My Toys - В света на играчките - 39!

  • 37 622
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 50
Момичета, при въвеждането на кода ми изписва " Този ваучер е бил поправян". Не съм го използвала. Преди малко при опит за плащане, бях стигнала до въвеждане на данните на картата, нещо блокира, изпразни се и кошницата. Напълних я на ново, но вече ми изписва това. Дали ми се е блокирал кода вече и няма ли да мога да го използвам?
Вие къде в Гугъл търсехте кодове?

И на мен така ми пишеше,след това с друг код, че "това било код за нов клиент", с друг, че "било за 1-ва поръчка" ами аз съм и нов клиент и правих 1-ва поръчка. След това им писах мейл на английски на service@myToys.de , че съм нов клиент и те ми пратиха код, който стана Simple Smile Днес си пуснах една поръчка и аз  Laughing виж дали ще стане с този код : 39C3XRCCT4PN , успех

Благодаря ти!
Пуснаха ми нов код! Аз пък вече поръчах при ivasl.  Joy Joy Joy Важното е, че потвърдиха поръчаните дрешки.   Hug

# 76
  • Мнения: 1 531
това странно обувче обсъждали ли сме го newsm78

# 77
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Май само ги пускат тези изгодни стоки- после веднага не са налични  в кошницата  Naughty.
Ей -писна ми ,дебна едно яке Найк,ами уж налично и като се втурна да го поръчвам- изчерпано... Вече няма да се лъжа  Crossing Arms . Днес закъснях за работа, тъй като в 7.30 реших да отворя сайта- ау  благодат... Трупах,трупах до 8ч. И кога се събудиха тези бдителни германки- нали са и с 1ч. назад,значи при тях е било 6.30- 7ч.  ... Всичко в кошничката ми се изчерпа ... Или е някаква зарибявка... Вече няма да правя опити,че ще ме уволнят... Stop

# 78
  • Мнения: 106
sonnenschein, благодаря, че обърна внимание, бях забравила и за това да гледам  Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 324

Ами не е странно, това са обувки за басеин, плаж, общо взето за вода, но пък миналата година една приятелка взе за ежедневно ходене подобно моделче на Адидас и детето почи цяло лято хвърча с него по улиците (трябваше да позва ортопедични твърди стелки по медицински причини и само тази обувка беше най-подходяща за поставянто им).

# 80
  • Мнения: 20
Момичета с какви карти плащате тук? Ако са дебитни, на коя банка е най-приеманата карта, защото се оказва, че с моите Visa Vpay на Булбанк и на Инвестбанк не мога да направя плащане  Sad Пишете моля да знам, към коя банка да запалвам моторетката утре Simple Smile

# 81
  • Мнения: 102
Момичета с какви карти плащате тук? Ако са дебитни, на коя банка е най-приеманата карта, защото се оказва, че с моите Visa Vpay на Булбанк и на Инвестбанк не мога да направя плащане  Sad Пишете моля да знам, към коя банка да запалвам моторетката утре Simple Smile

До колкото знам приемат само кредитни.

# 82
  • Мнения: 288
Добро утро, момичета   Hug

И днес приятни изненади с отлично зареден сайт и прекрасни намаления ... добре, че и картата ми беше отлично заредена  : hahaha  пуснах невероятна поръчка с 1 (един) артикул комплект ски екип за 30.24 ... точно за мен, разбира се  Grinning

Продължавам да следя с интерес ... какво ли още ще открия  Mr. Green

ПП: galiushka , вчера наистина имаше страхотен късмет ... от 14 пожелани артикула = 14 поръчани. Запази си кодчето за следваща поръчка, все ще ти потрябва Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 324
Хей Иве, хвана им цаката на успешните поръчки  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 81
Иве, якето ми се е появило, кога ще пускаш поръчка? Може ли линк към ски екипите  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 288
Иве, якето ми се е появило, кога ще пускаш поръчка? Може ли линк към ски екипите  Simple Smile
Кате  Simple Smile  поръчка мога да пускам през 5 мин имам и лимит и карта, само "стока" да има  Joy
Доставката в мом няма значение, толкова са намалени дрешки и обувки, че е все едно дали са 5, 8 или 16 евро, нали  Wink  Дано намалят и раниците и ще съм най-доволния човек днес  Grinning
Ето и ски екипи: http://www.mytoys.de/Skibekleidung/KID/de-mt.cw.ca02.25/

Хей Иве, хвана им цаката на успешните поръчки  Mr. Green
 Heart Eyes Иве, хванах цаката, хванах и ски екипчето  Grinning толкова бързах, че името си забравих от почуда, че съм успяла  Joy

ПП: Ето ме готова за ски с това: http://www.mytoys.de/killtec-KILLTEC-Kinder-Ski-Set-Huesca/Teen- … a02.25.08/2014147

и Кате, докато се чудим и питаме ... нещата свършват ... пак ще заредят, да се надяваме   Mr. Green

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 10:13 от ivasl

# 86
  • Мнения: 81
ЕЕЕ Иве, аз точно този ски екип си харесах, но видях че вече не е наличен, значи е бил за теб

# 87
  • Мнения: 511
Добро утро и от мен!
От вчера упорито и безуспешно за сега дебна wait две якета......., надявам се днес да имам успех на следобедното голямо зареждане. fingerscrossed
Успешни покупки на всички.
D_A , плащам с кредитна и  дебитна на ЦКБ.
п.п. По мои наблюдения към 13-14ч. правят ударно зареждане, но вчера нямаше.

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 10:57 от Dennia

# 88
  • Мнения: 81
В колко е това зареждане, вчера така и не заредиха сайта, поне с нещата, които аз дебна

# 89
  • Мнения: 288
Дени  Heart Eyes  снощи точно издебнахме едното яке (104)... но няколко минутки се оказаха фатални  Mr. Green Дано днес е успешен улова  Peace
Хи хи хи, Кате  Heart Eyes едничко беше екипчето ... добре, че картата ми е на видно място и винаги в готова за употреба  Grinning  Дай да видим какви якета си избрала, може пък да се успее днес, знае ли човек  Grinning

ПП: забравих и една подробност, която за малко да ми осуети сутрешната поръчка на ски екипа  Mr. Green Толкова беше намален, че ако не беше ДДС-то за Бг от 29.99 до 30.24 евро нямаше да имам задължителния мин за поръчка  hahaha Докато сложа нещо за пълнеш и ски екипчето щеше да е с друг собственик  Sunglasses Много съм благодарна за увеличеното ДДС  Joy

Продължавам да се допълвам  Laughing  Докато разглеждате сайта, често трябва да презареждате страничката "рифреш", изненадах се колко неща се променят за мин само с едно натискане на бутона  Peace

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 11:39 от ivasl

Общи условия

Активация на акаунт