ПЪРВИ клас - епизод 20

  • 25 644
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 037
rozali79,браво на детето за отличния резултат!
Хриси,браво и на Вики!
Днес за първи ден на у-ще след голямата почивка и за първи път сме втора смяна.
Влади от 1 седмица разправя колко е лошо да си втора смяна(явно ме е чул като съм си мърморела),а Марти като се прибра каза че е чного уморен и не можал да спи на обяд.Той не е спал на обед от 2 г.сигурно,но смяната на режима си казва думата.
На зелено училище не бих ги пуснала,точно  защото не съм ги научила да са самостоятелни,а и на тях само бели и щуротии са им в главата.
Телефони нямат и скоро май няма да имат.
Днес и двамата имат отлично по руски,но на Марти му се случва за първи път,а учителката толкова била доволна от него,че чак казала -сякаш виждам друго дете,нов Марти.Дано започне да внимава повече в час,че ще трябва нов тефтер за забележки да купувам.Владко пък загубил гъбата за триене на бялата дъска и сега трябва да купувам,скарали се с другия дежурен кой да чисти,да взема да го накарам да обърше праха в къщи щом толкова му се пише-. Joy
 Приятна вечер на всички  bouquet,на Ирина за новата тема  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 3 518
А Марио като награби телефона и няма отърване от него. Държал ме е и по три часа на телефона и накрая аз съм го молела да приключваме и с обещанието да се чуем пак до довечера  ooooh!

И ние я мислехме Prima for kids, но докато да решим излезе viva bipper и това му взехме. Уж да го следим къде е, ама до сега не съм пробвала това. Но говори с нас безплатно и можем да му ограничим всичко отвсякъде. Иначе реално и той говори за по-малко от 10 лева на месец и не ни е изгодно, но се притеснявам да не вземе да праща SMS-i и други глупости.

# 62
  • София
  • Мнения: 14 792
Ани има телефонот първия учебен ден, двете сме на Мтел комбина. Но не изгаря от желание да си говорим. Общо взето се обажда за глупости-днес наобяд ми звънна да се оплаче, че някакво момче й изхарчило лепилото и да купя ново. GrinningСамо една еднодневна екскурзия сме имали досега, госпожата каза, че са още малки за продължителни мероприятия. Никога не е ходила на нещо по-продължително от излетите в градината-нямаха лагери и зелени училища. Дано не ми идва скоро тази дилема-че ако се тръшне, че всички ще ходят Sad

# 63
  • София
  • Мнения: 4 397
Момичета само се записвам , за да ви следя.
Кухнята ми изпива мозъка, здравето и всички сили и нерви  Tired, надявам се другата седмица да я поръчам и да мирясам с избирането на цветове и материали и съм на линия  Hug

# 64
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Запис Wink
Утре е при нас състезанието по математика най-после Peace

# 65
  • Мнения: 2 474
Запис Wink
Утре е при нас състезанието по математика най-после Peace

Успех на нинджата! Hug
kimbolina,успех и на теб в "мисия моят дом". Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 13 222
Успех на нинджата и от мен, Свраче!  Hug

# 67
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Свраче, успех на математика !

 Кимболина, като те влече нека и да те радва  Wink

  При нас - травма. Вчера паднал от салто върху партньора и сме с подуто коляно и едвам върви. Днес ще обикаляме доктори. Дано да няма нещо спукано и скъсано. След падането е скачал половин час на батута.  Cry

# 68
  • София
  • Мнения: 15 261
Свраче, успех на момчето!  Hug
Амбър, дано да няма нещо сериозно. Стискам палци.

Смятам да записвам Иво на ски-училище другата седмица-от понеделник до петък, а вчера го прибрах кашлящ от училище.  Confused Казах му, че ако се разболее, няма как да ходи на ски, и той, клетия, цяла вечер се опитваше да си задържа кашлицата с онзи звук ..... ъгхъъ... сещате ли се-за прочистване на гърлото. Ще го видя как ще е до четвъртък и ще решавам дали да плащам или не.
И дано да не се стопи снегът съвсем.  Confused

