ЮНЧЕ сричките реди и се мъчи да пълзи ! - № 15

  • 24 176
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 105
Добро утро !
Тази вечер малчо ме „изпи до дъно”. Беше плътно залепнал за „мамината биба” и почти успях да се наспя...почти.
Малко ме боли глава, но поне съм сигурна, че имам такава. Rolling Eyes

Обаче сега ще се мобилизирам с всичките си сили на супер стронг уомън и ще ви черпя с
едно виртуално кафенце мафенцеи ето ТОВА - моят любим еликсир против главоболие и стрес.

Киди, честито ви пораснало момиченце! Пожелавам й безгрижно детство и безброй сбъднати мечти! baloni
Страшна торта

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Добро утро!

Птиче, благодаря за кафето.  Grinning И аз тъкмо си пия моето.

Киди, на патерици вече да ти е жива и здрава Криси!  newsm51  
Много щастливо и безгрижно детство й желая! 1swing
А тортата е просто върха! newsm20 В най-скоро време ще трябва да се видим и искам подробни обяснения кое, как, защо, че мога да се пробвам за РД на Радо да измайсторя нещо. Wink

Мама Мони, забравих да те поздравя за решението ти да учиш! smile3529 Сигурна съм, че ще се справиш! И за спорта също.Лятото идва, искам да се постегна от тук, от там, но толкова ме мързиииии.Все си намирам някакви оправдания, най-вече за пред себе си. Mr. Green

sophiepp, за хапането си напълно права.Радослав ме хапе след като се позасити и започва да се върти, оглежда, удря го на игра и ме хапе.Тогава му се "скарвам" и го дърпам от гърдата.

didi24
, благодаря!Значи трябва да се гледа този филм. Simple Smile

# 677
  • София
  • Мнения: 28
Добро утррро!Почерпете се днес за моя ден рожден-ставам на заветната и сериозна възраст от 21 години!   nbirthday  party023 Wine Glass

# 678
  • Мнения: 539
Izabella,Happy Birthday!!!Пожелавам ти много здраве и щастие!(много сериозна възраст,и аз искам да съм на тази,Но отдавна я минах,ама и сегашната не е лоша)

blue bird,пуснах си лекарството против главоболие,много е приятно.

Киди,честито на малката госпожица.Да е жива и здрава.Мама е направила супер торта.Искам само да питам къде го празнувахте,в Замъкът ли,хареса ли ти там?

За хапането,ей да не прочета нещо.От два месеца имаме зъби и не ме е хапала,ама снощи реши да се пробва.Наказана е!!!

Кетти,за биволското мляко,мисля(не съм сигурна,изказвам своето мнение) че е много пълномаслено и тежко.Нали затова се препоръчва да се почне с козе,че е по-близо да нашето.Но ако бъркам,моля някой да ме поправи.


# 679
  • Мнения: 339
Благодаря ви за пожелания.
ketti, фигурките са от шоколадови яйца, не съм се специализирала чака толкова, че да мога да правя подобни фигурки  Grinning
Миме, нямаш проблем за тортата, щом аз успях да я направя /това е втората торта, която правя през живота си, освен бисквитена разбира се/, значи и ти ще се справиш, не е толкова трудно, важното е желанието. Аз още от сега обмислям варианти за торта на Денси, искам да е нещо уникално, но до тогава има мнооого време.
Denito, в Замъка на Мечо пух празнувахме, много съм доволна от обстановката и обслужването.
_Izabella_, Честит рожден ден, много положителни емоции ти желая.

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Наде, обнадеждаваш ме за тортата. Wink На мен ми се струва невъзможно да издокарам такава красота, но щом казваш, че не е чак толкова трудно може и да се пробвам.  chef
А къде е този замък, за пръв път го чувам? Crazy

_Izabella_, честит рожден ден!  bdbaloni

# 681
  • София
  • Мнения: 1 272
КИди да ти е жива и здрава малката принцеса! Браво за тортата, много добре си се справила!

Изабелка  newsm51 ЧРД! Всяка възраст е хубава и сериозна , ако не я взимаш на сериозно...  Hug

Софи  Hug

# 682
  • Мнения: 277
Киди  честита рожденничка и от мен!  bouquet Пожелавам и безгрижно детство!Този торта с маслен крем ли е.Много красиво изглежда.
Изабела           newsm59

# 683
  • Мнения: 50
Изабела,Честито помъдряване!  Пожелавам ти много щастие  и радост!

И да не са само поздравления в темата ни,без друго доста запуся,да се оплача от моят господинчо.Цял ден мрънка и плаче,не ми дава дори погледа си да отделя от него.Когато го гушна ме хваща за косата и ми я дърпа за да завъртя лице към него и да му говоря ,а той да се лензоти Crazy  Опитах на няколко пъти да го оставя да си поиграе сам ,е няма такива писъци,целият блок озвучава. 

