ПрЪвУписТна буТка - ЕкИбани с баНбук , тУркУЛазено УдЯлце и праЖки в екрУ - 55

  • 25 225
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 735
да, аз имах предвид за 'sweatshirt' - мисля си, че наистина трябва да е суетшърт, но реално като масово се произнася суитчър, така и ще го отбележат в речниците.... аз казвам блуза с качулка  Mr. Green

# 61
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Цитат
Не знам в БГ къде в ресторант може да си поръчаш сланина и чесAн...

Ако трябва да съм честна, аз и ресторант, в който може да си поръчаш нечесАн не знам...

# 62
  • Мнения: 15 379
Цитат
тевтер
...а още колко имам историй книги мога да напиша понейе съм един идиот и аз...

# 63
  • Мнения: X
Цитат
ти се постарай да си повече непокист и да не даващ много ухо

Хич да не ви пОка...  Whistling

# 64
  • Мнения: 5 647
Цитат
в един тевтер от на мама времето пиша и отивам я на училище докато ходех и на лекций

Пак от същата авторка Simple Smile Всъщност всеки неин пост е "произведение".  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 66
соцйални дейности    

# 66
  • Мнения: 4 841
Пак от същата авторка Simple Smile Всъщност всеки неин пост е "произведение".  Mr. Green

Но това не и пречи да се възмущава от кофти-работодателите, които (неясно защо!) не я назначават на работа  ooooh!

# 67
  • Мнения: 5 647
скойто 
наи учтиво

 Whistling Whistling

# 68
  • Мнения: 15 379
Цитат
помоща   

# 69
  • Nederland
  • Мнения: 856
Може ли някой да ми обясни откъде идва тази така често срещана правописна грешка : напр. лекций, историй, бактерий и т.н.? Аз просто не мога да си го представя newsm78
Ужасно дразнещо е.

# 70
  • Мнения: 5 647
Може ли някой да ми обясни откъде идва тази така често срещана правописна грешка : напр. лекций, историй, бактерий и т.н.? Аз просто не мога да си го представя newsm78
Ужасно дразнещо е.
Някой не е внимавал в час по български език и литература.

# 71
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
...до към 4-ти клас. Simple Smile Големият ми син е в 7-ми, пише ужасно грозно, но и на сън да го бутнеш , може да изрецитира "Няма дума в българския език, която да завършва в множествено число на Й!"  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 15 379
Да, както и помоща, ноща, местен (т.е. от месо - месен), в предвид и т.н.

# 73
  • Мнения: 212
stamenka, в тази тема не посочваме авторите. Редактирай си поста, моля.

Скрих го автора на ПрЪвУписТния шедьовър. Не бях обърнала внимание, че не ги посочвате, но сте много прави. Мен веднага ме откри и сигурно ще ме преследва навсякъде във форума.... Дано да имам късмета да съм попаднала на обикновен неграмотник, а не на някой шизофреник или масов убиец  Praynig

# 74
  • Мнения: 66
Може ли някой да ми обясни откъде идва тази така често срещана правописна грешка : напр. лекций, историй, бактерий и т.н.? Аз просто не мога да си го представя newsm78
Ужасно дразнещо е.
Някой не е внимавал в час по български език и литература.

Май изобщо не е влизал в час по БЕЛ.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт