БЕЗвъглехидратки - купон до зори ! :) Тема - 15

  • 39 143
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте!
Искам да ви попитам имате ли някъде снимки преди и след диетата?Искам да видя резултатите ви,защото след около 2 месеца ще дойда при вас,защото сега спазвам 90-дневната,а като гледам как вървят нещата и мисля,че няма да достигна желаните кг с нея.
Между другото майка на една моя приятелка вече 3-4 пъти е спазвала тази диета в рамките на 2г.,т.е. 2 пъти в годината само,и е свалила повече от 20кг,а си е доста пълна,дори ужасно дебела.Като я започна аз ще накарам и майка ми да я започне с мен.  Hug

# 706
  • Мнения: 135
Момичета,и аз съм тук...отново.Преди време спазвах диетата/паралелно приемах и кпсули/, и постигнах зашеметяващи резултати..Спазвала съм я и без да приемам разни добавки и пак е имало ефект-диетата е страхотна и е точно в мой стил.
Сега тука се мъча пак с едно 5-6-7кг,и почнах първоначално точковата диета,но нещо не ми допадна и си почнах пак наща  безвъглехидратна,която си ми е баш като за мен.Така че тока съм,редовно ще давам отчет!

# 707
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен  bouquetСлед месец и нещо почивка,пак съм със вас!Успях да запазя сваленото,нооо има още многоо EmbarassedТрети ден съм и имам 1свален кг. JoyТака,че стискам зъби и продължавам!Успех на всички и приятен ден  bouquet

# 708
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Привет момичета!
Аз съм бивша (ако мога така да се изразя) безвъглехидратка.
Виждам, че търсите резултати преди и сега.
Ето тук има снимки, заповядайте:
http://bvdieta.snimka.bg/family/bezvaglehidratna-dieta.331644.10085067

Успех на всички!  bouquet

# 709
  • Мнения: 136
От днес и аз съм с вас!171см-68кг.Цел-60кг!Успех на всички! Simple Smile

# 710
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз от четири дни съм на тази диета , но искам да попитам дали може да се пие прясно изцеден сок от лимон. Благодаря  bouquet

# 711
  • Мнения: 2
И аз пак тук от утре, но да видим де Simple Smile Да не се заричам. Миналият път свалих 7кг и си върнах само 2.
Започвам утре от 67, но ще се притегля допълнително. До утре Simple Smile
 Крисче, не може. Но пък можеш да си ползваш лимонов сок за да си подправяш пържолките Simple Smile

# 712
  • София
  • Мнения: 8
Добро утро красавици  bouquetДнес имам само -400гр.но и на това съм доволна.Като знам,какво задържане имах пролетта Sad Та сега направо JoyЖелая успехи на всички и приятен уикенд  bouquet  bouquet

# 713
  • Мнения: 2
valvik, честито минусче  Hug
Аз ще започна от утре, че днес ще имаме гости и
да мога да си отпусна душичката както трябва, пък
от утре с нови сили Simple Smile
Весел и успешен ден ви пожелавам  Hug

# 714
  • Мнения: 17
Момичета,и аз съм тук...отново.Преди време спазвах диетата/паралелно приемах и капсули/, и постигнах зашеметяващи резултати..Спазвала съм я и без да приемам разни добавки и пак е имало ефект-диетата е страхотна и е точно в мой стил.
Сега тука се мъча пак с едно 5-6-7кг,и почнах първоначално точковата диета,но нещо не ми допадна и си почнах пак наща  безвъглехидратна,която си ми е баш като за мен.Така че тока съм,редовно ще давам отчет!


Здравейте,  и аз така постигнах добри резултати  запазих ги 6 месеца, но сега съм наддала 3кг и трябва да започна отново, защото всички стари дрехи ги подарих. И сега като стана малко студено не мога да си закопчая дънките. Затова от утре започвам отново диетата + капсули. Успех и на вас. Grinning Grinning

# 715
  • София
  • Мнения: 8
Добро утро   bouquetДнес малко се Shockedна кантареф.Обаче се сетих,че се случва и това+1кг.съм днес.Спокойна съм,щото съм си режимна.Утре да го видя обаче Twisted EvilНа всичкото отгоре и гърло ме боли,носът ми тече и изобщооо #2gunfireПожелавам ви лека ,отслабваща и успешна нова седмица  bouquet

# 716
  • Мнения: 52
Привет на всички момичета и от мен. Аз преди време с тази диета свалих 17килограма но няколко се върнаха за съжаление. Започвам с вас от днес и се надявам да съм стриктна. Вискока сам 1.71 и тази сутрин тежах 73кг. искам да сваля 10 но и на 6-7 ще съм доволна. Ще се радвам да си помагаме взаимно. Лек ден и до утре с надявам се нови и приятни резлтати. Лек и успешен ден.   bouquet

# 717
  • Мнения: 135
Привет на всички момичета и от мен. Аз преди време с тази диета свалих 17килограма но няколко се върнаха за съжаление. Започвам с вас от днес и се надявам да съм стриктна. Вискока сам 1.71 и тази сутрин тежах 73кг. искам да сваля 10 но и на 6-7 ще съм доволна. Ще се радвам да си помагаме взаимно. Лек ден и до утре с надявам се нови и приятни резлтати. Лек и успешен ден.   bouquet

За колко време?
За колко време свали 17?

# 718
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте  bouquetНе мога да открия темата  newsm78Никой ли не спазва този режим или ви мързи да пишете Crossing ArmsАз да си се отчета пък Mr. GreenТози плюс дет се появи изчезна безследно и още 400гр отгоре LaughingТа общо 2кг за сега и общо стават 12 bowuuАз продължавам(макар и сама да си пиша)И да видим кой-кого BlushЖелая ви успешна и отслабваща нова седмица  bouquet

# 719
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Смятам да се присъединя по-сериозно вече във вашите редици. Изкарах 7 дена и имах -2,5 кг, но... на осмия ден имаше пълен провал!Valvik, ти от кога я караш, разкажи повечко...
 

Общи условия

Активация на акаунт