# 69
  • Мнения: 3 479
Добро утро и спорен ден на всички Grinning

В петък Матей си загуби телефона или му го откраднаха, не стана ясно. По принцип той си го носи в една чантичка и никога не се разделя с нея, та затова е твърде вероятно телефонът да се е изхлузил от там и някой да го намерил (били са и на двора), но пък не е предаван на никого в училище. Най-много ме е яд, че телефонът беше малък, слайдер, и на Мати му беше удобен. Иначе апаратът е стар, мой, с не много екстри и поочукан на външен вид, не твърде привлекателен за кражби, поне според мен, обаче знае ли човек. Thinking Добре, че сестра ми предложи старият телефон на племенничката, тъкмо й подариха нов за рожденният ден и ме отърва от харчове, за сега Laughing
В училище нещата биват долу-горе. Човекът не си дава зор много и аз трябва да му го давам Twisted Evil Купих му комикси с любими герои само и само да прочита нещо, обаче - не! Чака да вземат всички букви в буквара (той си ги познава, обаче госпожата трябвало да го научи Crazy) и тогава щял да чете книги. Ще я видим тази работа Crossing Arms
Малкият ми се разболя от варицела и за щастие я кара леко. Матей обаче не е боледувал и сега чакам да видя дали ще се опъпчи. Направо ще пощурея в къщи, като затворник съм. Добре, че времето се позатопли, защото и на малкият вече му омръзна у дома, та поне го пускам на терасата и той търчи от единият край до другия Laughing

# 70
  • Мнения: 390
Amber много неприятно.
Дано няма нищо сериозно, бързо възстановяване на гимнастика  Peace
Май няма лесно да го усмириш, щом след падането пак е скачал, не го ли е боляло?

Ние днес пак със задължителния рев и мрънкане преди училище. И пак заради дрехите Embarassed
Всичко приготвям от вечерта- раница, дрехи, закуска. И на сутринта пак е едно бързане и тичане, все в последния момент.
Добре поне, че от вчера ми каза за темперните бои и четката за днес + един изрязан картоф, с който щели да правят печати.

Успех на всички, явяващи се на състезанието по математика днес Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 4 064
Лелее, нямам време да влизам, а сте изписали половин тема. Ще се връщам да чета.  Peace

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Amberche, успех с докторите, дано е малкия дявол и го пазете после това коляно, че може уж да оздравее, а след време да му създава главоболия. Сори, че ти давам съвети, ама съм патила.

Върна ли се някой колега от 4-дневното ски-училище да разкаже, че другата седмица ни предстои и нашето.
Много ми е притеснено, защото е абсолютно безпомощен и несамостоятелен, благодарение на мен, разбира се.
Ужасно съжалявам, че засега нищо не се споменава за Зелено училище при нас, иначе с какъв кеф ще го изпратя Twisted Evil
Категорична съм, че това е начина да стане по самостоятелен и адекватен. Знам, че ще му е трудно първите пъти, но и че ще има много мили спомени после. Аз бях точно в първи клъс, когато майка ми започна да ме пуска на лагери и пътувания с един състав, в който танцувах навремето. Друг е въпросът, че по това време вече пържех яйца, а моят наследник още не може да се обува ooooh!

п.с. X3, за варицелата да ти кажа, има едно хомеопатично, но не помня името, което му давах и не го сърбяха пъпките, изкара я леко и без белези.

# 73
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Когато карахме варицелата ,баните с овесен шампоан много облекчиха Светослав. Направихме му вана с него и много пяна.

 elsi и аз се притестявам от последствията.  Cry  В 10 тръгваме с треньора по спортните доктори.

  Така или иначе не е на училище и продължавам да съм му основния учител.  Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 14 133
Amber, късмет и дано да няма по-сериозна травма.  Praynig Heart Eyes
След дълга ваканция и Сашо днес е на училище.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт