МАЙска мама, с чаша вино във ръка, ще посрещне празника на любовта!- тема 14

  • 23 797
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 23
danaq_lv, от Магнерота няма кой знае какво да ти стане, мен ме бяха предупреждавали за сънливост и замаяност, но то на фона на всичко друго не се усеща. По-скоро за Гинипрала говорех - сърцебиене (за него пия бета-блокери), силно треперене, задух, задържане на вода и отоци (това го нямам, да чукна на дърво) и ей такива неща, от които цялостно не се чувстваш много добре. Но пък много хубаво действа за контракциите, защото в моя случай Магнеротът се оказа слабичък.

И аз съм на гинипрал, магнерич и бускопан, от както излезнах от болницата.. Като странични ефекти от гинипрала имам сърцебиене и потрепервам отвреме на време... а задуха си го имам от както влезнах в 7 месец.  Като казах на док, той каза: "Ами тъй ще ее... "
Аз продължавам да имам безболезнените контракции, а понякога са малко болезнени ... таа гледам задължително да полегна като ги усетя ... по принцип гледам да лежа на лявата страна... таа затова и тая сутрин се събудих с болезнена кълка  ooooh!

# 721
  • Мнения: 23
Благодаря ви майчета за хубавите пожелания!  Hug
 
Полита, легълцето е много сладурско и с това зайче Simple Smile  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 5
diana valkova раждах в клиниката на Мазнейкова и там ми взема стволови клетки само от пъпната връв, то преди три години и половина нямаше  кой знае колко възможности, сега е далеч по организирано и човек има право на избор. Общо взето сега ще се доверя на докторката ми относно съхраняването на клетките, защото те работят заедно и се познават... Знам,че ми искат 120 евро наем за съхранение от четвъртата година, първите три ми влизаха в цената и ги държат тук в София. Ако те интересува още нещо ще ти разкага на драго сърце Hug
Hug Благодаря за бързия отговор Simple Smile А в коя банка се съхраняват тук в Б-я??? И ако има сайт, от където мога подробно да се информирам, ще е много удобно и за двете ни  Wink

# 723
  • Мнения: 1
и аз да се присъединя към групата с термин 17 май. Привет на всички. Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 130
Добре дошла на новата мама  Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 293
Добър ден и от нас
Аз съм си все така болна, хремата не спира и имам много гадни болки в гърлото.
От днес съм на Биопарокс , дано да има ефект  Praynig
Алекс е доста по-добре от мен. Кипи от енергия детето и постоянно разхвърля играчки и прави бели, а аз след него се влача като парцал и нямам сили вече  Tired
Гери да ти е  живи здрав рожденика и много да  ти помага за бебока  Hug
Къщичка в гората честито и на теб на патерици   bouquet
*polita* страхотна кошарка сте си поръчали  Heart Eyes
За стволовите клетки не сме запазвали първия път и сега няма да имаме възможност, а и не съм сигурна в БГ дали го правят като хората.
vivi200 добре дошла при нас   bouquet . Дай малко повече инфо за да те включа в списъка на първа страничка.

 Ето я и новата тема

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 16:18 от AnMary

# 726
  • Мнения: 0
Здравейте всички,
видях, че и други освен мен се интересуват от стволовите клетки. Ние още не сме решили твърдо, защото не можем категорично да преценим доколко този ход е смислен. Несъмнено ми се струва по-разумно, ако човек има възможност - да замрази, отколкото да не го направи, но поне при мен изникват въпросите - след 20години тези клетки наистина ли ще са ок; това наистина ли ще са клетките на моето дете? А и как ще се развие медицината и ползването на такива клетки въобще не мога да знам. Аз като проучвах - се спрях на http://www.cryo-save.com/  защото само те съхраняват на 2 места пробата; по-изгодно е в сравнение с българските, а и предполагам, че в Белгия имат повече опит от България. Прочетох договора им в страницата и по него имам някой коментари, с които не съм съгласна.. А сумата все пак не е малка и е добре човек да е убеден, че дава парите си със смисъл.
Ако някой има повече информация - предполагам на всички ще ние полезна.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 817
Аз пък никога не съм можела да спя на една страна - ами боли ме, не ми е удобно... 
Затова спя на практика почти по корем - по гръб също не мога да спя - мога да си полежа така за известно време, но не и да спя... Пък все си мисля, че ако на беба нещо не й беше удобно щеше да ме рита, пък тя си кротува.  Laughing

# 728
  • гр. София
  • Мнения: 104
Много хубаво звучи това със стволовите клетки, но за съжаление в момента не можем да си позволим такъв разход. А и не е ясно след 20 години какво ще е състоянието на тези клетки

Общи условия

Активация на акаунт