Тренировки в домашни условия - Тема 13

  • 37 824
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Да споделя за тренировката днес.
Jeri Love mnogo много ми хареса, има много нестандартни и ефективни упражнения, като редува кардио и силови в мааалко дълги според мен серии, но си струва.
Кардиото на Cathe Friedrich обаче ми се стори нечовешко, прави ми се, ама издъхвaм яко там, трябва да увелича темпото преди да започна да ги правя добре Peace
Мерси Вив   bouquet  bouquet

П.С Огледалото ме радва напоследък с хубави визуални промени, да продължаваме момичета, струва си  bouquet  bouquet

Може ли да споделиш коя тренировка на Jeri Love правиш, че аз намерих няколко и незнам коя от всички да правя?

Get Extremely Ripped Boot Camp  Peace

# 376
  • На изток от Ада
  • Мнения: 12 003
Би ли ми казала кое е това на Джаки за корем ?
1.http://www.ulozto.net/7647707/cviceni-aerobik-crunch-free-xtreme-abs-01-avi
2.http://www.ulozto.net/7647702/cviceni-aerobik-crunch-free-xtreme … -02-avi-by-axxi61

Аз си редувам кръговата и тази коремната на Джаки, днес оба4е кикбокса на Джилиън
  bouquet
мерси аз съм ги имала но незнаех че са те , вчера без да знам ги почнах мерси че каза кои са .
Момичета какаво =е кажете за Зумба ето http://www.uloz.to/8147646/zumba-basics-and-20-min-express-avi и други има

# 377
  • Мнения: 1 349
Здравейте трениращи дами и от мен!
Аз след принудителна почивка от тренировки днес успях да изиграя първо Cathe Friedrich - STS Shock Cardio, след това двете 15-минутни Abs01 и Abs02на Джаки. Че са тежички всички по отделно тежички са, но вероятно защото и диетата ми върви в пълна сила и да ви кажа като че ли не ми стига енергия и упражненията ми се видяха още по-трудни. По умората, която изпитах считам, че добре се натоварих, но ефекта ще го усетя утре. Утре ще си измисля нов "коктейл" от тренировки, чудя се дали да включа кардио, все още не знам, но Джаки ще включа задължително, за пръв път виждам толкова бърз ефект на очертаващи се мускули по тялото ми след нейните тренировки, които дори не бяха и кой знае колко много на брой може би след първите 4-5 пъти. Grinning

# 378
  • Мнения: 4 684
Аз днес ще правя Турбофайъра, обаче ми се виждат много сложни стъпките, направо имам чувството, че ще подскачам като муха без глава... Grinning А 15-минутките на Джаки минават супер бързо, не ги усещам, нещо не ми харесват нейните тренировки. Много бързо сменя упражненията... а аз докато се изправяя, тя вече направила серията. Laughing

# 379
  • Мнения: 165
Линдита, много се радвам, че са ти харесали тренировките. И на мен ми идват дългички интервалите на Джари Лав, особено на скоковете, не винаги успявам да ги правя както трябва.
Момичета, да ви питам нещо - напоследък се чувствам много изморена, особено в следобедните часове, днес даже задрямах на дивана, което не ми се е случвало отдавна  Rolling Eyes Някой друг като мен има ли? Мисля да си взема някакви витамини и да видя дали ще се оправи положението, че хич не ми е до готвене и чистене  ooooh!, поне тренировките ги правя сутрин /другата седмица май ще е следобед вече  Tired/  Laughing
Вчера си обух едни ботуши, които не съм слагала отдавна и едвам ги закопчах  Shocked Знаех си, че съм заякнала в прасеца, ма чак пък толкоз не предполагах  Laughing

# 380
  • Мнения: 2 883
H0uSse_Baby кои 15-минутни на Джаки правиш? Abs 1 и 2 ли?  Grinning

# 381
  • Мнения: 4 684
15 MINUTE ABS и 15 MINUTE LOWER BODY. Не че мога да ги правя упражненията с нейното темпо, ама все пак се опитвам... Grinning

# 382
  • Мнения: 10 938
http://dox.bg/files/dw?a=4c083602f7

това е AB Jam на Шалийн - за корема е и го харесвам, Вики !

Днес съм почивка и направих на Шалийн - 1 час Турбо Файъра и 20 минутния ТурбоФайър!
Дойде ми МЦ и реших да не правя 2-3 дни силовата на Джаки , че и без това много ме мори!

То и това дето направих беше яко, но не като силовата!

Благодаря ти Heart Eyes. Дано не е дълга, че ми писват едночасовите тренировки.  Blush

# 383
  • Мнения: 452
Би ли ми казала кое е това на Джаки за корем ?
1.http://www.ulozto.net/7647707/cviceni-aerobik-crunch-free-xtreme-abs-01-avi
2.http://www.ulozto.net/7647702/cviceni-aerobik-crunch-free-xtreme … -02-avi-by-axxi61

Аз си редувам кръговата и тази коремната на Джаки, днес оба4е кикбокса на Джилиън
  bouquet
Опитвам да ги изтегля,но нещо не се получава .Защо така?

# 384
  • Мнения: 31
Би ли ми казала кое е това на Джаки за корем ?
1.http://www.ulozto.net/7647707/cviceni-aerobik-crunch-free-xtreme-abs-01-avi
2.http://www.ulozto.net/7647702/cviceni-aerobik-crunch-free-xtreme … -02-avi-by-axxi61

Аз си редувам кръговата и тази коремната на Джаки, днес оба4е кикбокса на Джилиън
  bouquet
Опитвам да ги изтегля,но нещо не се получава .Защо така?

Като цъкнеш на линка по горе ти се отваря страница. Там малко по-надолу има един жълт бутон - натискаш. Излиза ти да въведеш код и отново жълтия бутон. Успех. Дано съм помогнала  bouquet

# 385
  • Мнения: 452
Това всичко го правя,аз съм теглила друг път,но след жълтия бутон,ми изписва,че страницата не се намира:page not found.
Благодаря ти все пак  bouquet

# 386
  • Мнения: 6 390
От значение са малките и големите букви които пишеш - трябва да е точно както е кода с малки и големи букви

аз се отчитам с проблемните зони на Джилиън

# 387
  • Мнения: 452
Това всичко го правя,аз съм теглила друг път,но след жълтия бутон,ми изписва,че страницата не се намира:page not found.
Благодаря ти все пак  bouquet
Аз мисля,че не е в това проблема.От вчера опитвам и все не става.Да не са до определена дата,както в докса?

# 388
  • На изток от Ада
  • Мнения: 12 003
Това всичко го правя,аз съм теглила друг път,но след жълтия бутон,ми изписва,че страницата не се намира:page not found.
Благодаря ти все пак  bouquet
от браузъра е според мен аз си пиша кода без да се съобразявам малки ли са или са големи буквите на мена след като напиша кога и натисна жълтото бутонче ми излуза един прозорец  и ми се включва биткомета трябва да се затвори това което се показва  и се пуска пфайла да се тегли пуска се свободно не със биткомет.Не не е със скор като в Докса аз и сега мога да си ги пусна ,може би трябва и биткомет да имаш  Rolling Eyes нишо че не е торент на мене все ми се пуска като тегля от този сайт а сам теглила 5-6 неща

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 20:11 от nasito8988

# 389
  • Мнения: 408
141 час каланетика. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт