за по-ниските мъже и комплексите

  • 11 464
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 379
Марийке, пък ти намери тема да се разпишеш Laughing.

# 46
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
... и до един си взимат жени миньончета, сякаш за да компенсират своята височина.

Ами. Миньонките ги отмъкват в повечето случаи.  Laughing

Ниска жена за креват, висока жена за парад.

# 47
  • Мнения: 4 841
Обикновено са хора с чувство за хумор, забавни и са душата на компанията. Ако това е плод на комплекс, здраве му кажи.

Е именно де. Синдромът "Дани Де Вито"/"Дидо Мачев". Като не могат с осанка, впечатляват с клоунада. На някои им се отдава. Други преиграват. Хора разни, комплекси - също  Hug

# 48
  • Мнения: 230
Марийке, пък ти намери тема да се разпишеш Laughing.
...насочете ме Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 446
Нямам наблюдения върху много ниски мъже като бройка, но ми е смешно някой да е колкото мен например (163), днес видях един такъв и ми стана леко смешно. Ама е добро момчето, хич не е злобно или комплексирано. Има си хубава работа, жена, детенце, не живее в БГ...

Имам един колега, той е шеф по-скоро, и той около 167 някъде. И той си е окей, нито е злобен, нито комплексиран, държи се добре с всички...

# 50
  • Мнения: 3 827
Ама е добро момчето, хич не е злобно или комплексирано.
има една хубава виталност на духа във високите мъже , една такава широка скроеност ,
трудно е да се обясни , но просто е по-различно да си покрай висок мъж ...

а ниските са компенсирани от природата с други качества - хитри са , помолни , напористи , въобще не е рядкост нисък мъж да успее много повече от високите си конкуренти ,
но все пак , аз предпочитам висок , нищо че ниският ще успее много повече да се набута където и да е ..

# 51
  • Мнения: 12 031
Като не могат с осанка, впечатляват с клоунада. На някои им се отдава.


Тук съзирам поведението на моя син и малко се притеснявам точно от това- дали клоунското му поведение не е компенсаторно.Най-нисичък и най-слабичък е сред децата на неговата възраст и да, абсолютен клоун е.Дали е възможна такава зависимост на неговата възраст?

# 52
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ниските мъже са злобни, с чувство за малоценност. Предпочитат да шофират големи коли... Избухливи... Абе...видя ли нисък мъж, изчезвам! Wink

# 53
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Миме, точно! Hug

# 54
  • Мнения: 4 569
Като не могат с осанка, впечатляват с клоунада. На някои им се отдава.
Тук съзирам поведението на моя син и малко се притеснявам точно от това- дали клоунското му поведение не е компенсаторно.Най-нисичък и най-слабичък е сред децата на неговата възраст и да, абсолютен клоун е.Дали е възможна такава зависимост на неговата възраст?
И аз винаги съм била последна в редицата по физическо.Ръста не ми е бил проблем,по-скоро че нямам цици. Crazy

Дали сте говорили че не може всички хора да са еднакви;че има и ниски,и високи,и дебели,и слаби хора,но това колко си висок или слаб/дебел няма нищо общо с това какъв човек си.

# 55
  • Мнения: 15 379
Естел, миньончетата са винаги на мода Hug.
Но миньоните - никога Laughing.

П.П. Проблемът с гръдната обиколка не стои към днешна дата. Да живее силиконовия имплант!
Уверявам те, че не е особено приятно да имаш големи цици.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 217
Колко високи комплексари познавам.....Че и злобни....

Последна редакция: нд, 13 фев 2011, 22:25 от Парци

# 57
  • Мнения: 521
Sourcherry, мхм. Особено ако се наложи да тичаш Laughing

# 58
  • Мнения: 15 379
Sourcherry, мхм. Особено ако се наложи да тичаш Laughing

Доста неприятности създават.
Ама като са расли, ще си ги търпим.

Темата не е за това Wink.

# 59
  • Мнения: 11 551
Уф, на мен ниските мъже винаги много са ми налитали. Вярно са много напористи. Високият мъж си е готин мъж - виж му краката, виж му раменете, представи си го с костюм и ммммм ... Flutter

Общи условия

Активация на акаунт