Как бихте реагирали в подобна ситуация?

  • 14 157
  • 202
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 182
Благодаря  Hug Както казах не веднъж, времето ще покаже....

# 181
  • Мнения: X
Всичко си имаш, но според мен се лигавиш. Спомни си думите на тези тук, с които не си била съгласна сега. Защото следващият път, когато те удари ще плачеш от яд, а не от мъка. Жал ми е само за децата ти. Пжелавам ти винаги да вземаш правилните решения. И следващият път, когато решиш да се посъветваш за нещо толкова деликатно се обърни не към форумите, а към професионална помощ. Тук само си чешем езиците.

# 182
  • Мнения: 182
Всичко си имаш, но според мен се лигавиш. Спомни си думите на тези тук, с които не си била съгласна сега. Защото следващият път, когато те удари ще плачеш от яд, а не от мъка. Жал ми е само за децата ти. Пжелавам ти винаги да вземаш правилните решения. И следващият път, когато решиш да се посъветваш за нещо толкова деликатно се обърни не към форумите, а към професионална помощ. Тук само си чешем езиците.

А аз ти пожелавам никога да не изпаднеш в такава ситуация, гледайки сега от висотата на своето положение.

# 183
  • Мнения: 3 378
Хайде стига вече с тези деца. Авторката си знае най - добре. А това, че е поискала мнение, не означава автоматично, че ще вземе всяко под внимание. Преди години моя приятелка се разведе с две деца - на 6 и 7 год. Пак , за да не гледат децата побои и лоши взаимоотношения между родителите. Знаете ли къде стигнаха децата / те и родителтите, но темата не е за тях/? Едното май няма завършено и средно образование и практикува най древната професия. А другото от  надежда на нац. отбор по карате до охранител на дискотека. Така че никога не се знае кое за кого е най - добро. Още повече  погледнато отстрани.

# 184
  • Мнения: 1 809
Анеди, просто се пази, друг съвет сега май не може да се даде. И стой близо до брат си и неговото семейство, те май са хората, на които евентуално ще разчиташ ако се наложи да бягаш бързо. Hug
Само бих добавила,че който веднъж вдигне ръка го прави и втори ,и трети път...Имай едно наум!

# 185
  • Мнения: 7 947
А аз бих добавила, че като вдигне веднъж ръка - може да се осъзнае какво е направил и вече никога да не го повтори  Wink

# 186
  • Мнения: 1 809
А аз бих добавила, че като вдигне веднъж ръка - може да се осъзнае какво е направил и вече никога да не го повтори  Wink
Не вярвам в такива чудеса!Просто имам причини да мисля така.. Confused

# 187
  • Мнения: 7 947
И аз имам  Laughing
Значи е възможно и в двата варианта.

# 188
  • Мнения: 863
А аз бих добавила, че като вдигне веднъж ръка - може да се осъзнае какво е направил и вече никога да не го повтори  Wink
По филмите-да.В нейния случай-едва ли.Няма какво да го стресне, за да се осъзнае.Знае, че тя няма друг избор, освен да търпи.

# 189
  • Мнения: 1 809
И аз имам  Laughing
Значи е възможно и в двата варианта.
Да,възможно е и следващия път не за 5 мин,ами и за 2 часа да я остваи навън посред зима.Точно ей такива много се осъзнават StopЗа мен той си е просто човек способен да прояви насилие под всякаква форма!

# 190
  • Мнения: 7 947
Вие явно наистина имате малък житейски опит. Не го казвам с лошо. Но не можете да разберете, че поговорката - Чак когато загубиш нещо - разбираш дали е твое...във всичките й вариации - е всъщност самата истина. Когато той разбере, че не може без нея например, както тя без него, защото са градили нещо толкова дълго и не си струва опита да го разтурят - и двамата могат много да се променят, много. Пожелавам го от сърце на авторката!

П.П. Не я е оставил навън. Той знае, че е в къщата.  Naughty

# 191
  • Мнения: 1 809
 Joy JoyМда много ми е малък опита.Имах си го абсолютно същия такъв .Направо като вземе да се осъзнае,че чак ще пляснат с ръце и ще се прегърнат.Ама верно няма как да ги разбирам нещата повече от viliko  Mr. Green

# 192
  • Мнения: 7 947
Просто ти показвам  как една си туация винаги може да има два изхода. А ти явно д ържиш да е само твоя - гадния.  Tired

# 193
  • Мнения: 21 695
   Няма правила, нито твърди постулати в човешките взаимоотношения.
   Анеди, както вече казах , опитай се да си създадеш някакъв резервен вариант, за всеки случай. 
   Например възможност да отидеш при майка ти, ако се наложи, дори и само с едното дете, и само за определено време. И най-важното е наистина твърдо да дадеш на мъжа си да разбере, че няма да търпиш такова отношение, и си готова да го напуснеш, ако си позволява да те малтретира. Като това значи, че наистина си готова. Напълно е възможно да положи усилия да се овладее за да не се стига дотам.
 

# 194
  • Мнения: 863
Вие явно наистина имате малък житейски опит. Не го казвам с лошо. Но не можете да разберете, че поговорката - Чак когато загубиш нещо - разбираш дали е твое...във всичките й вариации - е всъщност самата истина. Когато той разбере, че не може без нея например, както тя без него, защото са градили нещо толкова дълго и не си струва опита да го разтурят - и двамата могат много да се променят, много. Пожелавам го от сърце на авторката!

П.П. Не я е оставил навън. Той знае, че е в къщата.  Naughty
newsm78Нещо не разбрах.Как по-точно е разбрал, че не може без нея?През 5-те минути, когато е била заключена навън? JoyТя не го е напуснала и за ден, та той да се осъзнае.И, Вилико, мислиш ли, че за близо 40-те си години нямам никакъв житейски опит?Точно защото съм видяла много, не вярвам, че такива типове се променят към по-добро.Не става по-добре с времето, а по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт