Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 376
  • 242
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 632
Има ли актуални мнения за Сън Палас. Бил близо до морето.

# 211
  • Мнения: 303
Сега ядох и на Камелот.
Къде се намира?

# 212
  • Мнения: 1 298
По пътя за Варна е. Една голяма сграда, с боулинг вътре, разни дискотеки, има
и ресторант на първи етаж със страхотна градина, с детска площадка.

# 213
  • Мнения: 6 301
Хотелите, на които бетонираха басейните - Бургас бийч и Несебър бийч са пуснали ниски цени за юли и август - 60-70лв ОИ, явно чужденците са си отменили резервациите. Нямат басейни, но са на първа линия, а може и още да свалят цените. /Визит.бг/

# 214
  • Мнения: 910
за тези ,които ще си готвят сами - има Лидл на разклона за Равда и още два-три хипермаркета на следващия разклон за Несебър и Съни-то , иначе всички супермаркети в Несебър , Равда и Сл.бряг са с невероятно надути цени

# 215
  • Мнения: 574
Скъпи съфорумки. Какво чета - ще готвите сами. Не Ви ли стига цяла година да готвите сами, а пък и на морето което трябва да е почивка ли ще готвим.

# 216
# 217
  • Мнения: 6 301
Ласт минит за ОИ от Ник травел
http://niktravel.com/content/section/111/416/

# 218
  • Мнения: 574
Още един месец и заминаваме на Слънчев бряг!!!

# 219
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
НАДЕЖДНИ ЛИ са Никтравел?

# 220
  • Мнения: 6 301
Да, резервирала съм с Ник травел, нямала съм проблеми.

# 221
  • Мнения: 143
Гледам сайта на Белвю - безплатни шезлонги и чадър на плажа, безплатен Интернет, безплатен паркинг, дете до 12 год. също безплатно!
Някой да има впечатления от този хотел?
http://www.hotelbellevue-bg.com/html/

Днес се връщам от Слънчев бряг, бяхме в хотел Фламинго по оферта на Вип Оферта,
http://www.flamingo-sunnybeach.biz/#/Hotel_Facilities
ако някой го интересува нещо за него  Hug

А за Белвю мога да кажа само, че отвън изглежда доста добре, шикозен, сигурно и вътре ще е лукс...


Здравейте! И ние ще ходим в същият хотел през август, със същата оферта.Интересуват ме повече подробности около храната, тъй като сме със малко дете! В смисъл разнообразна ли беше, но и всичко друго което споделиш от престоя си ще ми бъде от полза! Благодаря предварително!


# 222
  • София
  • Мнения: 5 362
Здравейте,не съм почивала до сега в курорта Слънчев бряг,но тази година мислим да се насочим натам.Та въпросът ми е кой от двата хотела е по-добър Континентал или Сън палас?
До колкото успях да разбера предимството е,че Сън палас е по-близо до плажа,но ме интересува храната как е , вкусно ли ,обилно ли е и как е анимацията в хотелите. Та това е в общи линии.Благодаря ви.

# 223
  • Мнения: 574
"Синя слива", била съм в Континентал. Храната е добра и разнообразна. Плажът е много близко. Идеално е за почивка. Само дето музиката от дискотеката е доста силна, но на нас това не ни пречеше. Само дето анимацията обръщаше повече внимание на чужденците, отколкото на българите. За хотел Сън Палас нищо не мога да споделя.

# 224
  • София
  • Мнения: 5 362
Благодаря ти,Вал27!А,да те попитам как са стаите,гледам,че имат стаи с по две,три и три плюс звезди.Има ли някаква особена разлика?

Последна редакция: чт, 14 юли 2011, 19:12 от Синя слива

Общи условия

Активация на акаунт