Туп, туп яйчице,септемврийче си има сърчице!

  • 21 338
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
КАТ-КАТ не е възможно.Има на първа стр. линк и там дава при 5,4см. да е 14г.
Да знам,аз съм ги чела и непрекъснато ги следя,затова съм толкова изненадана,защото към 14 седмица е нормално да е 43гр..а в 12 да е 14гр.,ама така ми пише на снимката и доки така ми каза,сиг. не е било само за плода..нз,не се усетих на място после чак се замислих,но сега като отида ще го попитам  Grinning

# 721
  • Мнения: 68
здравейте
страхотни тумбачета имате момичета,пу пу с гордост да си ги гледкате.аз също няма да сложа снимка на голо коремче че не е хубава гледката.... Blush
еспри имаш си страхотно коремче и аз първия път бях като тебе.на свадбата бях в 3 месец а всички мислеха че съм в 7 Shocked Rolling Eyes  така де вече ви показах снимка в албумчето-една седм преди да родя.

браво за всички които са видяли бебчетата,аз както казах миналия път доки измери бебето че е 5см и аз се учудих,но явсно си е така защото каза че мерките са като по учебник.

за пола каза момиче,което и аз си мисля и(тайничко се надявам),но каквото и да е да е живо и здраво.

айде отивам да се банкаме с краско да се подготвяме за утре Grinning  лека

# 722
  • Мнения: 2
момичета от днес вече и аз не съм във ваща групичка  newsm45

# 723
  • Мнения: 619
 Cry ама как така изведнъж  Cry !
Съжалявам много Sad, с дъщеричката  ти сме адашки .

# 724
  • Мнения: 2
Много съжалявам мила.....това е ужасно  Cry

# 725
  • Мнения: 453
Сега се прибираме от китайски и май допуснах огромна грешка, май на бебо не му харесва китайската кухня, просто полудявам от киселини в момента  Cry
Искам да помоля и аз за паролата от албумчето и как се влиза в него

# 726
  • Мнения: 3 743
Геринце, много съжалявам Cry Днес цял ден си мислех за теб и се надявах да пишеш, но не и така. Надявам се скоро да се появиш с хубави новини Praynig

# 727
  • Мнения: 18
gerince7o  Hug  Hug  Hug

Стискам палци скоро пак да стане бебчето и всичко да бъде наред!

# 728
  • Мнения: 453
Геринце, и аз се надявах на хубави новини, не мога да повярвам, че има още една отпаднала мама, много ми е мъчно  Sad
Гледах снимките в албумчето - ами големи тумбаци сте направили, аз не мога да се похваля с такъв, ама не спирам да повръщам

# 729
  • Мнения: 1 056
Геринце, съжалявам...  smile3518кураж, мило майче Hug

# 730
  • Мнения: 2
Геринце, и аз много се надявах за теб миличка!
Бъди смела и скоро отново да ни се похвалиш с хубава новина! Hug Hug Hug

# 731
  • Мнения: 2
Уау! Еспри, и аз си въобразявах че ми е голямо коремчето, но ти надмина всякакви представи!
Момичета, да не би  при вас след 11г.с. да е имало нещо като по-осезаемо порастване? Thinking
Аз съм все ое като мнооого преяла и другия ефект който не ми харесва - не си влизам в дънките Sad Не знам надебеляло ми е д-то ли, разширила лии съм се, или какво... newsm78

# 732
  • Мнения: 3 743
Joy, при мен промяната е само в корема и си нараства постепенно. Аз си меря и ханша и гръдната обиколка, но там нямам грам разлика Blush

# 733
  • Мнения: 68
геринце съжалявам много мила,изобщо не очаквах да пишеш с лоши новини..... Weary
дано следващия път всичко е наред и да си имаш сладко бебче Hug

сега искам да ви почерпя на който каквото му се хапва(няма да поствам картинки,разбираемо е защо Rolling Eyes)  защото синчето ми стана на 1 годинка.немога да повярвам кога се изниза това време.сякаш вчера беше когато го родих....да ми е жив и здрав.утре няма да имам време и затова сега реших Hug

# 734
  • Мнения: 1 698
ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕНИК ЕNIQ, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ СЛАДУРА! СТРАХОТЕН ПРАЗНИК ВИ ПОЖЕЛАВАМ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт