Усмихни се, Малък Сечко! На разходка иска ЯНУАРСКИ дечко! (2)

  • 27 483
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31
Запис и от нас Grinning
Нощни  Hug  bouquet
tuty1 благодаря за идеята за сешоара  bouquet

# 61
# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 560
mariyap Много се радвам за вас Hug
Нощни Flowers Bouquet
careener мерси Grinning
leprikon ама пък каква усмивка си имате Wink
Честити месечинки на порастналите бебоци Heart Eyes
Аз пък днес най-накрая успях да отида на фризьор,чааак не мога да повярвам Crazy
lyuba84 да няма по-силни колики или пък да и се ака newsm78Явно нещо не и е конфортно,но пък за всичко си има лек де,само да се открие каква е причината PeaceДано да се оправите по-бързо Hug


# 63
# 64
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Много ви благодаря за подкрепата.
Изцедих и и дадох от шише, изяде го и заспа. Моля се следващото кърмене да е успешно

# 65
  • София
  • Мнения: 128
по повод белия шум ето тук може да изтеглите различни звуци.... аз още не съм пробвала дали действа

http://babysleepnoise.com/download.html

# 66
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Люба, може да ти прави стачка.  Sad

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124928.0

# 67
  • София
  • Мнения: 128
а ето и един сайт със забавления за малко по-голeми дечица

http://krokotak.com/

Последна редакция: пт, 18 фев 2011, 22:17 от bimbim

# 68
  • Мнения: 2 631
Записче и от мен!   bouquet

# 69
  • sofia
  • Мнения: 4 296

е, само това ми липсва. И без това съм неуверена и чак съм учудена, че успях толкова време да кърмя и то доста успешно. Честно казано живея с мисълта, че всеки миг кърмата ще е недостатъчна

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 560
bimbim много як сайт,а под по-големи деца имаш предвид нас-нали Mr. Green

# 71
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

е, само това ми липсва. И без това съм неуверена и чак съм учудена, че успях толкова време да кърмя и то доста успешно. Честно казано живея с мисълта, че всеки миг кърмата ще е недостатъчна

Не се отчайвай!  Hug
Във статията има хубави съвети как да се пребориш с кърмаческа стачка. Идеите на Бебеш също са добри. Не се отказвай, сигурна съм, че можеш да се справиш!
Гушкайте се много с бебчето, да е колкото се може повече време в теб. Така ще се чувства по-спокойно. А ти се опитвай да не се поддаваш на притесненията и да намериш вътрешно спокойствие. Бебоците много усещат тези ни състояния за жалост и ги отразяват.

Една полезна статия за майките, които кърмят и дохранват: http://xedra.wordpress.com/2009/10/29/bottlefeeding-2/

# 72
  • София
  • Мнения: 1 946
Нощни, благодаря за темичката   bouquet  Може да се пробвам с колажа, ако няма други мераклии.  Blush

nina_tita, защо капете капките? Доколкото разбрах те не отпушват канала, нито спомагат за това, те просто лекуват евентуална инфекция... Греша ли? В големи филми съм се вкарала с този запушен слъзен канал, а от толкова упорити масажи вече започнах да си мисля, че ще му изкривя носа  ooooh!
Другата седмица ще настоявам за направление за офталмолог или ще идем на частно.
Пъпките минаха сами. Започнаха да се влошават в събота, да стават все повече и повече в неделя и в понеделник, когато трябваше да идем на лекар забелязах леееко подобрение, а и нещо не успях да се класирам при личната. Във вторник нещата продължаваха да се подобряват и се отказах да ходя на лекар. Сега остана обривчето по бузките само, но и то е на минаване. Не съм лекувала с нищо. Спрях да ям млечни и още не ям. От ден два си позволявам да мажа бузките с кремче за омекотяване, защото са като шкурка.

chopi, минават засега пъпките (прочети няколко реда по-горе). дано и на вас започнат да ви минават.  Praynig


senedra73
, за молитвата е хубаво да се направи уговорка, но може би ще може и без такава, ако е там попът. Не си длъжна нищо да носиш или да плащаш. По желание се оставя дарение под форма на пари, храна и т.н.

Ноеми, благодаря за куража. С масажи ли само успяхте? Капки слагахте ли? По колко пъти на ден масажираше и с каква продължителност горе-долу е всяко масажиране? Моля те, обясни пак техниката на масажа, твоята техника.. все имам чувството, че не го правя правилно. Може и на лични да ми пишеш всичко това.  Peace
Желая ти успешно да пребориш женските проблеми.  Hug
Много съм ЗА среща, но не ми харесва особено идеята за МОЛ. Страх ме е от грипове разни. Не съм гледала прогнозите. Студено ли ще е за открита среща? Като прочетох обаче как всички са навити за МОЛ, май този път ще ви изпусна.  Blush

Бебеш
, както нощни е писала, наистина къпането не е задължително и може и да не плаче.  Peace Дано по-скоро напривите тази операция и след нея всичко да е наред.  Praynig

Инка
, много се радвам за вас.

mariyap, честити добри резултати!  Simple Smile

Леприкон, страхотни снимки! Устичката ви е като изрисувана  Peace

# 73
  • Мнения: 493
saxophone Спасението за атопичната кожа е ЕКСЦИПИАЛ. Трябва упоритост и имай впредвид че лишеите се местят, ние си имахме един такъв 2 месеца. Ако можеш го къпи по-рядко  Hug

# 74
  • Мнения: 15
Добро утро, мацки  Hug
Днес аз и моето мило имаме рожден ден, та в този ред на мисли да почерпя Laughing



Общи условия

Активация на акаунт