Къде в Пловдив???-19

  • 91 117
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 216
Момичета, търся салон за маникюр в който да слагат Ши лак, педпочитам ако може да е в Кичук Париж. Моля за помощ  Hug

Знам само за центъра- ходила съм в Салон Максима в капана.
Аз съм клиент на салона в "Леро" на главната, 3-ия етаж на сградата. Маникюристката е много добра, от 6 месеца съм с Ши лак, няма такова удобство Peace

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ши Лак слагат и в Мол Пловдив-на първия етаж

За Кичука не знам къде има

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 40 954
А какво представлява... Blush

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 789
А какво представлява... Blush

Ши лака ли?

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Ако си питала за него, намерих тази тема-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=572167.0

На моите белещи и цепещи се нокти обаче не се отрази никак добре, и то не самият лак, а свалянето с ацетон- ноктите седят обвити 10 мин с тампончета, обилно напоени с ацетон. От Нова Година чак сега се оправиха.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 40 954

Да,мерси! Peace

# 697
# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета, търся салон за маникюр в който да слагат Ши лак, педпочитам ако може да е в Кичук Париж. Моля за помощ  Hug

Знам само за центъра- ходила съм в Салон Максима в капана.

А би ли споделила каква е цената там?
В Леро съм ходила веднъж наистина е добра маникюристката. Емстерс, каква е цената в момента там?
Ели, благодаря за мол-а. Виждала съм че слагат там, в краен случай ще го съчетаем с една семейна разходка.












 

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 789
В Максима беше 30лв.

# 700
  • Мнения: 216
Цената на Ши лака в салон Леро не мога да я кажа, правя по няколко процедури там, плащам обща сметка и кое колко струва, не знам. По добре звънни и попитай, за да не те заблудя без да искам : 0878636810.

# 701
  • Мнения: 2 132
Ши лак правят и в Вог вижън на Леонардо Да Винчи. Миналата година в началото на лятото го видях за пръв път. Цената беше 25лв за маникюр като това мисля, че включваше и махането после.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Момичета, работили магазина за дървени играчки, които се намира срещу Мармалад.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 2 529
Къде има сладкарски бои? Вчера направих нещастен опит да открия такъв артикул в Кауфланд в Кичука, обаче всички ме гледаха Shocked, все едно за извънземни питам  Grinning

jul, мисля, че от Карфур бях си взела сладкарски бои - ако имаш път на там, питай ги. В пакетчето има няколко цвята, на мн. прилична цена са. Иначе мога да ти дам зелена боя - преди време се снабдявах от 1 склад в Кючука и имам доста от нея.

Мерси, от Карфур взех  Grinning Пък ако не стане, каквото искам, ще пиша за зелената (на мен само зелена ми трябваше по принцип).

# 704
  • Мнения: 20
момичета искам да пробия ушичките на малката но нямам представа къде да  отида
ако е в квартала ще е още по добре в кючука

Общи условия

Активация на акаунт