Ако имахте възможност...

  • 6 308
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 66
Не категорично. Това е една от най-хубавите изненади,които прави животът.   Heart Eyes

# 31
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Аз не мога да съм категорична  Wink


Примерно ако бях на мястото на Виктория Бекъм която до сега има 3 прекрасни сина , нормално е да копнее четвъртата рожба да е момиченце   Grinning



Но тъй като не съм в такова положение , сега отговарям с не  Peace

# 32
  • Мнения: 3 634
Да, но не и с цената на ин-витро.

В началото на бременността си казвах, че пола е без значение, но когато в 5-тия разбрах, че е момче се разплаках и си отдъхнах. Не ги понасям момиченцата, вероятно щеше да се отрази на отношенията ни.

# 33
  • Мнения: 5 710
не, нямам претенции за пола на бебето.
но бих използвала генетиката, за да му спестя болести и предразположения, ако можех.

# 34
  • Мнения: 4 569
не, нямам претенции за пола на бебето.
но бих използвала генетиката, за да му спестя болести и предразположения, ако можех.
и аз.

В началото на бременността си казвах, че пола е без значение, но когато в 5-тия разбрах, че е момче се разплаках и си отдъхнах. Не ги понасям момиченцата, вероятно щеше да се отрази на отношенията ни.
Защо?

# 35
  • Мнения: 655
А съпрузите ви какво казват?
Не, че моят не обича момичетата, но когато ни се роди син той все едно се пренесе в рая. Сега е опианен и от предположенията, че и това бебе май е момче. Така че, убедена съм, че ако бях поставила въпроса открито на масата, той щеше веднага да се съгласи на такава процедура преди да бях забременяла сега.
Аз лично пък се чувствам щастлила така както съм в момента. Честно казано ми е все едно какво е това бебе, няма да го обичам по-малко или повече заради пола, само искам да е здраво.

Колкото до болестите и гените, то съгласна съм напълно!

# 36
  • Мнения: 3 634

Какво "защо?" ?! Защо не харесвам момиченца или защо мисля, че щеше да повлияе на отношенията ни?

# 37
  • Мнения: 229
Октопод с рокля, разсмя ме искрено  hahaha Може би защото имам трима сина и от силно желание за момиче, изведнъж от яд  Mr. Green и аз почнах да не ги понасям момичетата.... Все ми се струват лигави, а като мина покрай някое училище и видя как се лигавят, все си викам, добре, че родих момчета....... Аз май съм на принципа за лисицата и киселото грозде  hahaha hahaha hahaha

# 38
  • Мнения: 4 569
Какво "защо?" ?! Защо не харесвам момиченца или защо мисля, че щеше да повлияе на отношенията ни?
Това.
Една позната обясняваше че предпочита да има момченце,защото визуално изглеждали по-добре от малките момиченца. Crazy Не й разбирам довода и затова питам и теб.

# 39
  • София
  • Мнения: 932
При нас не стой въпроса за пола, първото ни детенце е момиченце , второто не се знае , даже още не сме го планували, поне не аз, мъжа ми ме натиска.
Аз ако имам второ един ден искам да е момченце, но и момиченце да е няма да го върна  Simple Smile))), на мъжа ми му е все тая , той просто иска още едно детенце.
И аз ако можех да влияя то щеше да бъде не върху пола  на детето, а относно вродени заболявания или аномалии и болести.

# 40
  • Мнения: 3 634
Всички тези панделки, фибички, розови понита, плачещи и напикаващи се кукли, химикалки с пухчета, лексикони и т.н. ужасно ме дразнят. Като добавим и непрекъснатото лигавене, мрънкане и кикотене картинката става още по-неприятна. Ако пък ми се падне някоя мъжкарана ще си мисля, че нещо не си възпитавам детето добре и съм го повредила.

Държа да кажа, че израснах с фибички в косата, панделки на обувките и светещи розови химикалки. Тогава си ми беше много добре, но сега предпочитам да целуна Гормит вместо да участвам в игра с кукли.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Силни думи, Октопод... не са нужни всъщност.

Аз не бих... Все пак по-силният печели. Което до някаква степен му гарантира най-доброто стартово здраве.

# 42
  • Мнения: 4 569
Благодаря ти,Октопод с рокля!  bouquet

# 43
  • Мнения: 3 634
Силни думи, Октопод... не са нужни всъщност.

Питат ме и аз отговарям. Ако повторя и боядисам стаята в розово ще ви споделя как са се променили нагласите ми.

# 44
  • Мнения: 7 325
Като добавим и непрекъснатото лигавене, мрънкане и кикотене картинката става още по-неприятна.
Това все едно аз съм го писала  ooooh! . Като видях положителния тест преди 12г. казах - момче ще е! и не позволих думичка да се каже за момиче. Ако отново имам дете пак не искам да е момиче, дори съм предупредила мъжът ми да внимава много.
Никога не съм имала добра връзка с майка ми и смятам че и аз ще бъда много лоша майка за момиче, не че няма да го обичам, просто няма да знам как да общувам с него и в комбинация с нетърпимостта ми към лиготии и превземки мисля че ще е голямо изпитание.
Та ако имах възможност да-бих избрала пола на детето си.  

Общи условия

Активация на акаунт