Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 160
ЧЕСТИТ ДА Е АЛЕКСАНДЪР НА МАМА gin_s!!! ДА РАСТЕ ЖИВ И ЗДРАВ И ДА ИМА МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!!!
smile3525 smile3525 smile3525

Не знам обаче какво става с това секцио по спешност. Гледам сега, че терминът и е бил на 25.03., но пък бебето е с доста добри размери. Тия момченца нямат търпение да се появят на бял свят.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 28
Eх, че хубави новини днес!
 smile3525 ЧЕСТИТ СИН АЛЕКСАНДЪР НА МАМА GIN_S!!! ДА Й Е ЖИВ И ЗДРАВ, БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАТ И СКОРО ДА СЕ ПРИБИРАТ ПРИ ЩАСТЛИВИЯ ТАТКО! smile3525
Thomasito, много е сладка малката бонбонка Елия! smile3522

# 47
  • Мнения: 24
Аз си лакирах ноктите на краката и се сетих че не трябваше да се лакирам ако ще съм секцио  Shocked или на краката може    newsm78

# 48
  • Мнения: 77
Да са им живи и здрави бебчетата на всички мами!!!! newsm51 smile3525
(няма да изброявам поименно да не пропусна някой  Embarassed)
И аз чакам с нетърпение разказите около раждането,на родилите вече мами  Wink
Момичета,някоя от вас купила ли си е шишета на Dr.Brown`s?
Аз мислех да си взимам такива(много трудно намерих),но ми казаха че са спрели да ги зареждат, защото отдавна нямало внос на биберони за тях,затова и толкова трудно се намирали вече шишетата!
Сега се чудя  newsm78 дали да не пробвам с шише на Tommee Tippee(също с тръбичка),някоя от вас използвала ли го е и какви са и впечатленията от него???

# 49
  • София
  • Мнения: 303
Честити бебета на Пенмар, Томасито и Гин–с !!!  bouquet  bouquet  bouquet
Томасито, страхотна е малката ти принцеса! Heart Eyes Даже я показах на мъжа ми Grinning И в стаята изглеждат много добри условията. В коя болница си?
Тия момченца нямат търпение да се появят на бял свят.
Моето си чака търпеливо Crazy Никакви контракции май не съм имала до сега или поне не притеснителни.
 Абе момичета, за памперсите - аз също съм взела на Памперс и то защото не видях на други марки толкова малки размери, 2-5 кг. Други марки предлагат ли такива размери или започват от 3-6 кг? Rolling Eyes
За хомеопата - много съм доволна от Петко (не знам фамилия, всички го знаят просто Петко). Преглежда в аптеки Хера, а такива аптеки има в Младост, Хаджи Димитър и Сухата река. В Сухата река преглежда без часове, но обикновено се чака много, човекът е добър и напливът е голям. Peace За сметка на това не взима такса за прегледите, плащаш си само лекарствата. Записването става като се обадиш във въпросната аптека. Има и тема за Петко тук в бг-мама. Аз съм много доволна от него, мога да кажа, че ми помогна за забременяването и съм решила, че и детето ще си водя при него. Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 160
Аз си лакирах ноктите на краката и се сетих че не трябваше да се лакирам ако ще съм секцио  Shocked или на краката може    newsm78

mama_vessy, аз не знам дали на краката трябва да има или не, ама се чудя как си успяла да я свършиш тая работа. Аз от един-два месеца съм се отказала, че то е едно пъшкане, едно чудо Joy

# 51
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Честито момченце на GIN_S! Много щастливи мигове и бързо възстановяване на мама!  smile3525

Томасито, голяма сладурана си имате  Heart Eyes  bouquet

Ей тва секцио, значи ooooh! Значи без преглед без нищо щом веднъж е имало секцио айде пак. Ми то така най-лесно. И тва ми били лекари, кадърни и отговорни специалисти #2gunfire
Да ме пази Господ, и мен и семейството ми, да не се налага да се ходи по доктори, както е било досега, че не ги понасям Crossing Arms В главата им са само пари пари пари, колкото повече толкова повече. Малко са свестните, за съжаление.  ooooh!

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 19:37 от Uinen

# 52
  • Мнения: 77
Аз си лакирах ноктите на краката и се сетих че не трябваше да се лакирам ако ще съм секцио  Shocked или на краката може    newsm78

mama_vessy, аз не знам дали на краката трябва да има или не, ама се чудя как си успяла да я свършиш тая работа. Аз от един-два месеца съм се отказала, че то е едно пъшкане, едно чудо Joy
Joy Joy Joy Joy Joy И аз съм така,голям зор докато ги изрежа само,а незнам ако се опитам и да ги лакирам!!!!!!
За памперсите - аз също съм се спряла на белите на pampers от 2-5кг.

