Кога ще сложите елхата?

  • 2 249
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 613
Другата седмица я слгаме  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 629
6te  slagame elhata i kolednata ukrasa tozi weekend. Ve`e edva se starpqvam  Hug Kupili sme si izkustwena elha

# 17
  • Мнения: 2 000
Обикновено към 20 декември си купуваме елхичка и я редим. Естествена взимаме. Но при нас по-големият проблем е къде да я сложим, защото трябва да е някъде на високо, тъй като на ниското няма да се задържи дълго от малкият разбойник вкъщи.

# 18
  • Мнения: 2 700
Първата събота на декември украсяваме апартамента с гирлянди, венци и играчки. Самата елха / от 5 години имаме изкуствена/ я редим на бъдни вечер. А за мирис и коледно насторение слагаме естествени клонки.

# 19
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ние обикновенно я слагаме на 8 декември. Laughing

# 20
  • Мнения: 7 821
Другата седмица ще започна постепенно да украсявам къщата. Последна ще е елхата. Нея също украсявам не на веднъж. Така удължавам удоволствието от самото украсяване  Wink.
От няколко години имаме изкуствена елха. Взехме я както от екологични подбуди (страшно ми е тъжно след Нова година да гледам изхвърлените елхи  Cry ) така и от хигиенни  Wink.
Аз също слагам клони във ваза за да мирише, те ще са последни малко преди Коледа.

# 21
  • Мнения: 2 241
Винаги слагаме елхата и всички украси непосредствено преди Коледа - докато беше малък Ники слагахме изкуствена елха, от две години - естествена.

Затова пък я държим до 23 януари, когато е рожденият му ден Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 106
Украсявам елхата и къщата веднага след Никулден. До преди да се роди Ева имахме котарак, който беше много пакостлив, и заради него бях купила изкуствена елха, за да не разнася иглички навсякъде. Но от миналата година сме със естествена елхичка. Купуваме жива елха в саксия, която след Нова Година засаждаме на село. Мисля, че докато Ева порасне, ще си имаме вече елхова горичка Laughing-

# 23
  • Мнения: 514
Ние сме с изкуствена елха. А и сега заради Дани не бих сложила естествена. Ще сложа клонки някъде, много хубаво миришат. А за украсата се чудя - може би след Никулден.

# 24
  • Мнения: 5 140
Поставена е на мястото си,има лампички по нея,по натам ще сложим и играчките,че половината са чупливи,а аз нямам вяра на щерката.

# 25
  • Мнения: 487
И нашата е изкуствена(вече).Всяка година я украсяваме на Бъдни вечер,а до тогава украсявам стаите!

# 26
  • Мнения: 8 505
Обикновено слагам украсата в началото на декември.В края на ноември ми е рождения ден и не ми харесва да преливам празниците.
Тази година елха няма да има,защото малката е в стихията си,дано другата година вече да разбира.Ще накича светлините,топки,гирлянди,звезди и други дрънкулки по-високо,за да не ги стига дребосъка.
А каква да е елхата-задължително изкуствена!Побеснявам,когато ми подаряват откъснато цвете,а какво да кажа за обезглавено дърво.Зная-ще кажете,че те затова ги садят,но това си е мое мнение и не се опитвам да го натрапвам.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Когато завали сняг. На терасата ми още цъфтят латинки и тагетес...как да украсявам елха! Crossing Arms

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
На терасата ми още цъфтят латинки и тагетес...
Верно  Shocked Тук слана падна неведнъж и сняг валя малко...поумряха ми някои от китките, че не ги прибрах навреме.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 6 873
На терасата ми още цъфтят латинки и тагетес...
Верно  Shocked Тук слана падна неведнъж и сняг валя малко...поумряха ми някои от китките, че не ги прибрах навреме.


Ми верно я, ето ти една топла, топла снимка, и мързелива - от прозореца на детската, че не ми се разхожда:-))))

опс, не съм сверила часовника на фотото Laughing, да не помислиш че правя снимки в бъдещето:-))))

Общи условия

Активация на акаунт