True Blood - станахме на 2 годинки - 39 тема

  • 15 900
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Всъщност не знаем точната дата,а само месеца Whistling Цял месец рожден ден - егати кефа... Party Mr. Green  costumed034

Ми то тогава няма нищо по-хубаво от цял месец да празнуваш,ми много яко верно Crazy Party Party Party

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
цък!

# 17
  • Мнения: 78
Я нова темаа  Hug
Трайки - мерси   bouquet
Ами да ни е честита годишнината  Hug

Малко за развеселяване 25 Male TV Characters You'd Date - двама наши също са намерили място  Flutter  Добре, че е за телевизия, та първият е изненадващ  hahaha

# 18
  • Мнения: 324
Цеце, би,  #Shocked Къв подпис имаш само  smile3544 На 1.10 имам рожден ден, но може да подраниш с подаръка ако имаш желание  newsm53 Колкото пъти те погледна ще припадам  Blush

# 19
  • Мнения: 78
Кате  Hug

Ето - вчерашна снимка

от тук http://www.radaronline.com/photos/image/115066/2010/09/hot-pix-4

И един Жентълмен, заснет на ЛА летището тези дни Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219

Малко за развеселяване 25 Male TV Characters You'd Date - двама наши също са намерили място  Flutter  Добре, че е за телевизия, та първият е изненадващ  hahaha

Не, не е възможно най - много гласове да има за Касъл... Пфу! А БилитУ?!?!!

# 21
  • Мнения: 436
И тая класация  е много манипулирана. Не виждам как Касъл би получил толкова гласове, и изобщо как е поставен в един кюп с Алекс, Дженсън, Джаред, Джо, Йън, Пол и т.н. sexiest men alive Heart Eyes Crazy Heart Eyes
Че е симпатяга актьора съм съгласна, ама чак пък да е най-предпочитан за среща - да бе да! Naughty

Брей, този Джо колко сериозен Sunglasses

# 22
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Дубрютруууу! Hug

# 23
  • Мнения: 3 736
Кой е тоя Касъл? Аз като видях олигофрена от "Модерно семейство" и бях дотам. Наште мъже някак между другото се появяват, колкото да оцветят еднотипната серийка ТВ звезди  Twisted Evil

Ейц, Джо и неговата рокерийка. Мър, Като, мър, ти чак ся ли виждаш на Цеца подписната одежда, мър? А мър?  hahaha

# 24
  • Мнения: 324
Ейц, Джо и неговата рокерийка. Мър, Като, мър, ти чак ся ли виждаш на Цеца подписната одежда, мър? А мър?  hahaha

Туй сега беше вчера, би  Wink Ма и аз съ барнах като гиздава мома на седянка  Blush

# 25
  • Мнения: 78
Ейц, Кате   Sunglasses
Ух, как обичам мъже с кожени якета... Heart Eyes Crazy (сякаш не е видно Blush)

Айде и малко за Зиса  Hug

# 26
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
леле лелеееееееее Джо излиза от водата все едно досега е спасявал Ката от удавяне Wink smile3544 въй нямаше да е толкова секси и гол да беше

Шефе, нали помниш,че тази седмица излиза книгата Flutter


ПП Добър вечер Hug

# 27
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ма и аз съ барнах като гиздава мома на седянка  Blush
hahaha hahaha hahaha
Като,де одиш мър,липсваш ми да знайш. Confused


Айде и малко за Зиса  Hug


Ох,май лав... smile3544
Шги набием тез дет са те вързали,само аз мога да ти турям вериги....грррр. smile3544

# 28
  • Мнения: 324
леле лелеееееееее Джо излиза от водата все едно досега е спасявал Ката от удавяне Wink

 smile3521 Веднага забравям да плувам и отивам да се давя   sport027

И вий ми липсвате, Зисе, но докато не мине офанзивата по договаряне с болници и НЗОК тъй ще е то  Tired Нямам време и сериалчетата си да изгледам  Confused

Ей, верно, бе, книга ще има  smile3555 Тъкмо приключих с Клубът на мъртвите  Grinning

Зисе
, мър, дай и на мен да му туря една вИрига, би, на Билиту. Кат го гледам как премрежва поглед...мчи искам и мен тъй да ме гледат, би  Flutter

# 29
  • Мнения: 3 736
Аз помня, лейти, ама ти нали каза, че си тука? Излизане ми се очертава към средата на март чак, ако не ме привикат в офиса по някъв повод, та...  Blush Ама не съм забравила за книгата, де.

Общи условия

Активация на акаунт