90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №127

  • 30 370
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 650
Здравейте и от мен! Времето се затопля и мисля да се присъединя към вас. Наистина ли е толкова положителен резултата от тази диета??? Аз искам да сваля5-7 килца, за колко време ще успея ако съм стриктна?   От утре започвам! Wink

# 31
# 32
  • Мнения: 1 669
Аз ги свалих за един месец.  Peace

# 33
  • Мнения: 1 650
При положение, че на вечеря се яде същото, като на обяд, наполовина.. ако ям в белтъчния си 1 ден 2 яйца , и на вечеря още едно, няма ли да ми станат много яйцата за 1 ден?

# 34
  • Мнения: 1 704
Ами не си длъжна да ядеш едно и също.До 2 белтъка можеш да смесиш.

# 35
  • Мнения: 13
Здравейте фиданки,
Отчет от мен за 1 цикъл - 8 кг.,. Браво Недялка81 и Има за резултатите и първия преодолян воден ден. Нана страхотни успехи и воля. Мирка много здраве и късмет на малката. Връщам се да ви чета , че още не съм довършила предната тема

# 36
  • Мнения: 1 777
При положение, че на вечеря се яде същото, като на обяд, наполовина.. ако ям в белтъчния си 1 ден 2 яйца , и на вечеря още едно, няма ли да ми станат много яйцата за 1 ден?
Не е задължително да се ядат яйца,а и три яйца не са много за един ден. Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 1 541
за закуска 3 мандарини
за обяд и вечеря - ще му мисля
хубав ден на всички   bouquet

# 38
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте! Аз днес съм плодова. Ще хапвам киви и ябълки. Леле, за месец 8 кг е супер. Дано и аз успея толкова да сваля! Praynig

# 39
  • Мнения: 249
  Лелееее, че сте бързи. Снощи пусната темата и вече три странички. Благодаря за новата тема  bouquet

 Старта на режима оставих за днес че нагласях дните вчера. Планът за днес е следният:
з. банан
о. зелена салата с риба тон
в. салата от моркови с варени яйца

 Желая ви усмихнат и минусов ден! Много настроение има в темичката  bouquet

# 40
  • Мнения: 8
Добро утро,фиданки Hug Hug малее ама вие сте истински фурии ... кога изписахте предната,че и нова ...
з - 2 портокала или 1
о - пица със зеленчуци / макарони със зеленчуци + 1/2  парче торта
в - остатъка от пицата/макароните + останалата 1/2 торта
охх не мога да я ям тази лентичка черен шоколад .. толкова ли е фатално  Sad

# 41
  • Мнения: 1 669
Бих ти предложила тортата за обяд да отпадне. Това е само предложение, ти решаваш какво да ядеш Peace

# 42
  • Мнения: 68
Добро утро и от мен момичета!
Вчера след плодовия имам само -200, но най-вероятно е поради това че за обяд ядох морковена салата и ми е едно тежко и сега.Няма да правя повече така - плодов, си е само за плодове! Тази закуска мисля да е от 2 кивита....нали казвате че помагало и за 00.
Гледам пиши те за масажи с мед и за мазане с мед и увиване във фолио....ами и аз съм на мнение че така не само не се извеждат токсините, ами и има вероятност да  се направи алергия от меда. На мен са ми правили масаж от мед на гърба....когато излизат токсините меда става направо бял...като восък. Много интересно. Сега съм все още на антицелулитни масажи...боли не боли ще ги изкарам до край. Мисля че комбинирани с диета ще има добри резултати. Предлагат ми и някаква процедура с ток....хем антицелулитна, хем отслабваща и стягаща. Та има ли някоя от вас, която се е подлагала  на тази процедура и има ли ефект?
Пожелавам ви спорен ден момичета!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро в новата тема Hug
Поли, на мен не ми влияе това, че в плодов ям зеленчуци, а аз задължително го правя, че ми е трудно  и еднообразно само на плодове.

Вчерашния ми експеримент дали картофи или ориз ми влияят по-зле, ами явно картофите, че днес имам лек плюс, ама ме съмнява, че и заради маслинките които изядох днес кантара не  е в моя полза badscale
Иначе въглехидратния ден го чакам, за да замеся питка за детето, та това ще е днес и за мен.
Хубав и спокоен минусов ден на всички!

# 44
  • Мнения: 249
Poli_Moli, не ти пречат зеленчуците на свалянето определено, но ако си решила да си само на плодове ти си знаеш Wink

 She_R, твърде вероятно е да е от маслините, не от картофите или ориза плюса Peace аз си ги обезсолявам

Общи условия

Активация на акаунт