Къде в Пловдив???-19

  • 91 038
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 132
Мерси за темата   bouquet

# 31
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Здравейте!
Търся това . До преди месец го имаше в Кауфланд, но е свършило и повече не са зареждали, а аз съм доволна от серията. Проверих в няколко аптеки, но се оказа, че продават само цветната им козметика.
Благодаря!  bouquet

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Запис и от мен

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Може ли някой да ми каже къде мога да намеря кожени якета- естествена кожа на прилични цени (200-250 лв.максимум)?

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте, момичета! Може ли някой да ми каже къде мога да намеря кожени якета- естествена кожа на прилични цени (200-250 лв.максимум)?

През есента купихме мъжко подплатено яке от Лутер (магазина при Скобелева майка). Тогава мъжкото беше към 250-300, но беше подплатено и затова по-скъпо. Имаше и хубави дамски, които бяха по-евтини.
Ето страницата на магазина, има изброени всички магазини както и карта към тях-
http://www.luter-bg.com/bg/shops

Моля те сподели след това дали си купила нещо и дали има богат избор на дамски, защото се каня да си взема дамско кожено сако скоро.

# 35
  • Мнения: 3
Здравейте момичета искам да попитам дали някоя от вас няма наблщдения от личен опит или на познат за този дентален център в Пловдив закупих си ваучер за него и проучвам малко!!!Моля ви пишете ако сте чували нещо за него: Wink Wink Wink

"MAGICALDENT"- Д-р Маргарет Попниколова
гр.Пловдив,
ул."Жан Жорес" 20 (входа е от към улица "Любляна")

# 36
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 297
Здравейте!
Търся това . До преди месец го имаше в Кауфланд, но е свършило и повече не са зареждали, а аз съм доволна от серията. Проверих в няколко аптеки, но се оказа, че продават само цветната им козметика.
Благодаря!  bouquet

Същото съм купувала от едно козметично магазинче до съда (отсраната на съда - като тръгнеш от него по посока Аптека Марица в дясно, след един магазин за чоропогащи)

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Току що бях до Трокадерото до Полиграфия. Пише, че от 21 до 25 вкл. ще е в ремонт.
Не пишеше конкретна дата на отриване като магазин на Пикадили,но предполагам, че от 26.02....

# 38
  • Мнения: 2 968
Искам да си претапицирам холната гарнитура, която има и доста дървени части, които също се нуждаят от освежаване - препоръчайте ми добър тапицер, които да се справи и с двете задачи newsm78

# 39
  • Мнения: 480
Къде  в Пловдив мога да намеря бебешки и детски дрехи на George?
Имаше една тема за марките, за ишлемета май, но не можах да я намеря.

# 40
  • Мнения: 507
Къде  в Пловдив мога да намеря бебешки и детски дрехи на George?
Имаше една тема за марките, за ишлемета май, но не можах да я намеря.

Срещу пощата в Кършияка - преди 2-3 дни видях на витрината детски дрешки на George.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Къде  в Пловдив мога да намеря бебешки и детски дрехи на George?
Имаше една тема за марките, за ишлемета май, но не можах да я намеря.

Срещу пощата в Кършияка - преди 2-3 дни видях на витрината детски дрешки на George.
В пресечката срещу кухнята на Богомил са отворили детски магазин,има и на теско, и на асда,но цените ми се сториха високи.

# 42
  • Мнения: 480
Къде  в Пловдив мога да намеря бебешки и детски дрехи на George?
Имаше една тема за марките, за ишлемета май, но не можах да я намеря.

Срещу пощата в Кършияка - преди 2-3 дни видях на витрината детски дрешки на George.
Пощата е на кръстовището с Нева, нали? Ако вървиш от Невата към Гиганта се пада вдясно, някъде до пешеходния светофар. Правилно ли се ориентирам?

Хрис80, мерси!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Нямам въпрос, нито отговор на последните въпроси, така че само запис  Embarassed

# 44
  • Мнения: 1 937
Вместо запис от мен - въпрос:
Бански търся за дечурлигата - 11, 8 и година и половина. Къде мога да намеря по това време на годината знаете ли?
(В Спорт Депо-то нямаше размери.)

Общи условия

Активация на акаунт