Див Ямс и нарушен хормонален баланс

  • 107 390
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
Здравейте отново! Бях обещала да пиша след време на ползване на Дивия ямс. Пия го вече близо 2 месеца и съм много доволна. Успях да си регулирам теглото без да спазвам диети или нещо подобно. МЦ ми е редовен, без никакви болки. Съветвам всички които имат проблеми да пробват първо с билките, преди директно да минат на изкуствените хапчета. Успех!
Мога ли да те помоля да пуснеш изображение или поне линк към продукта който ползваш Praynig Hug

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 16
Както се казва със здраве и за здраве да си го ползваш дано ти помогне. Пиши като го пробваш.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 483
Привет момичета   bouquet . На мен днес док ми предписа Див Ямс, защото имам киста на единия яйчник и отделно задържам фоликули. Предписа ми и прахчета с фолиева киселина. По думите на лекаря билката действала отлично. Понеже този месец вече 14 дни съм със закъснение ми каза да пия до следващата дата, на която трябва да дойде МЦ и после като дойде и свърши на 5тия ден пак да продължа.
От утре го купувам и започвам. Ще споделя мнение по-нататък.

# 20
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Момичета през целия месец ли се пие или има почивка? В този последния линк, който даде oisy пише че се приема постоянно без прекъсване, а от вас научавам, че трябва 15 дни преди цикъл или 5 дни след цикъл... newsm78, Някой наясно ли е?  Thinking

# 21
  • Мнения: 16
Аз не го пия през целия месец. По време на МЦ го спирам.

# 22
  • Мнения: 8
Здравейте момичета, аз имам същия проблем с нарувения дисбаланс, не ми беше идвало от 04. 08. 11г.  в продульение на 2 месеца при което отидох на лекар и докторката ми изписа Оргаметрил, при което в момента започва да ми прицапва ( 15. 10.2011) Понеье съм на 20г,. а с приятеля ми много искаме да си имаме бебенце , да ми каьете кога е удобния момент за правенето на това и какво мислите по вупроса с моя случай?

# 23
  • Мнения: 4 070
Здравейте момичета, аз имам същия проблем с нарувения дисбаланс, не ми беше идвало от 04. 08. 11г.  в продульение на 2 месеца при което отидох на лекар и докторката ми изписа Оргаметрил, при което в момента започва да ми прицапва ( 15. 10.2011) Понеье съм на 20г,. а с приятеля ми много искаме да си имаме бебенце , да ми каьете кога е удобния момент за правенето на това и какво мислите по вупроса с моя случай?
Аз мисля, че не ти е въпроса за тук, но иначе е нужно да почетеш малко повече за това как точно и кога се правят бебета- има много, ама много инфо.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 948
Привет момичета   bouquet . На мен днес док ми предписа Див Ямс, защото имам киста на единия яйчник и отделно задържам фоликули. Предписа ми и прахчета с фолиева киселина. По думите на лекаря билката действала отлично. Понеже този месец вече 14 дни съм със закъснение ми каза да пия до следващата дата, на която трябва да дойде МЦ и после като дойде и свърши на 5тия ден пак да продължа.
От утре го купувам и започвам. Ще споделя мнение по-нататък.
Само Див Ямс ли ти изписа лекаря?
Той е слаб да се ползва когато има киста
Следи си кистата и се консултирай и с друг лекар.


ПП.
Дивия ямс съдържа дисгенин,  от който в лабораторни условия се получава Прогестерон /напр. в Дуфастона, Оргаметрила, Прогестогела и т.н. / но не се знае може ли изобщо и в какво кол-во тялото само да го преобразува в прогестерон.  За да се повлияе кистата /да спре да нараства и да претърпи обратно развитие/ трябва достатъчно кол-во Прогестерон.

# 25
  • Мнения: 4 070
От къде в София и на каква цена си купувате дивия ямс?

# 26
  • Мнения: 4 070
От къде в София и на каква цена си купувате дивия ямс?
Сама да си отговоря - в Ремедиум го намерих за 14 лв и 70 ст. - най- ниската цена на която попаднах. Сега др. ми въпрос е нужно ли е да се почива или да си изпия цялата опаковка- от 100 капсули- без да спирам?

# 27
  • София
  • Мнения: 736
Аз не правя почивка, никаква.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 948
От къде в София и на каква цена си купувате дивия ямс?
Сама да си отговоря - в Ремедиум го намерих за 14 лв и 70 ст. - най- ниската цена на която попаднах. Сега др. ми въпрос е нужно ли е да се почива или да си изпия цялата опаковка- от 100 капсули- без да спирам?
Не се приема по време на М.

# 29
  • Мнения: 4 070
От къде в София и на каква цена си купувате дивия ямс?
Сама да си отговоря - в Ремедиум го намерих за 14 лв и 70 ст. - най- ниската цена на която попаднах. Сега др. ми въпрос е нужно ли е да се почива или да си изпия цялата опаковка- от 100 капсули- без да спирам?
Не се приема по време на М.
Късно е, пих го докато бях не разположена, не ми отговорихте на време и реших да не го спирам, бях пила само 3 таблетки...и между другото дойде ми(след 12-15 дневно закъснение) точно след3 хапче Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт