Плодове чай мед - желаещи?

  • 10 061
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 493
Бих те последвала, но ако сваля 10-12 кг ще заприличам на чироз !  Освен това,  Слънцето непрекъснато ми повтаря да понапълнея малко ! Иначе обожавам и чай, и мед, но до сега не съм си налагала дието-пост.
Аз съм за баланса между поетите и изразходвани калории. Яж си каквото ти душа иска, а контролирай изразходваните калории / почивай си повече, ако искаш да напълнееш или се поизпоти повече, ако искаш да отслабнеш /. За диетите съм, само в случаите, когато касаят здравето на човека !
Все пак, щом сте решили , желая ви упоритост и успех ! Peace

# 16
Аз  мисля че в  сайта - www.emilova.org  е описано всичко, а  за мен гладуването няма да е за отслабване, а за прочистване по скоро. От днес съм на чай и плодове.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз мисля че в сайта - www.emilova.org е описано всичко, а за мен гладуването няма да е за отслабване, а за прочистване по скоро. От днес съм на чай и плодове.
Момичета, бягайте далеч от тази луда и нейните методи #2gunfire  #2gunfire.
Пролетта първи братовчед на татко почина в нейната клиника - тази която е на морето. Уж са под медицински контрол - ДРЪН-ДРЪН.Почина си човека,млад с три деца (които също са били с него) - големия му син го намерил изстинал една сутрин. И това за жалост се оказа, че не е първия смъртен случай в нейна клиника. newsm48 newsm48 newsm48
Голяма трагедия беше newsm45

# 18
  • Мнения: 130
Аз мисля че в сайта - www.emilova.org е описано всичко, а за мен гладуването няма да е за отслабване, а за прочистване по скоро. От днес съм на чай и плодове.
Момичета, бягайте далеч от тази луда и нейните методи #2gunfire  #2gunfire.
Пролетта първи братовчед на татко почина в нейната клиника - тази която е на морето. Уж са под медицински контрол - ДРЪН-ДРЪН.Почина си човека,млад с три деца (които също са били с него) - големия му син го намерил изстинал една сутрин. И това за жалост се оказа, че не е първия смъртен случай в нейна клиника. newsm48 newsm48 newsm48
Голяма трагедия беше newsm45
Оле, направо ме отказа.
А ти, ако не е тайна, как успя толкова да си дръпнеш лентичката. Сподели разковничето?  newsm12

# 19
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
аз отслабнах 10 кг. с това гладуване, но си загубих здравето!не го препоръчвам на никой!!!! Naughty

# 20
  • Мнения: 1 238
айде и мен ме бройте. от долу на лентичката пише от кога съм почнала гладуването

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Оле, направо ме отказа.
А ти, ако не е тайна, как успя толкова да си дръпнеш лентичката. Сподели разковничето?  newsm12

Ами как - глад.
Ама не такъв - през деня плод, чай, кафе, сокове, а вечер нещо леко - кисело млекце, някое и друго яйце и така. Ако се наложи по някой повод естествено че се черпя с разни вкусотии Embarassed  Blush.
Това е, не е нужно толкова строг глад , защотот ставаш  #Crazy  #Crazy Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 238
Аз мисля че в сайта - www.emilova.org е описано всичко, а за мен гладуването няма да е за отслабване, а за прочистване по скоро. От днес съм на чай и плодове.
Момичета, бягайте далеч от тази луда и нейните методи #2gunfire  #2gunfire.
Пролетта първи братовчед на татко почина в нейната клиника - тази която е на морето. Уж са под медицински контрол - ДРЪН-ДРЪН.Почина си човека,млад с три деца (които също са били с него) - големия му син го намерил изстинал една сутрин. И това за жалост се оказа, че не е първия смъртен случай в нейна клиника. newsm48 newsm48 newsm48
Голяма трагедия беше newsm45
Чакай сега, как така почина???От глад ли? Да не би да е бил тежко болен?Дай подробности де.
Искаш да кажеш, че млад здрав и прав човек почина от няколко дена на плодове???

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, имаше наднормено тегло (ама много наднормено) - и от рязкото сваляне на килограми, само на чай и плодове - за 1 седмица 18кг  Shocked.Получило се е някакво пропадане на органите - той като е бил едър и те са били обвити в мазнини. Тази година трябваше да направи 51г  Cry(не е първа младост, но все пак бе млад човек). Май, че жена му е завела дело срещу клиниката ( незнам, не съм много сигурна, но се заканваше). Дано да го е направила, аз не съм се виждала от много отдавна с нея.

# 24
ама  верно ли е това? защо няма нищо  в медиите! а само хвалебствия?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз започвам от понеделник,но не чак толкова строго.Като на jujka

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз не ставам за тази работа момичета. Embarassed Днес ми беше първия и последен ден на тази диета,умрях от глад и се хапухах подобаващо преди малко. Embarassed

# 27
  • Мнения: 978
Има ли желаещи да постят по този начин с мен??? 
Абе желаещи има, ама издържащите сме по-малко......... Rolling Eyes

Я си кажете кои сте от издържащите да се запознаем.Simple Smile

# 28
  • Мнения: 130
Има ли желаещи да постят по този начин с мен??? 
Абе желаещи има, ама издържащите сме по-малко......... Rolling Eyes

Я си кажете кои сте от издържащите да се запознаем.Simple Smile
23 дена!  smile3534

# 29
  • София
  • Мнения: 3 271
ама верно ли е това? защо няма нищо в медиите! а само хвалебствия?

Защо няма ли? Ами защото около нея са само лекари, и нали се сещаш че никой няма да оплюе колегата си - ти да си видяла или чула някъде да има вкаран доктор в затвора????
Плюли са си в устите както се казва и никой няма да се изправи в съда срещу колега, а за тези случай се иска мнението на лекар....абе сещай се.Какво могат да направят медиите - нищо, нали и те трябва да имат неуборими доказателства. А докторите винаги могат да изровят някоя болест на даден човек и да се аргументират, че от това е починал човека , а не от глупостите на Емилова.

Общи условия

Активация на акаунт