Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 372
  • 242
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 488
Здравейте  Hug
Не е съвсем по темата с нощувките, но не открих такава за заведения в Слънчев бряг. Къде може да отиде да хапне човек с малко дете. Имам предвид да е вкусно и с добра хигиена. Щото по принципа на пробата и грешката миналата година ни разбиха стомасите и почивката почти свърши докато намерим прилично заведение, но това беше в друг курорт.

Ресторант "Джани" много вкусно!!!

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 292
iveto_11 ,ако не ви е много далеч р-т Зорница   в старата част на Несебър  Peace

# 197
  • Мнения: 768
Хапвали сме почти навсякъде и да не кажа голяма дума, но досега не сме имали стомашни проблеми. И все пак имам няколко наум и предпочитам да приготвя нещо домашно с пресни продукти от магазина да ми е мирна главата, а по заведенията само за по коктейлче или кафе.

Между другото, ако някой търси студио в Слънчев бряг, може да свирка на лични.

# 198
  • Мнения: 574
Скъпи съфорумси, помагайге:
Къде паркирате колите в Слънчев бряг. Разбрах, че в нашия хотел за един ден е 10 лв. Ние като сме 14 дни - 140 лв за паркинг ми се виждат доста. Дали има някакъв вариант, някъде да излезе по изгодно?

# 199
  • Мнения: 303
Val27 , в кой хотел ще сте?
Миналата година бяхме в Гранд Виктория, но нямаше места на паркинга на хотела /нищо, че беше платен/ и паркирахме зад самия хотел в един строеж с охрана, но й там давахме по 10 лв.

# 200
  • Мнения: 6 301
На Вал по-близо ще им е да намерят платен паркинг в Несебър  Grinning

# 201
  • Мнения: 574
Ние сме в хотел Амфора. Да по удобно ще бъде на платен паркинг в Несебър. По близко е. Но как ли са цените там?

# 202
  • Мнения: 303
Провери какви са цените на паркинга на хотел "Котва". Той е близо до Амфора.

# 203
# 204
  • Мнения: 2 169
Наистина ли според вас офертата е изгодна?

# 205
  • Мнения: 4 406
Като се сметне, че плащаш по 12 лв. на ден за плаж  newsm78
Плюс това Амфора не е най-добрия избор за отсядане.

# 206
  • Мнения: 56
Някой ще ходи ли във хотел Калина Гардън през юли дали е добър избор?

# 207
  • в белята
  • Мнения: 536
Някой може ли да ме ориентира къде има супермаркети с ненадути цени и редовно зареждане в Слънчев бряг?Ние почти съм сигурна ,че ще сме в Форум апарт.

# 208
  • Мнения: 768
Магазин Пени на кръговото на входа на Слънчев бряг - супер ниски цени и яко зареден. Зора срещу Форум също става, но е по-скъпичък.

# 209
  • Мнения: 1 298
За ядене, и аз Джани препоръчвам. Винаги  е вкусно, много е посещавано и има обедно меню.

Сега ядох и на Камелот. И там е добре храната и не е скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт