Декупаж 41-пролетна

  • 63 909
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 414
Мумита Честит Рожде Ден,много здраве и много,много късмет и успехи  newsm59
момичета чудесни красотички сте сътворили,няма да мога да ви коментирам,усешна седмица от мен  lovekiss

# 721
  • Мнения: 137
Благодаря ви момичета за милите думи   bouquet
Те значат много за мен!
Didia  чинийката със зайчето.....не е чинийка Grinning. Това е отлята от гипс форма в кутия от торта  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 7
Здравейте любимки мои, всеки работен ден започвам с вашите красоти и след това ми е толкова хубаво на душата,а днес Рали с изтеклите сесии и чудесните думи,ме изпълни с огромно настроение,въпреки че имам работа от главата нагоре ,но съм сигурна че ще ми върви след като се заредих с Вас   bouquet
Горда прекрасна Великденска серия,весела ,цветна ,продължавай в този дух.
Щурчо Щурчо с това избарано огнено кракле ми взе очите,страхотни чинии, а Бухльовците са станали супер
Дидииии, каква умора бе момиче ,с тия точки дето си ги точкувала,чудно шише,а гордия петльо с кокошчицата ме плени, и ах какви пукнатини ,абе с една дума - страхотно
Бонисофия чудесни весели великденски неща Браво на теб
Мамси хайде не се срамувай а показвай !
Прекрасен ден момичета !

# 723
  • Мнения: 7 384
                 Горда,страхотна идея  Hug и отливката е перфектна след като се вързах,че е чиния! Laughing Благодаря,че ме светна. smile3538

# 724
  • Мнения: 7
Момичета много са красиви нещата които правите и всички сте супер специалисти. Много ми харесва всичко и понеже сега се включвам и съм много изостанала ще задам няколко въпроса които за вас (както се вижда) ще бъдат много елементарни но моля за отговори с много търпение и разбиране. На един от албумите ви видях снимка на лазурен лак- може ли с него да се лакира отгоре върху картинката която съм залепила и трябва ли само картинката да лакирам или цялата повърхност, и може ли върху чиния от порцелан да се направи, и безвредно ли е? Имам още няколко, не много въпроса но да не досадя ще ги задавам в движение. Желая ви лек и усмихнат ден и се надявам на отговор.  newsm78

# 725
  • Мнения: 2 280
Мамси,добре дошла..Чакам да покажеш твоите красоти  Hug Hug Hug  bouquet
Бонита,добре дошла в темичката ни  bouquet.Лазурния лак е точно за това- да мажеш накрая или по средата.. Simple Smile Служи за "изолиране" на салфетката от акрилната боичка, която се слага след него, и също за краен лак, след като всичко вече е готово ( понякога, не става лазуран лак за накрая- в случай,че си ползвала кракле, което трябва да се запечата с лак, който не е на водна основа..,но..виж на първа страница на тази тема има линк към темата с библиотеката на използваните материали и..там момичетата са обяснили много подробно кое кракле има нужда от краен лак на друга основа..)
Като цяло..лакираш само картинката, ако само върху нея ще слагаш акрилна боичка (примерно бяла при обратен декупаж), а искаш фона да е друг цвят..И аз доста объркано обяснявам, но.. предполагам,че си схватливо момиче Simple Smile
Лакираш цялата повърхност,след като си приключила с декупирането на цялото творение, за запечатване (по възможност няколко  пъти)
За порцеланова чиния..тези лакове СПОРЕД МЕН не са подходящи за съдове ,които ще се ползват  след това за хранене..ако върху тях ще се слага храна.. newsm78. Има специален лак за порцелан,  който се изпича и се твърди,че след това може да се ползва чинията.. Иначе..за измиване, няма проблем..Лазурния лак,когато изсъхне добре предпазва декупираната повърхност от водата..(стига да не е в миялнамашина..)

# 726
  • Мнения: 165
Привет мили момичета Hug
Доста време не съм писала Embarassed, както винаги съм възхитена от всичко което видях, неуморни сте и няма нещо което да не ми е харесало.
Мумита - на патерица ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! Бъди здрава, щастлива, усмихната и все така талантлива!
Бони - страхотни пана и дъски, много пролетни и цветни
Ралица - за твоето море от красота думите ми са малко
Гени - бонбонените теменужки са великолепни, и не само. Ловджийската бутилка за тати също е прекрасна
wnn - часовника ти е страхотен
Горда - пресрасни неща, отливката е много яка
Щурчо - математическото ти огнено кракле е уникално, такова не съм виждала, много ми харесват чинийките
Дидия - браво на теб! Чудесни са дъската, а шишето и другите неща правени по точковата терапия един път
Мик58 - великденската ти серия е супер цветна и свежа

Виванова - лейчицата е супер, моливничетата също

Тини - всичките ти неща са супер изпипани. Табличките, сърчицето, дъската, вазичката, а в тези теменужки направо се влюбих и както винаги страхотни пукнатини

Орхидейче - ЧЕСТИТА ТИ ВНУЧКА!!! Да ти е жива и здрава, това е най важното.

