БЕЗвъглехидратки - купон до зори ! :) Тема - 15

  • 39 176
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Miami
  • Мнения: 413
Искам да ви попитам дали само на мен ми се струва така или диетата до голяма степен залага на разделно хранене.
Мда, нещо като разделно е храненето -  за целия период на диетата въглехидратите са отстранени  Wink

# 691
  • Мнения: 45
Здравейте!
Май не е много активна темата, но все пак ще споделя, че за 4 дни свалих 3 кг с тази диета, вярно, че последните 5кг ги качих само за 10 дена  Twisted Evil (докато бяхме на почивка), но все пак е нешо Simple Smile . Ако не бях започнала с безвъглехидратния режим вероятно и те щяха да си останат трайно с мен като другите Simple Smile
Лек ден!

# 692
  • Мнения: 2
Biggy, супер резултат, браво!!!
Аз след дълго лутане пак тук  Embarassed
хем си знам, че така свалям и пак ме блазнят разни други диети.
Поне не качих, а дори свалих още 1кг.
От утре пак тук с нови сили, но този
път ще включа и малко движение, че
миналият път само лежах. Дано да
се включат и други момичета та да не си
пиша сама  Laughing Laughing Laughing

# 693
  • Мнения: 266
От днес започвам , любителка съм на мръвката, така че смятам че ще издържа  Peace целта ми е поне десет кг., но като знам колко трудно свалям  Embarassed днес подготвителен - кафе и вода  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и аз се присъединих към вас вече втори ден съм на този режим и се надявам на добри резултати като вашите Simple Smile

# 695
  • Мнения: 85
И аз се записвам от днес!
Стартирам със 68кг,висока съм 172.

# 696
  • Мнения: 0
Здравейте момичета от 55 кг слязох на 53 за 2 дни направо съм ужасно щастлива дано не я нарушавам,но с този ефект  няма как да не продължа newsm44

# 697
  • Мнения: 266
Здравейте момичета от 55 кг слязох на 53 за 2 дни направо съм ужасно щастлива дано не я нарушавам,но с този ефект  няма как да не продължа newsm44

Пожелавам ти все да е така  Peace

# 698
  • Мнения: 0
Благодаря, лошото е че ПМС-то ме тормози и много ми се яде сладко  newsm45

# 699
  • Мнения: 266
Благодаря, лошото е че ПМС-то ме тормози и много ми се яде сладко  newsm45

и при мен е така, но трябва да се устои  Peace

# 700
  • Мнения: 0
Дани май само ние останахме тук сериозни Simple Smile 4 ден -3 кг Simple Smile

# 701
  • Мнения: 164
Здравейте от днес ме бройте и мен.

# 702
  • Мнения: 0
здравейте и от мен Simple Smile тази диета е много хубава и не чак толкова трудна.И аз мисля да я започна от днес,защото трябва да сваля 6 кг.Мислите ли,че ще успея?  newsm78

# 703
  • Мнения: 0
Момичета на мен ми е 10 ден и свалих 4 кг.  newsm44! Всъщност свалих ги първите 5 дена и от 5 дена задържам,но не съм и толкова стриктна в диетата понаруших я,но не устоях на грозде smile3511 и все пак смятам,че ефекта е добър искам да сваля още 3 и ще се чувствам перфектно! Успех newsm53

# 704
  • Мнения: 164
боже, защо никой не пише в тази тема аз сама ли си карам диетата. и за да не е спам да кажа, че продължавам с пълна пара, дано даде желания р-т

Общи условия

Активация на акаунт