Имате ли двойници?

  • 21 835
  • 206
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 521
Да, точно тези цифри на картата са Laughing
Имам познат с цифра 1. Той беше твърдо решен да го открие, ама..нъцки.

# 61
  • Мнения: 9
Цифрата на картата, показва колко хора са с еднакво име, презиме и фамилия, като твоето.
И това означава двойник... newsm78

# 62
  • Мнения: 6 155
Тази цифра не показва никакви двойници, нито имена .  Laughing

Ето ви статия:
http://lasombra-said.blogspot.com/2011/02/blog-post.html

# 63
  • Мнения: 3 447
Цифрите на картата, показват колко хора са с еднакво име, презиме и фамилия, като твоето.

Изключено е да има 8 души с мойто име и фамилия, и двете са редки.
А, Биби, успокои ме  Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 1 647

Изключено е да има 8 души с мойто име и фамилия, и двете са редки.
А, Биби, успокои ме  Simple Smile

Точно това щях да напиша. Абсурд е да има и един човек в тая държава, който да носи 3 имена досущ като моите, та камо ли 5. 

# 65
  • Мнения: 9
Хмм, на мойта пише 1. /Така ми беше обяснено, още при издаването на първите ЛК - след паспортите/.
    Аха Biby, благодаря, почвам да смятам... Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4 841
Иначе не съм срещала двойничка, казвали са ми че са виждали момичета, с които си приличаме, но винаги почти непознати хора, не близки, които са по наясно с това как изглеждам. Simple Smile

Не съм те виждала "на живо", но от многото разглеждани снимки от бг-маммски купони, направо имам чувството, че те познавам  Wink Та има една девойка, която работи в един магазин за детски играчки в TheMall - всеки път като я видя, се сещам за теб. Даже наум си я наричам "Малката госпожица Мърморана", което не е съвсем честно, защото момичето е много мило и усмихнато.

Извинявам се за off-а.

# 67
  • Мнения: 871
В един определен период поне 7 човека ми казаха, че имам поразителна прилика с Ума Търман. Не го приемах като комплимент, обаче  Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 4 120
А би трябвало Simple Smile

# 69
  • Мнения: 619
И мен доста сериозно и плашещо за ме припознавали.
Пробвах сайта, но в зависимост от снимката, която кача ми изкарва разни мадами.
Казва ли са ми,че приличам на Сандра Бълок, но не вярвам..

# 70
# 71
  • Мнения: 11 747
Нямам двойници, никога не са ме оприличавали на никого.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мен май са ме оприличавали с някаква Ламия (ако така се пише) от турски сериал.

# 73
  • Мнения: 337
Късметлийки сте вие , а какво да кажа аз , като десетки пъти са ме оприличавали с Кристина Димитрова ...и продължават .  Вече започвам и да им вярвам  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 401
Един катил ме преследваше сума ти време. По едно време се престраши и ме заговори, каза, че ужасно съм приличала на гаджето му. Аз му казах да се разкара, разбира се, но той ни уреди среща. От любопитство взех, че отидох. И се срещнах с нея. Имаше някаква прилика, но не такава, че да се сприятелим  Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт