Какво беше менюто Ви за днес за бебета и деца над 1 година? 4

  • 34 560
  • 467
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 063
палачинки от елда с мед;мляко  канела
банан
сандвич с кашкавал, луканка и домат ;зелева салата с моркови и репички;айран
крем-супа от броколи,праз, карфиол и ям картофи; киви и нар

# 436
  • Мнения: 3 063
овесени ядки с мед ,кокос и канела;портокалово-морковен фреш
фалафели със сос от домати,чесън,маслини и адуки боб;ръжен хляб филия с хумус;сушени кайсии
Табуле салата ; пиле с гъби фрикасе;акай берита и боровинки

# 437
  • Мнения: 3 063
зърнена закуска със соево мляко;мандарина
мусака с пуешко,патладжани,картофи и домати; кисело мляко с боровинки
Минестроне супа; сушени кайсии; ментов чай с лимон

# 438
  • Мнения: 2 376
финни овесени ядки с мляко
супа коприва
картофено руло
банан

# 439
  • Мнения: 3 063
Уитабикс с червена боровинка ; банан
супа- червена леща с праз, чушки, морков и пащърнак; пълно-зърнеста питка; ананас
свинско филе с бейби картофки, праз и лук; йогурт; тъмночервено грозде

# 440
  • Мнения: 3 063
овесена каша с мед и канела; банан
свински котлети с моркови ,пащърнак и картофи; йогурт; круша
орехов кекс с кисело мляко ;пъпеш
ръжена питка ; крем-супа от тиква ,сладки картофи и заквасена сметана

# 441
  • Мнения: 63
З-макарони,чай от шипка;
О-леща със свинско и питка;
СО-ванилов йогурт;сок от касис;
В-леща и питка.

# 442
  • Мнения: 2 376
банан, финни овесени ядки с мляко
ябълка
филия с масло  Embarassed
червен портокал, сухари
спагети болонезе с мляно телешко, гъби, праз, паприка

--
филия печена с яйце и сирене
чушки пълнени
ябълка, портокал
хлебчета от лимец с масло

# 443
  • Wonderland
  • Мнения: 835
Закуска - препечена филийка с кашкавал,сирене и яйце с чаша чай мащерка с мед

Обяд - супа топчета с филийка хляб

Следобедна закуска - крем какао с бишкота

Вечеря - ориз с тиквички,моркови и копър

между храненията плодове и фрешове

# 444
  • Мнения: 3 063
Днес:
гофрети с мед от Манука; бананово-пъпешов шейк
пълнен заек с гъби ,ориз и кестени; зелена салата с репички; ананас
печени картофки на фурна; салата от ендивия и микс листа; ръжена питка ; йогурт
 
 Вчера:   
мюсли ; фреш от боровинки, ягоди и банан
пълнени чушки с агнешка кайма ,зеленчуци и кафяв ориз; салата от рукола, ендивия и домати
пълнено пиле с лук и гъби; йогурт ;грозде
 

# 445
  • Мнения: 6 833
Таисия, твоето дете яде ендивия? Браво на теб, щом си го научила Simple Smile

Закуска - кус кус със сирене и масло
ябълки
Обяд - зеленчукова супа, домат,
Следобедна закуска - бананови мъфини със сини сливи,кисело мляко
Вечеря - супа от пиле, плодово
АМ преди сън

# 446
  • Мнения: 3 063
Лурдес- да благодаря ,хапва си от много отдавна, слагам еднивията ,рукола ,и други видове листа ежедневно  в салатите Simple Smile

# 447
  • Мнения: 3
Страхотна тема! бебето ми е на 10м и сме ориентирани към здравословно хранене. За момента не давам месо,но яде био сирене,кисело мляко и яйца. Малко е претенциозна към зеленчуците.
Чудех се,някой осмелил ли се е да даде ядково мляко от бадеми и сушени кайсии преди годинката.
Чета чета у намирам повечето рецепти за страхотни!

# 448
  • Мнения: 782
Хе-хе ...вдигна тази тема от пепелта   bouquet Тук пишех преди години, когато баткото прояде. Сега съм с № 2, която прави годинка след броени дни Simple Smile

закуска - кисело мляко, банан и авокадо на крем
обяд - супа от картоф, броколи, праз и червена чушка
сл. закуска - кисело мляко с боровинка и бисквита
вечеря - овесени ядки с ябълка и масло

спомних си с какъв трепет четях и пишех тук   Heart Eyes

# 449
  • Мнения: 3
я да драсна и аз Simple Smile
  закуска и вечеря АМ
  втора закуска     1 банан,1/4 авокадо,1/4 манго, 1 фурма
   обяд                    пюре от картоф чушка морков с масълце (не яде месо)
   следобяд             овесено млечна каша с  плодове и малко пченичени трици

Общи условия

Активация на акаунт