Ваксини - дискусия САМО за вредата от тях... (тема 15)

  • 35 947
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Урбазон... Confused

Мъжът ми  е алергичен и си носи винаги спринцовка и ампулка.
Изобщо не е безвреден.

Аз нося Апис. Помага, но той не смята, че ще му помогне и не иска да пробва...Смята, че на нас ни помага, защото не сме алергични като него...

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 22:43 от *Бенджи*

# 721
  • Мнения: 2 176
За ухапване от пчела може да се даде Апис.
Урбазонът е кортикостероид и не бих казала, че е много безвреден.

# 722
  • Мнения: 3 498
Moon, аз съм имала подобни моменти в един период...Според мен това с влизането в магазина е по-скоро на психо основа, отколкото нещо друго.
Иначе и аз мисля, че се бие урбазон. Макар че май имаше нещо специално за ужилвания, което си носят алергичните...На филми съм го виждала, не знам обаче колко е достоверно. Нещо като писалките на диабетиците.... Confused

# 723
  • Мнения: 3 063
Да споделя част от 4-дневния ни "лекарски маратон" с малкия: днес се доредихме до известен и тачен невроог - не беше никак лесна задача! Разгледа изследванията (кръвни и ЕЕГ), каза ,ч еса ок и че най-вероятно е било колапс вследствие на ядене преди къпане - всъчщност категоричен беше. Питах за ваксини - каза, че реакция може да има до 20 дни от слагането.

# 724
  • София
  • Мнения: 679
Valeri m, радвам се за вас, мисля не е необходимо да се притестняваш повече, само си спазвайте правилата за къпане и дано не се повторя никога подобна случка  Grinning

# 725
  • Мнения: 936
Аз по принцип не съм много тъпа, но нещо не мога да схвана връзката между ваксини и детска кухня?!?!?!?!? Освен изнуда, за друга причина не се сещам....

# 726
  • Мнения: 3 498
Жалки опити на РИОКОЗ да увеличи имунизациите, като междувременно си пробутват лигавите манджи, в които трябва да начупиш поне 3 филии хляб, за да успееш да задържиш нещо в лъжичката

# 727
  • Мнения: 4 753
Аз по принцип не съм много тъпа, но нещо не мога да схвана връзката между ваксини и детска кухня?!?!?!?!? Освен изнуда, за друга причина не се сещам....

Не, не е изнуда... Просто си тъпа...

# 728
  • Мнения: 3 063
благодаря за пожеланията! А след този случай (напомнящ на немалко постваксинални) никога няма да дам да се ваксинира детето ми, след като се сблъскахме с това какво (може да) е! Да се похвалим - снощи се къпахме, под душа, стъпил във ваничката с малко вода за краченцата само, както и преди ядене - без проблем. Hug

# 729
  • Мнения: 936
Аз по принцип не съм много тъпа, но нещо не мога да схвана връзката между ваксини и детска кухня?!?!?!?!? Освен изнуда, за друга причина не се сещам....

Не, не е изнуда... Просто си тъпа...

Явно прогресирам.  bowuu

# 730
  • Мнения: 660
За ухапване от пчела може да се даде Апис.
Урбазонът е кортикостероид и не бих казала, че е много безвреден.


Apis 200 С - действа на всички Wink. и не само ужилване от пчела , а и всяко друго състояние водещо до анафилактична реакция с копривен обрив , зачервяване,сърбеж , оток на ларинкса , подуване на устни и език , Оток на Квинке , с една дума . Може да се получи и без видима причина .

Урбазонът е кортикостероид , подтиска функцията на надбъбречните жлези и води до атрофията им , с доста трудноотстраними последици . За съжаление получавалите по една или друга причина от тази група препарати са трудно лечими и с хомеопатия .

Само да вметна , че в организма не може да има две или повече едновременно активни болести , винаги е една , а останалите вкл. хроничните са в латентна , подтисната фаза, в противен случай бихме загинали ./ за интересуващите се по-подробно , справка "Органон на лечебното изкуство" -С. Ханеман/

# 731
  • Мнения: 6 274
...Питах за ваксини - каза, че реакция може да има до 20 дни от слагането....

Да лъжат, да лъжат, колко па да лъжат?  Outta Joint
То в самата листовка на някои пише, че може и до 45 дни да има реакция, да не говорим, че има и вариант "КЪСНА" реакция, но не - той, умникът отсякъл - йок, до 20 дни!  Tired
Как да ги слушаш, как да им вярваш после?!
  Crossing Arms

# 732
  • София
  • Мнения: 3 648
20 дни? А защо не 22 или 34? Shocked

Валери, ние ходим при Петър Найденов, има интересен подход, за сега съм доволна.

# 733
  • Мнения: 3 063
благодаря ви, ясно е, че е така си го каза това за ваксините, аз даже си мислех и на още един невролог да ида, за всеки случай - именно поради тези им лъжи... Ама, както казва мъж ми, като имаш 2 часовника, никога не знаеш колко е часът, та ще вдим. Сега драмата ни е за алергията - ринит, сигурно от влагата у нас или прах (аз съм с такава). Мисля, че хомеопатията тук е най-ефикасна, нали?

# 734
  • Мнения: 3 063
някой назад питаше за лаборатория,изследваща тежки метали в кръвта, чал сега ми я прати майката, ето
http://www.holista-clinics.com/autism/autism.htm

Общи условия

Активация на акаунт