КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 3

  • 32 116
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 030
Ей, разглеле, Хриси... десет пъти влизах да те проверявам. Чудесно си се справила, сега почивай и бързо да минава болчицата.
Дано и Зази ни зарадва Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 1 146
Хриси браво, всичките 13 да се оплодят и да станат хубави ембриончета fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed (няма и как друго да стане с новата придобивка MACS)  Simple Smile
Зази  Praynig
Sharky стискам палци на пети ден, поне трички да чакат за трансфер  Praynig Praynig Praynig
Бамба  newsm51
Chares другата седмица да се похвалиш с хубаво ЧХГ  Simple Smile
Момичета успех за всички ни   Hug Hug Hug

На мен ми се обадиха за заповед и живот и здраве началото на март съм на преглед да говориме как ще действаме, като ми дойде другия месец. Аз също ще говоря за MACS, че сме с мъжки фактор. Нервата ме тресе от сега -  ще стане ли, няма ли да стане.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 232
Djiji ,много се радвам,че и твоето включване вече се вижда  Peace Ще стане,разбира се,изобщо не го мисли в друг вариант.  Hug Аз така съм се вкопчила в този МАКС,че сутринта,след доки, минава биолога  и той да ми каже колко са,аз събудена,не, ама дежурната реплика "ин-витро и МАКС,нали" ,пък той нещо ми посмота за МАКС-а много неубедително. Лелееее,едвам устисках до прегледа и хоп,на доки оплакване.  Mr. Green Надявам се,след позвъняването й, освен,че каза,че е написала на три места, да няма повече съмнения  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 1 260
Еха Хриси добре сте се справили.Хайде сега всички да се оплодят и да се харесате за следващите 9месеца.Успех и стиснати палци от мен.

# 19
  • Мнения: 166
И аз продължавам членството в клуба за сега  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, моята новина не е хубава..... резултат, граничещ с абсолютната нула.

Дано това е единствената подобна новина в цялата тема!

# 21
  • София
  • Мнения: 16 220
OOoo Cry Cry Cry, Зази, сега ще ти стискаме палци на Снежковците.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 232
Зази,  no spoko spoko spoko Дано със снежинките да получиш радостта,която заслужаваш  Hug

# 23
  • Мнения: 1 494
Зази, мила, много съжалявам  Cry Cry Cry Наистина дано със Снежковците дойде пълната радост в сърцето и живота ти. Пожелавам ти го най-сърдечно  Hug Hug Hug   

# 24
  • София
  • Мнения: 1 146
Eeeee Зази  Weary скапана работа, със снежинките ще се получи  Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 304
Зазиspoko  ще видиш, че във фризера са се скрили твоите бебоци  Praynig

Хриси, страхотна реколта!!! Чакам с нетърпение следващите хубави новини  Hug

# 26
  • Мнения: 1 649
Зазиии,много съжалявам за резултата Sad.Нямам думи да опиша огорчението си.Незнам,какво да напиша.Бъди силна!Има снежковци,които чакат.Може в тях да е разковничето.

Хриси,спиш,не спиш ама МАКС-а го мислиш,ей Wink.А ,дано оцелеят и се оплодят всичките Praynig.

Жаел Heart Eyes,благодарско за темичката Wink.

Илитка,радвам се да ви видя наоколо Hug

Шарки, на петте да продължат да растат бластомерите Peace.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Зази, много съжалявам, може би шокът, който преживя е попречил сега да се случи чудото, но и аз вярвам, че твоето детенце те чака сред малките снежковци  SadHug
Шарки, продължавам да стискам палци за петте джуджета Praynig

# 28
  • Мнения: 308
Зазии  Sad Кофти работа, но и аз ти пожелавам снежковците да са отличници. Praynig

Хриси чудесно си се справила, стискаме палци за перфектни ембриони. Praynig

Чарес кога ти е тестчето?

Мен ме оставиха до понеделник на декапептил, поне този път питах какво трябва да се случи до понеделник и доктора каза, че трябвало фоликулите да се смалят под 10 мм...незнам смаляват ли се, обаче ме болят яйчниците и задържам вода... Rolling Eyes И се чудя хубаво ги смаляваме, ама после със стимулацията няма ли да хукнат пак нагоре? newsm78 Тъмна Индия ми е този дълъг протокол, дано поне крайният резултат да си заслужава след това каръшко начало. Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 23 223
Ех, Зази, не е честно   Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт