Кухните - 36 тема

  • 89 034
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 919
знаете ли къде се продават от тези малките плочки - мозайка? за гръб за кухня ми трябват.
Виж ТОВА дали няма да ти свърши работа. Аз такъв гръб планирам да слагам.  Peace Peace Peace

# 721
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Виж ТОВА дали няма да ти свърши работа. Аз такъв гръб планирам да слагам.  Peace Peace Peace

Кухнята, която си показаланаистина е много хубава - видях я няколко поста назад. Можеш ли да кажев какви точно се водят цветовете.

# 722
  • Мнения: 18 542
Между другото,момичета,някой от вас има ли бял обикновен ,гланциран (не гранит или техн. камък)плот в кухнята и как е откъм поддръжка?А ,ако е някакъв светъл нюанс ,гланцираните или матираните се захабяват по-лесно според вас?
Гланцираните плотове се надраскват много бързо, по-практични са матираните.

Интерсува ме матираният бял  плот не поема ли разни цветове-от домати,кафе?
Не, не поемат.  Peace

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 2 925
Благодаря, Echicata и Миоки мого ми помогнахте.Ще взема матиран!

# 724
  • Мнения: 5 160
Чета, чета .. и Simple Smile)
Споделете виждате ли нещо гнило в тази стилизирана схема на долния ред:

схематично

# 725
  • Мнения: 0
Чета, чета .. и Simple Smile)
Споделете виждате ли нещо гнило в тази стилизирана схема на долния ред:

схематично

За свободно стоящ хладилник предвиди място минимум 63-см. Съседните на хладилника шкафове (един с чекмеджета на 50-см и един на 80-см с две вратички ) можеш да уеднаквиш по размери на лицевата част (вратичките) на по 43.3-сантиметра. За други козметични промени в момента не се сещам.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 919
Виж ТОВА дали няма да ти свърши работа. Аз такъв гръб планирам да слагам.  Peace Peace Peace

Кухнята, която си показала наистина е много хубава - видях я няколко поста назад. Можеш ли да кажев какви точно се водят цветовете.

Представа нямам. Харесах я така на картинка в нета. Аз мисля някакво хубаво кафяво да я правя като това например, а за светлите горни шкафове се чудя - мозайката достатъчно "хваща окото".   newsm78

Ако не ни завършат кооперацията до месец-два и да почваме с обзавеждането, накрая ще сътворя пълна "боза" от хилядите идеи, които имам в главата.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 727
  • Мнения: 5 160
liubo3,
благодаря за козметиката;) Дано да е само това.
То виж че всеки шкаф ще е със собствено мнение.
Размерите са "идеални", майсторът ще трябва да ги напасне спрямо това кое колко площ си иска встрани.
Сега трябва да мисля горния ред...

# 728
  • Мнения: 5 160
Да ви попитам за стъклокерамичните плотове - котлоните макс 18 см ли са винаги? Има ли модели с 22 см?

# 729
  • София
  • Мнения: 107
Да ви попитам за стъклокерамичните плотове - котлоните макс 18 см ли са винаги? Има ли модели с 22 см?
Да, има. Моя плот е на Беко с 4 котлона. Двата са единични и два разширяеми. Единият разширяем от 15 см става на 22 см, а другия от 15 см става на 26 само, че е елипса (като за тава).

# 730
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
А как се разширява...сам ли? newsm78

# 731
# 732
  • Мнения: 685
А как се разширява...сам ли? newsm78

С разширителна зона. Ето ти пример:

# 733
  • Мнения: 5 160
Извинете, грешката е моя, пропуснала съм да уточня Simple Smile
Става дума за двойка котлони. За четворката знам, ползвам такъв в момента.

# 734
  • Мнения: 23
Здравейте! Преди няколко страници се спомена за мивки с две корита. Не съм ползвала до сега, но идеята ми допадна, та питанията ми са: тези решетки отделно ли ги продавата или са един вид вградени към мивките, и може ли второто корито така както е с решетка да се ползва примерно за отцеждане на приборите преди да ги вземеш за подсушаване?
Ето за този вид мивка става на въпрос:
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=36 … subcat=&show=

Общи условия

Активация на акаунт