Отговори
# 60
  • Мнения: 861
Честита бебка Рая на мама Maria Blagoeva !!! (и да излезе от конспирация, като се приберат у дома)

Честито бебе Александър на мама gin_s!!!
Много да ги слушкат и само положителни емоции да им носят   bouquet  

Не знам обаче какво става с това секцио по спешност. Гледам сега, че терминът и е бил на 25.03., но пък бебето е с доста добри размери. Тия момченца нямат търпение да се появят на бял свят.
И аз се чудя на това "секцио по спешност". А и до вчера всички бебета бяха с термин до 9.03, а днес вече има и доста подранили бебоци.

mama_vessy, развесели цялата тема с това лакиране  Joy От къде извади сили и ентусиазъм за такова предизвикателство  Crazy

За памперсите - аз купих за болницата от магазин dm за 2-5 кг на babylove. Ще ги видя дали ни пасват и ако са добри ще купим такива и за вкъщи.

# 61
  • Мнения: 30
Цитат
За хомеопата - много съм доволна от Петко (не знам фамилия, всички го знаят просто Петко). Преглежда в аптеки Хера, а такива аптеки има в Младост, Хаджи Димитър и Сухата река. В Сухата река преглежда без часове, но обикновено се чака много, човекът е добър и напливът е голям.  За сметка на това не взима такса за прегледите, плащаш си само лекарствата. Записването става като се обадиш във въпросната аптека. Има и тема за Петко тук в бг-мама. Аз съм много доволна от него, мога да кажа, че ми помогна за забременяването и съм решила, че и детето ще си водя при него.
don4o71 най-лесно ще намериш Петко в денонощната Хера на пазара на Сухата река,както ти е казала petinka 945 53 64 - понеделник,сряда и петък от 9 до 14 ч. , аптека "Хера" в Сухата река ,бл 225 - срещу пожарната
Честито бебе Александър на мама gin_s!
Thomasito,много е красива малката Елия!Penmar и  Денислав е сладка муцунка!

# 62
  • София
  • Мнения: 117
Привет!

Честито на мама gin_s!!!  Tomasito бебка е страхотна!!!

А този хомеопат Петко лекар ли е???

Не помня коя мама пита за хомеопат в СФ, но да споделя.
В квартала до нас има и един МЦ Фитолек, за който от познати също съм чувала мн добри отзиви.Там са обаче Боаронови хомеопати.
Ако някой има въпроси съм насреща.

Аз питах. За кой квартал става дума? Какво значи боаронови хомеопати? Само тази фирма използват може би... Това лошо ли е?

Мама Веси, как стигна до лакиране на краката???? Аз едва си режа ноктите ...
Ръцете си ги лакирам, надявам се да имам време да ги изтрия преди да тръгна към болницата ...


Андули и аз съм решила да се насоча към хомеопат и съм решила да поразпитам. Като имам резултати ще ти пиша  Peace
Peace

Витреа, на мен само коремът ми се стяга, засега без болка, но се случва поне по 10 пъти на ден. Може и да е заради кашлицата. newsm78

И мен така, но без кашлица ...  Shocked

# 63
  • Карлово
  • Мнения: 328
gin_s Честито бебе Simple Smile

# 64
  • Мнения: 57
Честито на gin_s и да им е жива и здрава малката рожба   bouquet



# 65
  • Мнения: 30
Цитат
А този хомеопат Петко лекар ли е???

До колкото знам да,виж в темата за него във форума повече инфо.

Аз си лакирах ноктите на краката и се сетих че не трябваше да се лакирам ако ще съм секцио  Shocked или на краката може    newsm78
Мама Веси добре,че попита,че и аз се чудех за лака  newsm78,на ръцете го изтрих,но на краката се налакирах  Mr. Green та може ли,не може ли  newsm78

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Честити бебенца Елия на Thomasito и Александър на gin_s   smile3525

Thomasito, голямо сладурче ти е дъщеричката  Hug
Видях и големия мъж Денислав на Penmar  Simple Smile Бонбонче малко  Hug

Витреа, на мен само коремът ми се стяга, засега без болка, но се случва поне по 10 пъти на ден. Може и да е заради кашлицата. newsm78
И мен така, но без кашлица ...  Shocked
Ми нали това са подготвителни контракции, момичета Simple Smile Защо се шашкате, съвсем в реда на нещата са си Simple Smile

Като се заговорихте за лакирането, и аз се ентусиазирах да я свърша тая работа  Mr. Green Да ви кажа, справих се, номерът при мен става, като седна по турски с корема м-у краката. Така не го притиска нищо. Даже се усещам, че последните седмици, откакто ми е по-голям коремът, все така си седя вкъщи.