Птиче,аз не съм сигурна вече,дали имам глава . Confused Не по скоро,мисля,че имам две глави-една малка и една голяма и голямата е вътре в малката. Tired

 Вчера излязохме за малко и сладура веднага заспа,нищо не разбра от разходката ,а виждам ,че и на него му дотегна все вътре да стоим.
От известно време ми прави Т37.2 и незнам дали е от зъби или от друго.Днес взе и да подкашля,дано не се разболява.

Мария , има време за спорта ,а и мързела съвсем ще изчезне,когато времето позагрее и се наложи да се поразсъблечем навън.Тогава ще почнем да мислим и за моренце,плаж,бански... Sick

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Добро утро момичета Hug Днес моят господинчо реши в 6,30 ,че се е наспал.За първи път става толкова рано.
Мария и моите каишки са пристигнали.Днес ще ходя до пощата да си ги взема  Peace
За хапането-досега само 3-4 пъти ми се е случвало и то,когато вече се е наял и се лигави.Но аз толкова бързо реагирам с писък,че след това 5 мин ме гледа странно  Laughing
За спането на тъмно-винаги сме спали на тъмно.Когато го кърмя си пускам една малка лампичка,която се включва к контакта.Никога не му говоря.Ако се наложи му шушна тихичко.И сякаш той знае ,че бързо трябва да заспива.Цока и е заспал.
Изабела  newsm59 на патерица.
Дайте идеи за закуска на бебчовците.И да питам той като си проспива млекцето в 6 и си цока в 9 кога да му предлагам закуската.Не е  ли рано да няма сутрешно мляко.Ние сме далеч още от цяла порция попара,но да питам.

Последна редакция: пн, 28 фев 2011, 10:22 от krems82

# 685
  • София
  • Мнения: 28
Благодаря ви за честитките и пожеланията,нека да ви се връща двойно,че и троино!!!Ние също спим до 9 и аз тогава давам попарата,мляко яде в 18 и 21 преди сън .

# 686
  • Мнения: 105
Day… After day… After day after day…времето е ужасно, а искам слънцe...ела изгреееййййй... Laughing Иска ми се да заспя като мечок зимен сън и да се събудя напролет, ама не би.
И ей ся започва голямата трагедия - усещам как едвам се сдържам да не се изживея като луд с картечница, да стегна дребчо и да овършея някой мол. Но като се сетя за свободно пърхащите вируси и бацили и се отказвам моменталически. Писна ми да кисна у дома, като китайска джапанка в селски гьол, от ходене на гости и посрещане на гости.  От скука съм на път да извърша световна глупост, като да сготвя по три тави мусака и да ги изям и трите, ей така, за хъс и креативност. А и почти се убедих, че се изчерпах откъм средства за забавление на малчо - само дето не правя челна стойка , кълбо напред и кълбо назад, шпагат. О, и имаМ нужда от нови играчкиии. Laughing Трябва да взема пример от дребчо - на него изобщо не му се отразява домашния арест и добре си уплътнява времето детето...блазе му. Дали отрано не ме затресе пролетната умора...

_Izabella_,  bdbaloni на патерички малко, но с най-добри пожелания и от сърце.

# 687
  • Мнения: 50
   Мухахааа hahaha Joy Joy Joy
Какво смешно описание на усещането ,което имам и аз от няколко дни.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 289
_BLUE BIRD_ ,  не се измъчвай толкова де - иди в МОЛ-а, нямаш си и представа колко по-добре ще се почувстваш Flutter. И аз бях така и в събота строих таткото да идем семейно в МОЛ-а  Party (понеже сама с двамата бандити не мога да си представя да се натоварим и да идем). И мен ме беше страх от вируси, ама то като се замислиш може я  гост, я таткото да ти го донесе.

Мисли повечко за себе си - тази философия взех да изповядвам напоследък. Crazy Ами то да си перфектната майка на 24часов работен ден си е доста изморително и действа много на самочувствието ми като жена, защото нямам и минутка за себе си. Напоследък, изглеждам филма до 10 часа, в стаята, където спят децата - така и така се въртят и поне час - два след приспиването се доприспиваме  ooooh! Даже сега обмислям как да направя схемата и да тръгна на фитнес - че трябва да се свалят килца и да се стягат телеса. Ама няма на кой да оставя децата. Вечер пък таткото като се върне ги къпем и приспиваме - той не може да свърши сам нито едното, нито другото ooooh!.... пък и още ги кърмя  - не знам дали по-силното физическо натоварване е позволено newsm78

# 689
  • София
  • Мнения: 1 036
Japanese, привет и от мен Simple Smile Винаги ми е приятно да посрещна една близнашка мама  Hug

Ние също ходим до "голям магазин" всички, когато времето е много лошо и не става за излизане. Децата просто пощуряват цял ден вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт