за по-ниските мъже и комплексите

  • 11 469
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 379
Да-а-а-а, аз аз като съм кинта и двайсе /160 см./ що ми се виждат дребни мъже под 180см..... Mr. Green

Щот си жена с вкус Wink.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 217
Да-а-а-а, аз аз като съм кинта и двайсе /160 см./ що ми се виждат дребни мъже под 180см..... Mr. Green

Щот си жена с вкус Wink.

А съм и Лъв - как обичам да ми говорят така..... Hug
Някак асоциирам мъжа със закрила, мощ, великодушие.....как да свържа тези качества с нисък ръст.....Ми....не мога.... Embarassed

# 77
  • Мнения: 15 379
Синчето е Лъв. И то същото. Говори ми хубавини и не спирай...
Засега бая високо расте, дано се запази тенденцията. Щото дребно лъвско мъжко - зян Laughing.

# 78
  • Мнения: 11 747
Има високи мъже, дето може да ги чакаш да те закрилят - цял живот, и така и да не ги дочакаш. Аз така си закрилях един 186см, мамин, но го оставих.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 217
Синчето е Лъв. И то същото. Говори ми хубавини и не спирай...
Засега бая високо расте, дано се запази тенденцията. Щото дребно лъвско мъжко - зян Laughing.


Най-големия ми син е 189...вече, а е на 18 години....И е 96кг. Кеф ми е да се фукам с него.....Другите двама са още малки, но като гледам как вървят....май ще стават като бати.....Е, все пак тати е 185см.
Колко е готино да се сгушиш в такъв мъж и да те разнася на ръце без кой знае какви усилия......
Айде стига съм спамила....
Има високи мъже, дето може да ги чакаш да те закрилят - цял живот, и така и да не ги дочакаш. Аз така си закрилях един 186см, мамин, но го оставих.
Има да, има и такива.....Ама пак ги предпочитам Mr. Green

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Щото дребно лъвско мъжко - зян Laughing.

Ееее, не съм съгласна, имах гадже Лъв, дребничък 172см беше, уникален характер, супер забавен, толкова хубаво ми беше с него, ама пусто и аз съм Лъв, та не можахме да разпределим царуването  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 2 217
Щото дребно лъвско мъжко - зян Laughing.

Ееее, не съм съгласна, имах гадже Лъв, дребничък 172см беше, уникален характер, супер забавен, толкова хубаво ми беше с него, ама пусто и аз съм Лъв, та не можахме да разпределим царуването  Mr. Green

То с нас не се дели царуване.....Грешка най-страшна е това от страна на любимия....Ето и темата ще си присвоим Joy

# 82
  • Мнения: 15 379
Лъвовете - мъже, жени са забавни, весели, прекрасни просто Heart Eyes.
Но каква осанка има мъжката котка, когато е поне 180см. Grinning.
То това за всеки мъж важи, де.

# 83
  • София
  • Мнения: 10 476
Лъвовете - мъже, жени са забавни, весели, прекрасни просто Heart Eyes.
Да, бе. Забавни донякъде - после чак досадни от превземки.  Mr. Green не съм сериозна, не ме плюйте Съдя по свеки Heart Eyes и леля ми.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 217
Лъвовете - мъже, жени са забавни, весели, прекрасни просто Heart Eyes.
Да, бе. Забавни донякъде - после чак досадни от превземки.  Mr. Green не съм сериозна, не ме плюйте Съдя по свеки Heart Eyes и леля ми.
Няма да те плюем - досадни сме си.... Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 9 903
Имаше преди доста време една тема,в която бяха взети на подигравка ниските мъже,женени за дебели жени.Точно като нас двамата Laughing.Тогава си помислих,че на някое форумско събитие ако отидем семейно ще е супер списващите да дойдат и да ми кажат в очите това,което са написали. Sunglasses.

Никой няма да го направи. Най-малкото от добро възпитание, а не непременно от лицемерие. Но не виждам защо трябва да си кривим душата, след като на всички ни е ясно, че има двойки, след които човек може да се обърне с възхищение, и такива, за които вътрешно се усмихва и "чука на дърво"...
Това са нормални човешки реакции, и нямат нищо общо с възможността готините да са всъщност двама катили, а непропорционалните - свестни хора  Peace

Права си,да.Е,чак да чукам на дърво-не,но да не се хващаме за думите. Wink
Просто ми е интересно как в някои теми,например тази за странните имена,се пише как колкото и да са странни имената,видиш ли,ние сме толкоз мили и некомплексирани и не знам какво още,че никога,ама никога не бихме си помислили,камо ли да кажем,че дадено име е смешно.Пък е супер готино да се посмеем на човешката природа иначе. Crazy

# 86
  • Мнения: 3 405
То на странните имена се смеем  Wink

Останах с впечатление, че темата не е да се подиграем, а дали смятаме, че има зависимост между ръст и комплекси (за малоценност).

# 87
  • Мнения: 334
Без да се подигравам, ще споделя, че съм се сблъсквала с един-двама дребосъци с комплекси и реших да си нямам вземане-даване с мъж, който не е поне една глава над мене (лесно постижимо предвид ръста ми). Даже един засегнат младеж, който не беше много съгласен с раздялата, ме засече случайно с един колега на улицата и реши, че "хааа, ето го новият" и ми написа гневен СМС с думите: "тъй значи, замени ме за един по-висок" Joy Туй ако не са комплекси, здраве му кажи Wink

Общи условия

Активация на акаунт