Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 373
  • 242
  •   1
Отговори
# 225
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Здравейте ,има ли все пак някакви отзиви за хотел БЕЛВЮ ,че и ние сме тази година на Сънито през Август?

# 226
  • Мнения: 1 893
Сън палас е доста по-добър от Континентал- във всяко отношение.

# 227
  • Мнения: 72
Здравейте! Имам въпрос към завърналите се вече тази година от Слънчев бряг. Каква е цената на чадърите и шезлонгите в платената зона? А има ли и неплатена зона? Може ли да не плащам чадър и шезлонг? Ако вече е обсъждан въпроса в темата моля да ме извините.

# 228
  • Мнения: 574
Здравейте! Имам въпрос към завърналите се вече тази година от Слънчев бряг. Каква е цената на чадърите и шезлонгите в платената зона? А има ли и неплатена зона? Може ли да не плащам чадър и шезлонг? Ако вече е обсъждан въпроса в темата моля да ме извините.

Цената не мога да я споделя, че морето те първа ни очаква. Свободна зона има навсякъде и разбира се че може и да не заплащате чадър и шезлонг. Ние също винаги с нас си носим чедър.
А на басейна в хотела шезлонгите и чадърите не се заплащат.

Последна редакция: сб, 16 юли 2011, 10:36 от Val27

# 229
  • Мнения: 1 893
Както и миналото лято всичко е по 7 лева.
Има свободна зона.

# 230
  • Мнения: 6 031
Моля, препоръчайте ми хотел ОИ в южната част на Слънчев бряг на добра цена.

# 231
  • София
  • Мнения: 4
Моля, препоръчайте ми хотел ОИ в южната част на Слънчев бряг на добра цена.
Нищо не мога да кажа но съм чувала много хбави отзиви за Амфора гледах оферти и в колективното пазаруване и за хотел Несебър бийч .А колкото до чадърите на плажа са по 7 лв и шезлонгите са толкова .   bouquet  bouquet  bouquet

# 232
  • Мнения: 1 446
Извинявам се, че нахлувам така при Вас. Ние ще отседнем в Бургас Бийч, само това намерихме близо до плажа на ОИ, да има места за избраните дни (за малко сме, само за 3 дни) за проба на Съни-то,до сега не сме ходили.
Питането ми е дали знаете колко е паркирането на вечер, за да се подготвя психически.

# 233
  • Мнения: 910
около центъра има много паркинги ,синята зона е до 24 ч ,но в интерес на истината ,вечер паяк не видях

# 234
  • Мнения: 1 893
Снощи се разминах с паяка в 22 часа.
В повечето хотели и паркинги е до 10 лв. на денонощие.

# 235
  • Мнения: 574
Мъжът ми се върна днес от командировка на сънито. Беше в "Изола парадаиз". Паркингите /които е видял/ са по 10 лв на ден. Паяци е имало много и да дигали колите които не са на паркинг.
Ако имате въпроси - питайте?.

# 236
  • Мнения: 1 446
Само да дам инфо за хотел Бургас Бийч. Има безплатен паркинг, който никъде в нета не е опоменат. Храната не е много добра, но има какво да се яде. Големия плюс е,че е на плажа и може да си лежиш постоянно на шезлонгите до басейна(който не работи, няма лиценз, другиятъ е през улицата) и да ходиш до морето.

Ние бяхме само за 3 дни, но в интерес на истината не бих отишла пак.

# 237
# 238
  • Мнения: 0
почиваме в момента в този хотел и незнам,какво е било в минали сезони,но сега е пълна пародия на качеството на храната и нейното разнообразие.от 5 дни ядем едно и също,персонала се държи надменно,сякаш си длъжен да хапнеш за 5 мин.и ти вдигат чинията преди да си се нахранил..ал инклъжив{ако мога така да го нарека}е пълна измислица а сумата за тоя хотел никак не е малка.паркинга се състои от тревна площ пред хотела за не повече от 6 коли...нямам намерение да се върна никога там..а и забравих..влизаш да тренираш във фитнеса и те гонят понеже залата била на шефа и само той тренирал там...пълна пародия
 Thinking

# 239
  • Мнения: 0
za hotel azurro stava vapros.izvinete me no sam 6okirana....

Общи условия

Активация на акаунт