АГ клиника Селена гр. Пловдив- 9!

  • 111 604
  • 748
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Не,погледна 1-2 пъти.Като цяло усетих,че доста ме претупаха.И за да ме гледа друг,не трябва ли да ме попитат?Аз даже не знаех кой кой е...

# 226
  • Мнения: 1 105
С две ръце ти препоръчвам Кръшков,дано всичко е наред с бебчето!На нас още 16 седмица ни каза пола,обяснява хубаво и разбираемо!luba_rizova  кураж,силно те прегръщам,дано всичко се оправи Hug!siqina_ani  честито бебче,много да ви радва,да е живо и здраво и много да слуша! Hug

# 227
  • Мнения: 4 782
siqina_ani, честито бебче! Да ви е живо и здраво и много да ви радва!

Desert`Rose, неприятно е, напълно те разбирам. Аз съм ходила на преглед, уж при Даскалов, това преди време, година може би, още не бях бременна и уж за Даскалов съм записана, отивам, без предупреждение ме преглежда д-р Иванов!!! Даскалов въобще го нямаше, бил в София. То хубаво, ама да ме бяха предупредили, не че съм от притеснителните, но все пак има жени, които като са свикнали при един, трудно сменят с друг гинеколог и никак не е приятно. Въпреки това, продължавам да ходя при Даскалов, от тогава не ме е преглеждал Иванов, само единия път беше там при установяване на бременността, но ако ми го спретнат отново този номер, незнам....





# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Благодаря за информацията на всички.определено няма да ида при д-р Даскалов,като това в никакъв случай не значи,че оспорвам професионализма му.Напротив.Но не съм съгласна с това прехвърляне на други лекари.Не.Затова сменям директно. bowuu
Още веднъж мерси! Peace

# 229
  • Мнения: X
Да се запиша и аз, защото искам да следя темата

# 230
  • Мнения: 133
Момичета и аз се записвам да следя с интерес темата и искам да ви попитам за някакви актуални цени за раждане в Селена, защото на сайта им няма цени, а в момента много ме интересуват?

# 231
  • Мнения: X
Момичета и аз се записвам да следя с интерес темата и искам да ви попитам за някакви актуални цени за раждане в Селена, защото на сайта им няма цени, а в момента много ме интересуват?

880 за нормално раждане и 1160 за секцио, но за по-сигурно звънни на регистратурата за попиташ, може и да има промяна. Това е при положение, че си здравно осигурена. Ако не си - цените са други.

# 232
  • Мнения: 133
Момичета и аз се записвам да следя с интерес темата и искам да ви попитам за някакви актуални цени за раждане в Селена, защото на сайта им няма цени, а в момента много ме интересуват?

880 за нормално раждане и 1160 за секцио, но за по-сигурно звънни на регистратурата за попиташ, може и да има промяна. Това е при положение, че си здравно осигурена. Ако не си - цените са други.
Mерси много миличка за информацията. Ще звънна в крайна сметка да питам и да си запазя час за ФМ.

# 233
  • Мнения: 4 782
Жули  welcome  newsm53

# 234
  • Мнения: 79
Здравейте, аз също ще раждам в Селена.
Благодаря за инфпто за цените. От доста време са ги махнали от сайт, не знам защо.

# 235
  • Мнения: 1 746
Записвам се, за да ви следя. Засега съм в началото, но ако всичко е ОК аз също ще се срещна с бебенцето си в Селена. Избрах д-р Даскалов за проследяване на бременността и дано този избор ми помогне в разрешаването на текущите проблеми! Току що се сблъсках с първия - резултат положителен от уреаплазми!!! Направо незнам как ще издържа до утре, за да говоря с доктора!
Успех на всички!

# 236
  • Мнения: 1 304
Дария, в коя лаборатория и град ти излезнаха положителни тези резултати? Питам, защото нерядко излизат фалшиво положителни резултати за мико-и уреаплазми в някои лаборатории.

# 237
  • Мнения: 1 746
В Геника Пловдив. Днес ще говоря с доктора, та да видим, дали да се тормозя много!....

# 238
  • Мнения: 1 304
В Геника Пловдив. Днес ще говоря с доктора, та да видим, дали да се тормозя много!....
Ами Геника правят ДНК анализ и им вярвам. Дано ги излекуваш бързо!Не се шашкай и успех!

# 239
  • Мнения: 1 746
В Геника Пловдив. Днес ще говоря с доктора, та да видим, дали да се тормозя много!....
Ами Геника правят ДНК анализ и им вярвам. Дано ги излекуваш бързо!Не се шашкай и успех!

Благодаря за милите думи и подкрепата, която много ми е нужна в момента!

Общи условия

Активация на акаунт