Никита - много хубави саксийки, закачалките също

Титинка - орхидеите, пирамидата и лъжиците са станали много хубави

Джулис - морско-рибарското шише е прекрасно!

Вал - твоите отливани свещници са уникални, техниката с декоративен пясък е много оригинална

Спирам до тук, не мога да наваксам за цялото ми отсъствие
На всички които не споменах много аплодисменти  bouquet

Антомче благодаря ти за организацията по срещата и за всичко което правиш за нас. Ти си едно голямо злато!!! Hug  bouquet

Да покажа творението си което завърших вчера. Правих книга по поръчка желанието беше да има този текст, без никакви други насоки. И аз така го измислих, дано да я харесах. Не можах да направя много хубави снимки но...http://rakovinkata.snimka.bg/hobby/razni-raznoobrazni.555985.23041478още три снимки нататък.

# 727
  • Мнения: 7
*щурчо* благодаря за отговора. Опитвам се втори път да пиша, че компа нещо забива. Колкото повече се ровя из форума толкова повече се очаровам и още повече искам да почна да действам. Но изкачат и още много въпроси. Та срам не срам  Embarassed ще питам-видях разни бутилки с някакви намачкани красотии около снимките как се прави това и какво е всъшност? Може ли снимки да се слагат или са много твърди и дебели, може ли да не се рисува(хич ме няма с четки и боички)? Много целувки и чакам отговори. Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 1 267
ЧИД, Мумита, здраве и късмет да ти носи името ти Simple Smile

Раковина, прекрасна е книгата, струва ми толкова трудно изпълненение, а релефа с шаблони ли постигна?

Мик, супер свежи и зелени Simple Smile

Дидиа, чудесна е дъската, комбинация, цветове. Точкуваната бутилка също е трудно изпълнение, поне за мен.

Виванова, нов живот за консервите, само така, чудесни са.

Щурчо, много красиво кракле, при това сефте както викаш Simple Smile

wnn, чашата ми е фаворит.

бонисофия, пролетна вълна е и при теб.

Тини, казах ти вече - стилни и нежни Simple Smile

Никита, страхотни са закачалките.

Мираж, благодарности за нещата за базара  Hug

Ралица, като постнеш поста, за да го редактираш, кликаш на бутона редактирай горе вдясно от твоя пост и става.

Който има кракле на Каденс да свиркаааааа  Whistling

Антом, благодарности за организацията  Hug   bouquet  Hug

Това са моите неща за базара, без последните 2 бутилки. Престарших се на обратния декупаж, не било много трудно Simple Smile Чинийте със зайците са такива, с пилето.

https://picasaweb.google.com/DECOUPAGEfromANNE/Easter2011#

# 729
  • Мнения: 440
Ане,Тини много съм щастлива,че ви подкрепих-но времето ми е много ограничено и не съм направила нищо особенно.Ще се радвам в събота да се видим в Пловдив  Hug Hug Hug
Хайде скачайте в новата гореща тема  Mr. Green
 НОВА ТЕМА

# 730
  • Мнения: 38
Ане много хубави чинии ... тази първата чиния с прозореца и децата Simple Smile много кукленска, а това салфетка ли е или принтирана картинка? Ако е картинка би ли ми пратила сайта или картинката, защото търсех точно такова нещо за подарък на едно семейство Simple Smile прерових сума ти нещо, но уви ... ще съм ти благодарна
Дидиа много хубава дъска и тоз напет петел Simple Smile) типично по петльовски Simple Smile а бутилката е уникална, виждам напоследък каляваш добре нервната система Simple Smile) само така Дидиа...
Геновева много красиви всичките работи, но лилавата бутилка ме плени ... красота ,стил, изтънченост ...
Горда много интересни неща и никога нямаше да се сетя, че не е чиния Simple Smile)
Бони красиви пана и картини и зелено пролетнооооооооооо чудно
Раковина книгата е страхотна ... надявам се да обереш овциите Simple Smile само да попитам, златното е постигнато със спрей нали? Първо пръскаш, а след това лепиш картина или надпис?
Ами дано не съм изпуснала някой, ако съм сори, но се обърках от толкова много творби Simple Smile)
Желая ви лек ден и много усмивки   bouquet

Ами аз докато съм писала тя Миражчето пуснала нова тема хихихи сега ще се включа и там Simple Smile

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
Може ли да ме насочите как се работи декупаж не със салфетки,а с хартия...Търсих в предишни теми,но не открих нищо.Гледах Десислава Каймаканова как е направила невероятни красоти в/у лаптоп,телефони и т.н.

# 732
  • Мнения: 2 280
Доли, има нова тема:

...
Хайде скачайте в новата гореща тема  Mr. Green
 НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт