Скорпионки сме опасни, но пък сме прекрасни - 4

  • 32 696
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 201
Един въпрос, за който се сетих сега:

Мислите ли, че сме смели, ние, скорпионите?
За себе си мога да отговоря, че съм страхлива, и в никакъв случай смела  Peace
Хайде още една страхливка. Simple Smile Hug
Далеч съм от типичните представители на зодията - отстъпчива, доверчива, вечно да помогне, поставяща себе си на заден план ... рекламата изтече. Laughing


Не знаех, че има някоя скорпи, родена на моята дата.
Радвам се за което, ani. Hug Сега ми се изясни това 27 в профила ти какво означава ...  Wink
Хубав и усмихнат ден на всички ви ...  bouquet

# 706
  • Мнения: 909
О,да има доста разбити улици.....,но като прибавим факта,че в цяла България се правят така...да издържат един сезон....е нормално.... PeaceЗаповядай пак,сега ще ти хареса също... PeaceЕто ви една снимка от сега...езерото на Борово Око...



малко е кофти снимката,но от мобилният толкова... Wink

Намерих и тази снимка ,но е по старичка,защото хотела в дъното вляво е вече с нов облик.... Wink


За това дали съм страхлива,....ами имам си своите страхове като всеки....,но като цяло тръгвам напред.... Joy

Забравих да спомена,че колкото и да хваля Търговище...все пак съм си Плевенчанка...  Peacehahaha Joy

Последна редакция: ср, 03 авг 2011, 09:21 от merydit

# 707
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Меридит, втората снимка много ми хареса! Като я гледа човек ще рече, че е от някой западноевропейски град! Peace В Търговище съм ходила един единствен път и то за много кратко.

# 708
  • Мнения: 3 181
Снимките изглеждат чудесни, страхотна реклама за Търговище.
Ходила съм, но в детските години и спомените ми са много бегли. 
Мамче  bouquet, много си харесвам датата Flutterи Симплито е на 27.10, но нали много се ''обичаме'' с нея hahaha
Дали съм страхлива newsm78, мисля по-скоро-не..........е, имам си разни страхове, например с плуването(инцидент от детството), с шофирането, но като цяло хората, които ме познават могат, да ме определят, като безразсъдна, за някои неща Wink.
На Витоша има разни екстриймни забавления, не си падам по подобни, но ме предизвикаха, и за моя изненада преодолях всички без проблем......а започнах с нагласата, че ще падна на първото препятствие. После се чувствах супер доволна от себе си (все пак висях 30-40 мин.във въздуха на 3-5метра)

# 709
  • Мнения: 81
Снимките са наистина страхотни, особено втората  Heart Eyes
Често пътувам, и съм минавала доста пъти през Търговище, но обиколка из града не съм правила  Laughing

И аз много си харесвам рожденната дата, 8-ми ноември, деня на св. Архангел Михаил  Grinning

# 710
  • Мнения: 202
Втората снимка с цветните фонтани...спомням си ги от една майска вечер, към 12 ще да е било, след дъжд и под цъфналите ароматни кестени, вълшебно беше Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 138
Мислите ли, че сме смели, ние, скорпионите?
Да, аз поне

А някой на 15.11?  Flutter

# 712
  • Мнения: 1 252
Аз съм на моменти. Много ми влияе моментното настроение и това ми пречи , изобщо.

Еей , момичета от Търговище , градът е страхотен, да не ми се обидихте... Аз просто си сравнявах Hug
Меридит, страхотни снимки Peace

# 713
  • Мнения: 81
Аз съм на моменти. Много ми влияе моментното настроение и това ми пречи , изобщо.

То и аз съм на моменти, ама като цяло съм в отбора на страхливите  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 202
Рoсна kитка , аз не съм оттам и казах моите впечатления, а те не са много...като цяло имат хубав център и парк, и толкова. Иначе, според мен, си права със затварянето на заводите всичко се променя и не само там, а навсякъде.

# 715
  • Мнения: 1 252
Знам Киара, не е за теб , двете момичета , дето са от там- едната Лина , нали е също на 08.11.
А ти newsm78 сега се замислих , че незнам от къде си...

# 716
  • Мнения: 3 181
копвам го от една друга тема, много ми хареса hahaha"

Защо Дебелеем?
В началото Бог сътвори небето и земята. Земята бе покрита с броколи, карфиол и спанак, и плодове най-различни: червени, жълти, оранжеви и всякакви, и животът на Адам и Ева бе здрав и дълъг.



И сътвори Сатаната сладоледа „Делта” и кашкавала.
И попита Сатаната Адам: „Искаш ли да си хапнеш?”




И Адам му отговори: „Да!”
И добави Ева: „И аз искам! Два сладоледа!”
И наддадоха Адам и Ева всеки по 3 килограма.

И сътвори Бог киселото мляко, за да съхрани Ева фигурата си такава, каквато я харесва Адам.



И сътвори Сатаната бялото брашно, маята и захарта, и ги смеси.




И Ева мина от размер 42 на 50.

И каза Бог: „Яж с апетит тази зелена салата от моята райска градина!”



И каза Сатаната: „И добави дресинг с майонеза и синьо сирене, хапвай чеснови питки и пий Coca-Cola.”
И след вечерята Адам и Ева отпуснаха коланите.







И каза Бог: „Давам ви свежи зеленчуци за здраво сърце и зехтин студено пресован.”



И сложи Сатаната на масата капама, печено прасе и панирано пиле.





И подскочи холестерина на Адам и Ева до небесата.


И сътвори Бог картофи, запечени без масло, с повишено съдържание на калий и други полезни ингредиенти.




И обели Сатаната картофи, наряза ги на тънки резенчета, изпържи ги в маслена баня, посоли ги щедро и ги нарече „чипс”.




И качи още килограми Адам, а Ева получи целулит.

И сътвори Бог маратонките и ги даде на децата си, за да стопят излишните килограми.




И даде Сатаната на Адам и Ева кабелна телевизия с дистанционно, за да не се напрягат като превключват програмите.



И Адам и Ева се смееха и плачеха срещу светещият екран, и си обуха анцузи с ластик на корема.

И даде Бог на Адам и Ева постното месо, диетичните продукти, и кълновете, за да не приемат много калории.




И сътвори Сатаната McDonald's, и бургери Big Mac.



И попита Сатаната Адам: „ Искаш ли и пържени картофи, и бира?”
„Да ! – отговори Адам – Голяма порция! И няколко бири!”
И получиха Адам и Ева инфаркт!

И въздъхна Бог, и създаде байпаса.
И усмихна се Сатаната, и създаде здравната каса.

# 717
  • Мнения: 202
Рoсна kитка oт София съм. Hug
ani27, интересно, но за мен не съвсем...според мен въпросът е не точно какво ядеш, а колко... Peace Примерно при мен щом започна да казвам, че ще мина на режим, ще ям по-малко или ще изключа нещо от менюто, точно обратното се получава и златната среда, поне за мен, е да си хапвам всичко, ама абсолютно всичко, което ми се яде, но толкова, колкото да си начеша крастата Mr. Green

# 718
  • Мнения: 0
Момичета и аз съм на 27.10  #Silly

# 719
  • Мнения: 3 181
Някой да пусне нова тема, моля.
Една страница остана до 50.
Давайте оферти за заглавие.

Общи условия

Активация на акаунт