ЮНЧЕ сричките реди и се мъчи да пълзи ! - № 15

  • 24 150
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 67
мама мони, коластра на АкваСорс ли даваш?

ванюша, бързо да се оправя Кремито!  Hug

# 736
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Марчелка, Мартеа, ще въвеждам значи спелтата  Hug, днес приключих с ечемичните ядки, а после имам и една на Милупа 6 зърна, с нея май остана царевичното брашно да въведа.  Peace
 За утре се чудя пуешко ли да въведа или козе сиренце.. newsm78 Май ще взема да накисна сиренцето, че малко се забавих с млечните, то едно ли е да го въвеждаш.  Grinning
За магазините-аз много обичам да обикалям, но ако имам какво да харча, иначе не ми е интересно  Joy. Покупките ми действат супер  Mr. Green Иначе и на мен ми е ставало зле в такива по-големи магазини-много сновящи хора, супер шарени рафтове, ставаш разноглед. За хранителните стоки и аз си ги купувам от специализирани магазини и е истина, че вляза ли в голям супермаркет излизам с много излишни неща. То това им е и целта де. Wink
За воденето на бебока по моловете, си удържах на думата и го заведох след 6ти месец. Повлия ми една лекторка на 9 месеца, която е завеждаща АГ в една голяма болница тук. Тя беше казала, че срещне ли майка с малко бебе под 6 месеца в мол и започва да я критикува, дори да не я познава. Наистина не е много подходящо място, но понякога спасява майката от депресивно стоене вкъщи. Общо взето Иво сме го водили там само ако ходим до някой конкретен магазин или за кафе с приятели, не се е застоявал много, много. Като цяло смятам, че летните бебета се гледат много по-лесно от зимните, във всяко отношение!  Peace
 Момичета помагайте с идеи за кошарка за игра за през деня (сгъваема) и столче за кола за по-големи дечица, че нашето вече доста умаля.
И още една молба-не помня коя от вас си беше взела парочистачката на Солак-моля за отзиви, доволна ли е и продава ли се по магазините, освен в нета?

# 737
  • Под липата
  • Мнения: 620
мартеа , смятах да напиша нещо още по хахаво, ама се отказвам  Laughing
Иначе, нищо против МОЛ-овете. Ходила съм, като само един път ми беше истински забавно ( със сестра ми си припомнихме детските години на ескалатора в ЦУМ  Whistling ), после все ме хващаха дяволите след 30 мин. престой, до онзи, ''чуден'' момент с паниката.... Боя се, че за известен период, тя ще се окаже основната причина да изляза от редиците на МОЛ-ците. Mr. Green

Последна редакция: вт, 01 мар 2011, 01:00 от Raffaella

# 738
  • Мнения: 39
Честита Баба Марта,
Да сте румени - засмени, бели и червени

# 739
  • Мнения: 4 066
Честита Баба Марта!
Живи и здрави, бели и червени!
Прекрасна традиция, дано и децата ни връзват мартеници на внуци и правнуци!

# 740
  • Мнения: 105
Виртуално вързвам на всеки червено бели конци в едно наричане за здраве, младост, пролет и красота!

Vany6a, дано бързо се оправя бебка. Zyzi2, бързо оздравяване.
Време е вече да натирим вирусите в дън земи тилилейски!
Tanija, много неприятно, бързо възстановяване.
 Hug Hug Hug

Светли пак го мъчат зъбки (всеки момент чакаме второто да пробие) и беше една от ОНЕЗИ  нощи, най-вяроятно ще бъде и един от ОНЕЗИ дни.
Обаче аз вече парен от каша и айрана духам и съм подготвена за всекви екстремни ситюейшъни и екшъни...дори и недоспала, нахапана и ъ литъл бит сдухана.  Laughing

# 741
  • С-я
  • Мнения: 37
Честита Баба Марта!
Най-сърдечни пожелания за много, много здраве (най-вече), усмивки и весели приключения.

Малко ме боли картуната и не ми се отваря сергията, но догодина ...

# 742
  • Мнения: 2 285
Аз пък си чакам новата тема с подходящо заглавие да си пусна поздрава в нея.  Crossing Arms  Wink

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Честита Баба Марта и от мен  Hug
Бели и червени,румени,засмени  Flowers Bouquet

# 744
  • Мнения: 105
Време е да се джурнем в новата тема:
Баба Марта бързала, на ЮНЧЕ мартеничка вързала ! № 16



Нека не губим по детски оптимизма си и изпълним темата с много приятни емоции!

Общи условия

Активация на акаунт