# 53
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Да добавя за памперсите - аз също купих за болницата малък пакет 2-5кг. на Памперс просто защото в Метро не се предлагаше друг вид малък пакет. За вкъщи още преди месец купих голяма опаковка на Памперс ню бейби 3-6кг.  Peace

Това с лакирването на ноктите на краката наистина си е предизвикателство Laughing Аз като се замисля откога не съм си слагала лак нито на ръцете нито на краката  Rolling Eyes срам ме хваща, а преди без лак не оставах повече от няколко часа.  Tired

# 54
  • Мнения: 20
Thomasito , малката е страхтна    bouquet  
Изглежда като голямо  бебе на няколко месеца   hug Hug!



Моята лекарка не изражда, само проследява бременността. Но иначе коментирахме с нея и тя е твърдо ЗА секциото независимо дали има медицински показания за него или не, което хич, ама хич не се покрива с моите представи и мнение по въпроса Rolling Eyes Затова изцяло ще разчитам на мнението на лекаря, който ще ме прегледа в петък.


jozyy, това първото него разбирам !  Naughty
Дано тогава това да е специалистът , който да те успокои и да намерите най-доброто решение за теб и бебо ! Peace Heart Eyes

.Водя ги в Хирон.Доки е страхотна и те са мн спокойни с нея.Лошото е че тя е мн натоварена и вече трудно се записва час за там.Винаги, когато съм звъняла ми връща после клик.Понякога се разбираме само по телефона, но това е може би защото вече познава децата мн добре.Те като цяло рядко и леко боледуват, което съм сигурна че се дължи на малкото лекарства, които са пили.


Ina78 , и аз на хомеопат от Хирон съм се спряла .  Hug
Др Стоименова и съм много доволна .
Търсих доста време тогава .
Обикновено като е за детето се ровя седмици предварително в нета ...
Който иска може да пише на ЛС , да дам координати   bouquet !

# 55
  • София
  • Мнения: 688
Еее, какви са тия 4 страници, а не съм ви чела от няколко часа само  Simple Smile. marys, благодаря за хубавата тема   bouquet.

Честити нови бебчета Елия, Александър и Денислав! Да са живи и здрави   bouquet!


Мама Веси
, как успя наистина с лакирането  Shocked, аз също вчера за едното рязане на ноктите си сплесках яко корема.

Днес си размразявах хладилника, че не съм го чистила от... не помня от кога, сума ти лед изкарах от камерата, бърсах, мих, кляках, ставах, накрая измих кухнята и коридора и сега съм разбита  Tired. Трябва да готвя, че няма нищо в къщи, ама нямам сила. Ще ида да си полегна и да пробвам новия матрак - днес ни го докараха, да видя как е. Дано да е удобен за тия пари, дето ги дадохме  Rolling Eyes.

# 56
  • Мнения: 18
Здравейте,страхотна слънчева темичка си имаме,да я изпълваме само с хубави вести. hahaha  ylinfant mama wessy направо ме развесели,аз не мога да си изрежа ноктите на краката,а ти си успяла да се лакираш.vikimm-аяз си купих  стерилизатор на др. Браун в комплект с 2 бр. шишета и съм доволна от вис виталис ги взех и там имаше доста голям избор и на биберони от тази марка. newsm10 petinka аз съм от х.Димитър и за пръв път чувам за този хомеопат,дали преглежда в аптека Хера в Х.Димитър.Иска ми се за в бъдеще да се обърна към такъв лекар за каката че нещо тази зима се разсипа да боледува и всеки път по тежко от предишния.Виждам че и термините ни са близо,а и ти си се ориентирала за майчин дом,може да се видим там ако бебчетата си изчакат  до термина.

# 57
  • Мнения: 162
Още 1 бебче!Честито на мама gin_s!ДА е жив и здрав и бързо  да се прибират в къщи.  bouquet
Томасито ,бебка позира като фотомодел. LaughingСладурана!
vikiimm,аз съм купила такива шишета.при мен нямаше проблем с намирането им.Нямам лични наблюдения/то е ясно де  Crazy/,препоръча ми ги една приятелка.
Мама Веси,ти си героиня.Как успя с лакирането?Аз ноктите на краката си режа трудно и охкам,че не мога да се сгъна,а ти си успяла и да се лакираш. Laughing

# 58
  • Мнения: 10
Ехеее, колко много бебенца си имаме вече Grinning
Честито на Thomasito, Penmar, gin-s, Maria Blagoeva  bouquet
Да са много здрави и щастливи Hug


marys, поздравления за темата Hug
За лака - и аз се лакирам и на ръцете и на краката.

За болницата взех малък пакет от белия модел на Памперс от 2-5кг, за вкъщи от същите само че голям пакет.
Днеска му ударих егати разходката в мола, от 10:30ч. като излезнах, та чак в 15ч. се прибрах. Но от утре сме почивка с малчо вкъщи, че днеска си го взех от яслата с хрема и кашлящ Cry Утре съм на консултация сутринта и после ще го водя при педиатърката, дано не е нищо сериозно, че досега така не е кашлял Confused Praynig

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 20:13 от matza83

# 59
  • Мнения: 1
честито на GIN_S!
томасито малката е наистина много сладка Hug

Общи условия

Активация на акаунт