ЮНЧЕ сричките реди и се мъчи да пълзи ! - № 15

  • 24 159
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 554
_BLUE BIRD_ ,имала чувство за хумор Joy

# 691
  • Мнения: 105
_BLUE BIRD_ ,имала чувство за хумор Joy

И освен това имам навика, като ям грейпфрут с лъжичка винаги да се пръскам в окото...а и мога да пърхам с клепки като пеперудка, без да си счупя нито една мигла ! Абе изобщо!  Flutter

# 692
  • Варна
  • Мнения: 289
Някой може ли да ми каже как изглежда алергията от храна? На синът ми му излезе нещо като лишей по бузките от около 2 дена. Последното въведено е пшеница (от понеделник насам). Не са пъпчици, а зачервяване и загрубяване на кожата.


Esma, аз те 'познавам' от близнашката тема  Hug А ти пък с 3 деца, не знам кога намираш време за себе си   Crazy

# 693
  • С-я
  • Мнения: 37
Някой може ли да ми каже как изглежда алергията от храна? На синът ми му излезе нещо като лишей по бузките от около 2 дена. Последното въведено е пшеница (от понеделник насам). Не са пъпчици, а зачервяване и загрубяване на кожата.


Esma, аз те 'познавам' от близнашката тема  Hug А ти пък с 3 деца, не знам кога намираш време за себе си   Crazy

Japanese, ако се притесняваш от алергия към глутена- доколкото съм чела, не се проявява с кожни реакции, а има промяна в изпражненията на детето. Инак това, което описваш, наистина звучи като алергична реакция. Ама дали не може да е от студ, лиги или някакъв друг дразнител.
надявам се да не е алергия.
Виждам, че масово се изтрещява вече. Няма забава и в темата. Я да разведря нещата с едно:

# 694
  • Мнения: 40
Поли, не те признавам, ако не отвориш виртуална сергия с мартеници утре. Joy
japanese , алергичните обриви от храна е появяват почти веднага, съпроводени са със силен сърбеж и обикновено са пъпчици или зачервяване с бели петна и-или пъпчици.

# 695
  • Мнения: 2 891
japanese, звучи като дерматит. МОже от храна, а може и от студеното време и изсушената прекомерно кожа. Консултирай се с педиатър Simple Smile

# 696
  • С-я
  • Мнения: 37
Поли, не те признавам, ако не отвориш виртуална сергия с мартеници утре. Joy
само да намеря от къде. Ще търся цял ден и цяла нощ Joy

# 697
  • Мнения: 105
Някой може ли да ми каже как изглежда алергията от храна? На синът ми му излезе нещо като лишей по бузките от около 2 дена. Последното въведено е пшеница (от понеделник насам). Не са пъпчици, а зачервяване и загрубяване на кожата. ...

Ето ТУК, и по конкретно т.22 За алергиите (на финала на статията) можеш да намериш инфо.  Peace

# 698
  • Мнения: 344

Поли, не те признавам, ако не отвориш виртуална сергия с мартеници утре. Joy
само да намеря от къде. Ще търся цял ден и цяла нощ Joy




Поли, эаповядай! Joy







# 699
  • С-я
  • Мнения: 37
Софи, мерси!
Ей това ми трябваше Simple Smile
Да знаете, ще ви ги продам само с 10% надценка (кат за колеги)

# 700
  • Мнения: 344
еее, не сме ли приятелки Flutter

# 701
  • Мнения: 50
Не ми е ведро с тази измръзнала женица  Crossing Arms  Няма го блясъка Peace

# 702
  • С-я
  • Мнения: 37
еее, не сме ли приятелки Flutter

business first, моля  Joy Money

Чери, не мога повече блясък за един ден. Нека утре се представя подобаващо

# 703
  • Мнения: 293
Софи, мерси!
Ей това ми трябваше Simple Smile
Да знаете, ще ви ги продам само с 10% надценка (кат за колеги)

Само толкоз  Thinking,давай по-смело, ден година храни. Wink
Относно МОЛА ние ходим ,но предпочитам през седмицата,когато тук-там се мярка по някой човек.
Днес въведох сок най-накрая,дадох и 3-4 лъжички моркови ,и сега ще следя за реакция.
Оносно вирусите,ние бяхме болни всички,за сега само Ивето е ОК.

# 704
  • С-я
  • Мнения: 37
Натали, не си ли давала морков, че се притесняваш от реакции? Видаът, в който се приема храната, не би следвало да е от значение.

Аз соци давам смело, гледам да има само по един нов плод в ансамбъла. Я да си признаят, тези които дават цитруси (освен Софи)- как се харесват. Чудя се дали да не дам, макар че... не знам, нещо ме спира

Общи условия

Активация на акаунт