КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 3

  • 32 117
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 556
Зази - много ми е мъчно. Но трябва да знаеш, че след гадните периоди следват много хубави. Съвсем скоро ще дойде момента, когато всичко ще се нареди както трябва. Като мине малко време.....
Пепи - време е за старт - стискам палци.
Шарки и Хриси -  с много добър баланс сте. Късмет на вас и опитите да продължават все така успешно и нека края е ревлив!
Очаквам с нетърпение инфо за положителни тестчета. А също и за старта на нови процедури. Време е новата тема  да се напълни само с хубави новини.
Аз очаквам през другата седмица обаждане от фонда и започвам да мисля за контролната биопсийка и евентуално след това старт. Така че е време да излезна от унеса, който ме е обзел и да се стягам за новите приключения.....
Прегръщам ви!

# 46
  • София
  • Мнения: 23 223
Аз да се похваля, имам си ден за пункция  Rolling Eyes

# 47
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Аз да се похваля, имам си ден за пункция  Rolling Eyes
Айййй,Бамба,честито! Hug PeaceАко ни кажеш и кога е ,ще стискаме палците!Дано не е секретна датата! Wink

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Бамба, казвай бързо кога ще е късметлийския ден та да зареждаме червени лакове, палци и т.н. Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 6 232
Бамба,мълча си  Peace... ти си знаеш   Wink

# 50
  • Мнения: 1 862
Аз да се похваля, имам си ден за пункция  Rolling Eyes

 smile3508 фанах те  Mr. Green аз ти казах, от тая тема бременна ще излезеш  Naughty

# 51
  • София
  • Мнения: 23 223
Не е секретна, вторник.
Ама не се очаква кой знае какво, на спонтанен цикъл си имам един фоликул.
Само се надявам тоя път да извадят нещо.

Аз да се похваля, имам си ден за пункция  Rolling Eyes

 smile3508 фанах те  Mr. Green аз ти казах, от тая тема бременна ще излезеш  Naughty
Ще го тренираме на студ ако стане ембрион  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 186
Бамба ще стане, няма начин просто  Praynig
късмет и на останалите  Hug

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Бамба, на мен тая работа с единствения фоликул този път ми звучи по - обнадеждаващо, за разлика от спомените ми при предходните ти пункции, когато нещата звучаха все окуражаващо, с много фукита, а накрая изтегляше късия край, дано е правилно предчувствието ми, но няма да бързаме засега с радостта Hug

# 54
  • Мнения: 166
Бамба и аз ще стискам палци  Peace

Аз пък вторник имам консултация с новия си лекар, но още не съм се подготвила с конкретни въпроси  Tired То иначе другите са ясни: защо все удряме на камък и какво може да направим, за да успеем ...

Зази, много съжалявам, знам как боли  Cry И всеки следващ път е все по-тежко ... Ще се моля за теб  Praynig

Хриси, имаш ли новини от твоите бебоци?

# 55
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Сами,ако до понеделник не измислиш въпроси,ние ще съдействаме!Ти само кажи! Wink Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 6 232
Сами,ще ги прибирам в сряда. И аз,като Шарки,съм с 50% брак-оплодени 7,според ембриоложката другите яйцеклетки не са били достатъчно зрели

# 57
  • Мнения: 1 862
Ехааа браво на теб Хрис  Hug Дано седмицата на любовта донесе много късмет на отбора  Praynig

# 58
  • София
  • Мнения: 1 030
Хриси, не се ядосвай за брака. Все пак, важен е крайният резултат. Наистина ще зачевате с Шарки в  седмицата на любовта. Май-май и Бамба ще я хване Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 3 860
 tiptoe  ето ме и мен  Rolling Eyes
Зази   Hug spoko нямам думи просто  Confused успя ли с док да говориш  Rolling Eyes  
Хриси, Шарки успех ви жалая с хубаво ЧХГ и бременност до термин  Hug
Чеърс  fingerscrossed
Бамба fingerscrossed
Аз се завърнах от лапарото с хистеро комбинирано  Rolling Eyes нямам още епикриза уж в понеделник ще е готова да видим  Rolling Eyes но нищо не са намерили, освен че са ми запушени тръбите де, но то това не е изненада  Rolling Eyes тъпо ми е че не са ги клампирали, по преценка на доц Щерев  Rolling Eyes да видим сега какво ще ми предложат като продължение  Rolling Eyes нещо се притеснявам, че и фонда почна да се бави пак та...

Общи условия

Активация на акаунт