# 67
  • Мнения: 40
Многооооо яко оформление на темата, отномо Марис се е справила страхотно, чак ми се прииска да е слънчице...
И нови бебчета  newsm51 smile3525  Shocked Ама това спешно секцио  Sad Дано всичко е ОК

Мама Веси, мен вчера твоята докторка ми вика: Не се притеснявай за бръсненето, колкото можеш, да не се напъваш да се сгънеш...  Joy а ти си успяла да си лакираш краката БРАВО! 
 bowuu


# 68
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Привет в новата тема от още една НЕмайка  Mr. Green при това скоро НЕмайка на 2 сина  hahaha
Глупостта ходи по хората, нали знаете...
Честито на всички обебили се! Няма да изброявам поименно, че сте много  Grinning Послушни, здрави и усмихнати хлапета да ви радват   bouquet
Ние сме добре, но не ми се пише. Ако има нещо ще чуете. Надявам се обаче до 21 март да няма новини  Joy

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Честита ни нова темичка,момичета!Само с хубави новини да се пълни  Hug

Страхотно слънчево оформление,Марис!Благодаря  bouquet Hug

Да е честит малкия Александър на gin_s!Много радост да носи на мама и тати и да има едно слънчево и усмихнато детство Heart Eyes
Ей,видях малките сладури на Thomasito и Penmar  Heart Eyes Съкровища безценни Hug.Всичките ни февруарско-мартенски бебчета са невероятни  Heart Eyes newsm51 smile3525
Днес си прибрах баткото от ясла с конюнктивит и е един кисел,кисел...Май ще се гледаме в къщи няколко дена.Дано до неделя се оправи,че сестра ми има сватба и хич не искам да я пропускааааааааааам newsm17

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 22:07 от Женичка

# 70
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТО НА GIN_S ДА И Е ЖИВ МАЛКИЯ АЛЕКСАНДЪР И ДА РАДВА МНОГО МАМА И ТАТИ

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 839
gin_s, честита рожба   bouquet  bouquet  bouquet
Ех, всеки път щом вляза - ново Бебе  smile3501
томасито - принцесата ти е страхотна  Heart Eyes
Аз откакто се помня винаги съм с лак - сега от две седмици - не.
И аз забелязвам, че доста избързват бебоците - явно не им се стои вече на тясно. Wink
 Женичка , бързо да се оправя малкия !!!
Бетта и нашия хладилник е за размразяване, ама нямам никакво намерение с тоя корем да се мъча, като знам какво удоволствие е това занимание  #Cussing out

# 72
  • София
  • Мнения: 303
petinka аз съм от х.Димитър и за пръв път чувам за този хомеопат,дали преглежда в аптека Хера в Х.Димитър.Иска ми се за в бъдеще да се обърна към такъв лекар за каката че нещо тази зима се разсипа да боледува и всеки път по тежко от предишния.Виждам че и термините ни са близо,а и ти си се ориентирала за майчин дом,може да се видим там ако бебчетата си изчакат  до термина.
don4o, можем да се видим и в МД, а може и в квартала smile3521 И аз съм в Х. Димитър, живея на Резбарска. Петко преглежда в наш'та Хера на Макгахан, но си записваш час обикновено за месец напред, понеже идва само в сряда. Иначе в другата Хера, срещу базар Поли е без часове и мисля 2 пъти седмично. Peace
Имаш ли профил във ФБ? В групичката има ли те?

# 73
  • Мнения: 18
miqeio78-мерси за информацията за Петко,ще го потърся.  bouquetPetinka да има ме,но ако искаш пиши ми на лични.

# 74
  • Мнения: 1
Gin_S честит син Александър-желая ти да бъде много здрав и щастлив и винаги с много късмет!!!

Penmar страхотен юнак!!!

Thomasito много красива малка кукла и много хубаво име!!!

Общи условия

Активация на акаунт