не е малко , поне тя да спре да дразни Мурат , на него малко му трябва да капитулира. hahaha

# 718
  • Мнения: 3 478
Shatzi, заслужавам си подигравката. Много съм глупава. Embarassed

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 19:12 от Katya_I

# 719
  • Мнения: 2 157
Форума днес е някакъв ад. Някой даже са с нови регистрации. Не му върви на този 39 епизод и това е Joy Joy Joy


Уси  годежа няма да се развали лесно , но важното е че Хасрет ще е най-после наясно със себе си.Никак не е малко , поне тя да спре да дразни Мурат , на него малко му трябва да капитулира. hahaha
Само като се сетя за готвенето в кухнята, какви погледи имаше между Хасрет и Левент яхвам метлата. Затова сега не съчувствам на Хасрет. Защото те с Левент минаха границата. Поне Левент е наясно, че Мурат я обича. Дори съм ядосана на Левент, че прие поканата на Несрин.
Иначе оджата го виждам, че търси сламката, за която да се хване. Но този пръстен на ръката й, тези мили Флюбени погледи дето си разменят, чак мен вбесяват.

Общи условия

Активация на акаунт