КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 3

  • 32 115
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 862
Теорията за стреса отпадна  Tired Зази  Sad ще стискаме палци за снежинките   action032

Хриска, любима моя цифра  Peace дано ти донесе поне едно сбъднато желание  Praynig

Chares  Praynig късмет другата седмица  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 16 220
Шарки, продължавам да стискам палци за петте джуджета Praynig

Като си говорим за джудженца, да ви покажа как изглежда (когато се костюмира за Хелоуин) моя малкия син:

http://www.youtube.com/watch?v=R55e-uHQna0&feature=player_embedded
+ още малко, даже по-забавно: http://adweek.blogs.com/adfreak/2011/02/vws-vader-ad-bloopers-an … leted-scenes.html ; на рекламата не е сина ми де ...

# 32
  • Мнения: 6 280
Ееее не  Зази  Hug Hug  Hug
Хриси браво суперрр си се справила Hug
Шарки fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Черес късмет Hug
Аз утре ще имам нужда от стиснати палци Mr. Green

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Пепи, какво ще става утре Rolling Eyes
Ох,tranka, малко странно звучи това със смаляването на фукитата, но все пак докторите си знаят работата, а и вярвам, че началния карък ще завърши накрая с голямо щастие Hugвсе пак има доста случаи тук, при които стана точно така
Шарки, тази реклама е просто невероятна, скоро не съм виждала по-добре измислен рекламен клип, много е сладурски и създава страхотно настроение Laughing

# 34
  • Мнения: 6 280
Ами от  утре зависи дали ще имам зелена светлина ,за старта Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 6 232
Пепа,разбира се,че я имаш  Peace
Шарки,много е готина  Crazy

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
В такъв случай цялата ми положителна енергия утре ще е насочена към теб Пепи Hug Praynig fingerscrossed

# 37
  • София
  • Мнения: 16 220
Ами от  утре зависи дали ще имам зелена светлина ,за старта Mr. Green

Пепи, духовно сме с теб Simple Smile

Хриси, Гуджи, а всичките ми деца как се смеят на тази реклама - защото всички виждат дребния в нея...А той самия най се смее на сцените с кучето...

Аз също по-добра телевизионна реклама досега не съм виждала, тя си е направо за учебник по маркетинг.

# 38
  • Мнения: 608
Зази, много ми е мъчно за теб Cry Нищо няма да ти казвам, ти сама ще направиш това, което трябва след време Hug

Хриси, все така по план до края Praynig Peace

Пепа, стискам ти палци за утре, дано заемеш стартова позиция Praynig

Чарес, Шарки, успех момичета Peace

Дано темата се напълни с много хубави новини Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 16 220
Моите огромни извинения за гафа преди малко, не че гафа ми може да бъде извинен.

# 40
  • Мнения: 165
  tiptoe  И аз да се наредя под късметлийския прашех ,дано да ние на късмет

Зази много съжелявам  Tired Дано снежковците да са твоите бебчета.. прегръщам те много дано господ ти даде сила да продължиш напред.

Хриси успех мила пожелавам ти скоро да си вече най -щастливата preggo
Шарки  newsm17 newsm17 newsm17 Би ли споделила как успяваш пред Стаменов ,аз немога каточели  ,блокирам и нищо немога да му откажа и после ме е яд ,че съм такава щматка. Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 16 220
 Rolling Eyes  Ходя с разпечатаните "пищови", и карам тема по тема - аз питам и чакам и слушам отговора. "Пищовите" са ми статии на разни американски автори.

Е, вероятно роля играе и рутината, аз нали съм си едно "шефче", не търпя да нямам отговори на въпросите, които ме вълнуват, и предполагам, че ги задавам по един малко по-категоричен начин ...

Имай предвид, че след упойка и аз не съм адекватна и не се сещам какво е трябвало да питам.

# 42
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Зази,прегръщам те! Hug
Хриси,боец си ти! Peace
Пепи,дано сфетофарът е зелен!
Шарки,продължавам да стискам палците,даже и на краката! Praynig Hug
Chares ,  късмет другата седмица ! Hug
 tranka,всичко ще се нареди,не се притеснявай! Peace Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 866
Зази,миличка  Sad  Hug
Хриси, fingerscrossed за днешните новини!
Джиджи,честита ти заповед  Simple Smile ... март е съвсем близо,идва и твоят ред  fingerscrossed
Транка,дано трудното и странно начало,доведе до перфектен резултат.Моят тест е за петък  Grinning,18ти.
Пепа,надявам се че са ти дали зелена светлина. fingerscrossed за успешен опит!
Благодаря на всички ви  Hug за стиснатите палчета   bouquet !

# 44
  • София
  • Мнения: 1 079
Зази Hugсъжалявам за това,което те сполетя

Общи условия

Активация на акаунт