My Toys - В света на играчките - 39!

  • 37 603
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 813
Гери и аз се канех на едно Адидасче, може да е същото като твоето  hahaha, но не стана. Нищо, да е жива и здрава Русата Снежанка  Hug  bouquet, че все пак се доредих с якенце и туй онуй  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 173
Няма да е същото Адидасче, като гледам в различни възрастови граници сме  Wink - това беше размер 104 с качулчица  Laughing

Едно въпросче, да не е спам - поръчка, пусната на 10 февруари, дава ми, че е на етап 60% - кога да я очаквам приблизително, предната пристигна за 1 седмица, дано и тази да е така  Praynig

# 47
  • София
  • Мнения: 1 476
Няма да е същото Адидасче, като гледам в различни възрастови граници сме  Wink - това беше размер 104 с качулчица  Laughing

Едно въпросче, да не е спам - поръчка, пусната на 10 февруари, дава ми, че е на етап 60% - кога да я очаквам приблизително, предната пристигна за 1 седмица, дано и тази да е така  Praynig

То си стои на 60% дори и след като получиш пратката, не го гледай това...Общо взето гледай да пише, че е влязло в БГ, тогава до 1-2-3 дни ще е в твоя пощенски клон. А колко време ще отнеме до БГ - напоследък около седмица ми пътуват насам нещата, понякога по бързо, понякога по бавно, зависи как са ги изпратили.

# 48
  • Мнения: 106
Някой поръчва ли в момента, да ме включи с едно - две нещица ... или поне с едно ?  Praynig

# 49
  • Мнения: 567
Момичета, между тази http://www.mytoys.de/Fisher-Price-Fisher-Price-Mobile-Wunderwelt … a02.03.10/1830596 и тази http://www.mytoys.de/Fisher-Price-Mobile-Traumb%C3%A4rchen/Mobil … a02.03.10/1430048 въртележка - коя бихте препоръчали да си взема?
Назад беше коментирано, но май тази първата е по-нова и едва ли някой я има вече?  newsm78

Преграда за легло, ако някой е поръчвали би ли дал съвет - коя да взема? Има доста избор.  newsm78

Осем часа и закриват сергията, а?  hahaha

И аз искам едни ботушки - добре намалени са? Тези - http://www.mytoys.de/KangaROOS-KANGAROOS-Ron-Tex-Kinderstiefel/L … a01.03.09/2024261 Дали утре ще си стоят с тази цена?  newsm78

# 50
  • Мнения: 17
Може ли някой да ми каже обувките/сандали номер 20 или 21 на тези в БГ ли съответстват.Вие как улучвате номера   ? Grinning За това не смея още да поръчвам обувки  Confused

# 51
  • Мнения: 106
Май при повечето марки е различно, по - добре да си харесаш някои и да питаш конкретно, все някоя мама ще е поръчвала от дадената марка и ще те посъветва  Peace

# 52
  • Мнения: 1 531
днешният срок не е ли само за дрехите намалени на том тейлър и т.н., дето вчера изтичаше каунтдауна newsm78

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 10:49 от ninochka

# 53
  • Мнения: 511
Много хубави модели на Натурино и Рикоста обсъждате от миналата тема насам! Аз обаче все не успявам да видя нещо подобаващо намалено.. Засега не ми е зор, ще ни трябват обувки чак за есента, но не пречи да се подсигуря, след като и ботушите за следващата зима вече уредих  Laughing
21 i 24

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 1 476
Еее, ама те искат по 3 поръчки на ден да пускаме, на час по 10 артикула сигурно вкарват, голямо дебнене тази година, но пък бяха хубави намаленията, аз съм доволна  Laughing
spasdidi, ако са налични е напълно възможно да останат на тази цена, миналата година доста неща се допродаваха и след спиране на официалните намаления. Стискам палци да ги хванем...аз утре ще гледам да се организирам с едни 10%, така че ще ги проверя тях и други линкчета, ако дадеш  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 567
Диди, дано  Praynig

Някой купувал ли си е въртележка за бебешко легло? Да даде отзиви на практика как са?  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 20
Момичета, вие само с кредитни карти ли плащате? Опитах да платя с дебитна от Булбанк - VPAY, с която съм правила и други поръчки от чуждестранни сайтове, но ми дава следното съобщение: Bei der Bezahlung ist ein Fehler aufgetreten. Es erfolgt keine Abbuchung von Ihrer Kreditkarte. Bitte versuchen Sie es zu einem späteren Zeitpunkt erneut.
Някой сблъсквал ли се е с този текст? newsm78

# 58
  • Мнения: 208
Някой купувал ли си е въртележка за бебешко легло? Да даде отзиви на практика как са?  Rolling Eyes
Ние ползваме това:
http://www.mytoys.de/Fisher-Price-Mobile-mit-Fernbedienung-Peek- … a02.03.10/1597849
+ мелодиите не са твърде силни, както често се случва с подобни играчки (има 2 нива)
+ батериите издържат доста дълго (често оплакване е това, за тези с прожектор)
+ не шуми (още един недостатък на тези с прожектор - чува се един дразнещ за мене шум)
Какво друго..... Листата се отварят и затварят, което за мене беше изненада Wink
Мелодийките са на Бах, Моцарт и Бетовен + звуци от дъждовната гора (според мен най- приятното).
Бебето също я одобрява Simple Smile

 

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 50
Момичета, при въвеждането на кода ми изписва " Този ваучер е бил поправян". Не съм го използвала. Преди малко при опит за плащане, бях стигнала до въвеждане на данните на картата, нещо блокира, изпразни се и кошницата. Напълних я на ново, но вече ми изписва това. Дали ми се е блокирал кода вече и няма ли да мога да го използвам?
Вие къде в Гугъл търсехте кодове?

Общи условия

Активация на акаунт