Кухните - 36 тема

  • 89 039
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 41
Май най-малко клоня към варианта с еко-кожа,защото  никога не съм имала мебел от такъв материал  и си мисля,че ще издъхне най-рано.
Еко кожата, ще издържи само едни наематели  Peace Гледай да са по издръжливи столове. На мен лично тръбните ми харесват, но за моята трапезария съм харсала едни толкова скъпи, че няма какво да ти ги пращам,има страхотни дизайнерски, ама струват майка си и баща си. Масата е готина. Peace

# 706
  • София
  • Мнения: 3 876
Между другото,момичета,някой от вас има ли бял обикновен ,гланциран (не гранит или техн. камък)плот в кухнята и как е откъм поддръжка?А ,ако е някакъв светъл нюанс ,гланцираните или матираните се захабяват по-лесно според вас?

Моят е светъл, не бял, но е гланциран, личат много пръсти и всякакви замазвания, но едно от момичетата сподели, че много добре се почиства с препарат за прозорци. Пробвах - наистина е така.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 2 925
Дидиелка,само готини  оферти изравяш.Ще взимам тръбните от Виденов.След 2 седмици си идвам в бг. и за 3 седмици трябва всичко да е готово,затова поръчах всичко от интернет и кой знае какво ще се получи.
JanuAp,и аз все се чудя какво става като се запушат тръбите от боклуците.Тук,в Англия имаме мелница.Ползвам я изключително рядко(1 път в месеца)Случвало ми се е един път да се запуши,но водопроводната система е толкова проста-тръбите са отвън на къщата и отпушването е детска игра.В България си мисля ,че определено може да възникне проблем.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 2 925
Ние имаме бял плот, поддържа се като всеки друг според мен. На гланциран много му личат пръсти и следи от почистване, затова нашият е мат.
Интерсува ме матираният бял  плот не поема ли разни цветове-от домати,кафе?

# 709
  • Мнения: 1 759
знаете ли къде се продават от тези малките плочки - мозайка? за гръб за кухня ми трябват.

мерси   bouquet

# 710
  • София
  • Мнения: 923
знаете ли къде се продават от тези малките плочки - мозайка? за гръб за кухня ми трябват.

мерси   bouquet
в практикер съм виждала сини, червени и зелени  Peace

# 711
  • Мнения: 41
знаете ли къде се продават от тези малките плочки - мозайка? за гръб за кухня ми трябват.

мерси   bouquet

Това не се ли чисти трудно? Тези фугички? Кой гръб най-лесен за поддръжка? Аз за сега съм се ориентирала към стъкло. Моята кухня сега е с нормален гръб от...там каквото се слага, е няма почистване и седи на петна. А отстрани имам стъкло, което почиствам за 1 минута.

# 712
  • Мнения: 13 207
За тези плочици виж в темата за баните. Съвсем скоро показаха една чудесна баня с такива.

# 713
  • Мнения: 0
знаете ли къде се продават от тези малките плочки - мозайка? за гръб за кухня ми трябват.

мерси   bouquet

Това не се ли чисти трудно? Тези фугички? Кой гръб най-лесен за поддръжка? Аз за сега съм се ориентирала към стъкло. Моята кухня сега е с нормален гръб от...там каквото се слага, е няма почистване и седи на петна. А отстрани имам стъкло, което почиствам за 1 минута.

JANYAP, гръбчето от ПДЧ се почиства лесно с обезмаслител. Като цяло е устойчив и не е капризен за поддръжка, освен ако не е тъмен МАТ.....предполагам че е такъв твоя. Опитай с обикновен коресалин.

# 714
  • Мнения: 41
Моят гръб е електриково зелен, но с каквото и да го търкам, обезмаслител, препарат за котлони, все едно, капчиците си личат. Трябва да го мина след това с препарат за мебели примерно (глицерин), за да се замаже и да не личи. Може би защото слънцето е директно и всичко си личи.  newsm78

# 715
  • Мнения: 3
И аз видях в Практикер мозайка, от стъкло бяха, имаше в синьо, червено, бежаво различни големини, квадратни и от правоъгълници. Цените им вървяха от 13 до 27 лв и мисля че беше на бройка. Видят такива и на изложението Трите Ключа, някакви търговци на естествен камък бяха, предлагаха ги на мрежа 20х20 и струваха по 10 лв на брой. Вижда ми се много скъпо Sad но са суперски

# 716
# 717
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Здравейте момичета. Някоя от вас има ли впечатления от мебелна къща Accent в Бургас, защото май там ще си правя кухня по поръчка. Те работят със Salex. Ще съм благодарна за мнения.

# 718
  • Мнения: 44
Ние имаме бял плот, поддържа се като всеки друг според мен. На гланциран много му личат пръсти и следи от почистване, затова нашият е мат.
Интерсува ме матираният бял  плот не поема ли разни цветове-от домати,кафе?

Честно да си призная, не съм разливала кафе например, а домати и всякакви останали зеленчуци режа така или иначе на една огромна дъска. Не го ползвам от много отдавна, няма как да съм много полезна  Simple Smile

# 719
  • На село
  • Мнения: 873
Момичета, някоя от вас има ли мивка от лен? Интересува ме дали лесно се почиства  newsm78 .

Аз съм с "ленена" мивка, сега за другата ми кухня пак ще взимам такава. Да, лесно се почиства и вече четвърта година стои като нова. Имаше скоро една тема за мивки от микролен - оказа се, че те се почиствали трудно.

Общи условия

Активация на акаунт