ПрЪвУписТна буТка - ЕкИбани с баНбук , тУркУЛазено УдЯлце и праЖки в екрУ - 55

  • 25 233
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 062
Цитат
ужасно ного
Цитат
гениколога


Сигурно е гениален newsm78


Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 16:31 от Stacked

# 76
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413

За какво става въпрос тук?  ooooh!
Би трябвало да е лека-полека Simple Smile

# 77
  • Мнения: 70
друг номер пиша си рецепти в един тевтер от на мама времето пиша и отивам я на училище докато ходех и на лекций ми се е случвало и някой ми иска тетрадката да препише или учители да я видят и пада един конфуз  Laughing Laughing друг номер с готвенто вадя всичко приготвям се и забравям че съм щяла да готвя  Embarassed Embarassed и съм ходила с пижамата доцентъра да купя на мъжа ми домат за омлета  Crazy Crazy а още колко имам историй книги мога да напиша понейе съм един идиот и аз

# 78
  • Мнения: 1 310
Ама тя тази аФторка цял бисИр! ooooh!
Пак от нея:
Цитат
Здравейте да се разпиша и аз понеже прекуснах минала година университета и се прибрах в Плевен от тогава до сега често ходя на интервюта и масова техника е да те карат да се чувстваш нищожество  Embarassed не го разбирам това може и да е малко грубо ама с 4 приятелки постоянно сме по интервюта и масово ми се оплакват и познати че почти навсякаде ги карат да се чувстват като утрепки вярно е например че не съм на ти с английския но се уча имам самоучители приятели и се справям другото опит с MS office добре млад човек сум работя с него често блестяща не съм но се справям добре  Rolling Eyes а и винаги мога да се науча на нещо което не знам и като отида на инревю и се почват едни въпроси понеже автобиографията ми е малко кратка за 20-те си години нямам кой-знае какъв трудов стаж само 2 години и всички ми обясняват че не ставам с тази кратка автобиография и каде съм тръгнала като почти нищо не мога да правя ... какво е това  Tired Tired направо и най ме дразни когато една обява по която примерно съм била на интервю и е минало уж добре и ми кажат ще ви се обадим и след 10-тина днив джобса пак пуснат обява еми имам си на идея с какво мога да се справя като им трябват хора да си вземат човек и да пробват не да не знаят какво искат защо след като съм млад отговорен и бързо учещ се човек не ме вземат за да ме пробват на приказки ако съм слаба може пък да се справям с работата а те и шанс не ти дават и капризни като отида на интевю и се почва това не можете много сте млада опит ви трябва поне 2-3-5-10 години ... еми извинете ама всеки почва от някаде и една един ден ми каза на едно интервю че съм била разглезена и не съм знаела какво искам защото се осмелих да попитам каква точно длъжност ще заемам..... думи нямам вече  ooooh! извинете за романа просто ми се искаше да обясня гледната си точка  Rolling Eyes
Цитат
Здравейте приятели  Hug аз също си поръчах промоционалния пакет на "Лесно и вкусно" и ми изпратиха 3-те чанти заедно с кутията и рецептите ( към 30-тина с маркерите и разделителите ) сега бъдещия ми съпруг отива да им прати 10-те лева с пощенски запис да ви кажа чесно ми харесват и кутията и чантите за 10 лева си е идеално аз им се обадих да спра следващите карти прецених че и без тях ще мина а и по 10лв на месец месец след месец кой знае колко ще станат а на мен парите определено ми трябват  Flutter оператора скойто говорих Денис ми обясни наи учтиво че няма проблем да се спре доставката абе беше много мил  Whistling така че вярно че има хора който са си препатили ама се радвам че не стигнах до там  Blush имаче понеже съм нова и много пъти преди да се регистрирам съм влизала и съм чела ваши мнения искам да ви кажа че страшно много ме радвате  bouquet и вече сте ми като семейство толкова често се допитвам до форума  Hug Hug Hug
Crazy ooooh!

# 79
  • Мнения: 2 931
Скрих го автора на ПрЪвУписТния шедьовър. Не бях обърнала внимание, че не ги посочвате, но сте много прави. Мен веднага ме откри и сигурно ще ме преследва навсякъде във форума.... Дано да имам късмета да съм попаднала на обикновен неграмотник, а не на някой шизофреник или масов убиец  Praynig
Видях  Peace Не се тревожи, не мисля, че ще те преследват Laughing
Място за сърдене няма - темата е хумористично -образователна. Публикуваме и собствените си грешки.

# 80
  • София
  • Мнения: 20 203
Цитат
Дон Периньон

Цитат
в интерес на истената ….. Извенявам се...

Цитат
чистинето

Цитат
хамелион

# 81
  • Мнения: 15 379
Цитат
фанелки
съжелявам

# 82
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Цитат
ма нямях челание да й го обаснявам на ЛС

# 83
  • Мнения: 2 988
Днес това заглавие много ме озадачи: "Бебешоци "от котюр"". Така ли се пише couture на днешен български? По мое време беше кутюр..  newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 735
баЙрища  Crazy

# 85
  • Мнения: 9

        Къде е грешката?

# 86
  • Мнения: X
самообожествовени
бутилката с хелии
с каква газ се пълнят

фЛанелки?

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 22:34 от Анонимен

# 87
  • Мнения: 9
Фанела и Фланела /ударението на Е/, и двете са верни.

# 88
  • Мнения: X
Фанела и Фланела /ударението на Е/, и двете са верни.
Бяха. Вече не са дублетни форми. За по-голяма сигурност направих справка в печатен правописен речник от миналата година.

# 89
  • Мнения: 9
Съгласна съм /не споря, макар че съвсем се обърках вече/. Peace

Общи условия

Активация на акаунт