Фотография 59 тема

  • 28 779
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 599
Vitaminka, ами то накрая и модел под ръка ще искаш  Joy
Много благодаря на всички за коментарите. На никой не бих се сърдила( деатка   Hug) за критика, напротив. Ккто  Лени казва, най се уча някой като ми смели информацията  Joy Стана ясно, че не мога да снимам по пладне тук заради слънцето.  А това е единственното ми време , в което съм сама, така да се каже  Confused  Вкъщи е много тъмно заради кафявите прозорци...ама ще се мъча де, няма да се давам...

За този пролетен проект - много хубаво звучи, ама тук хич не ми е пролетно! Направо си е лятно вече!

# 46
  • София
  • Мнения: 136
А защо 22  newsm78
Иначе и аз бих се радвала да се включа. Даже си имам и първи кадър.
Витаминка, нищо ти няма все още. Като започнеш да искаш обективи, тела, стативи и т.н. тогава вече май нещата отиват към диагноза  Joy

# 47
  • Мнения: 571
Витаминке, добре дошла в отбора  Mr. Green

# 48
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Днес се сетих за тази група  Rolling Eyes http://www.flickr.com/groups/539533@N22/discuss/72157625537673848/
и видях, че е закрита, нямате ли желания да я възобновим Rolling Eyes
Ели, аз имам огромно желание.
Шоши, аз също ще се включа.

И една огромна молба за съвет относно макро обектив. Спряла съм се на Nikkor AFßS 60-2,8  или Nikkor AF-S 85/3,5. Обаче чуденката ми е голяма понеже искам и за портрети да го ползвам в редки случаи. Имам 50/1.4, ама за вън ми идва къс. 60мм е по-светлосилен, ама 80 е по-дълъг. Ако е само за макро бих взела 80-ката, и ако с него снимам портрети на вън май няма да е толкова тъмен... една седмица само ги гледам и се чудя.. Моля за съвет Hug

ПП: 80мм има и стабилизация

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 20:34 от Diana

# 49
  • Мнения: 2 863
Аз  при всички случаи  бих избрала по-светлосилния обекти Peace

# 50
  • Мнения: 521
Diana, не мога да те посъветвам, понеже не съм Никонка, ама аз точно си поръчах Макро обектив 100 мм ф/2,8. Гледай да е светлосилен наистина, макар че аз може би бих си взела 80мм на твое място, при положение че имаш 50мм. И аз съм с 50мм и много се чудих между 60мми 100мм и накрая се спрях на 100. но някой с опит с тези обективи да каже. Аз що рецензии изчетоооох ....
Витаминка, това легълце е супеееер, аз бих го взела веднага, една синя или бяла боя на едното, другото оставям в розово и воала.... Много е яко. И спокон, не си се побъркала и аз като ходя да пазарувам - все гледам дали нещата са "фотогенични", ако не са - не купувам  Joy Joy Joy Ама гледай наистина скоро да не стане - абе трябва ми и постоянен модел и айде - КОРЕМЧЕ  hahaha Дето викат тук момичетата  - нашата тема е много насърчаваща раждаемостта  Joy Joy Joy
Шоши, и аз бих се включила в проекта, още повече че сега ми идвам Макрото  Laughing Laughing Laughing, само да намеря нещо пролетчно, че то тук при тези -20  ... мъкаааа, стуууд, не се живее.

# 51
  • Мнения: 137
Искам да питам, защото всеки път когато искам да си изтрия row файловете от някоя папка, започват да ми се отварят едни по един в камера роу и не се трият директно Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 0
Шоши, не открих последната 58 тема в първия пост... Би ли я добавила, моля те  Simple Smile

Момичета, полудяла ли съм?   Laughing
...
И така, като видя магазин, във всяка простотия виждам много важен фото-аксесоар  hahaha

Не си само ти...  Laughing  Crazy  Hug


Untitled by Lyubata, on Flickr

# 53
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Искам да питам, защото всеки път когато искам да си изтрия row файловете от някоя папка, започват да ми се отварят едни по един в камера роу и не се трият директно Rolling Eyes

А аз искам да те питам защо си затриваш роу файловете?! Имам горчив опит ooooh! Рибата знае Joy

# 54
  • Мнения: 1 224
Това ли имате предвид, момичета ?

Пипана с ФШ


DSC_0520 by Mishinatori, on Flickr

Оригинал


DSC_0520 by Mishinatori, on Flickr



Много благодаря за отговорите и вниманието ви  Hug

# 55
  • Мнения: 137
Искам да питам, защото всеки път когато искам да си изтрия row файловете от някоя папка, започват да ми се отварят едни по един в камера роу и не се трият директно Rolling Eyes

А аз искам да те питам защо си затриваш роу файловете?! Имам горчив опит ooooh! Рибата знае Joy
Имам доста излишни, които не си заслужава да ги пазя;(

Lyubata както винаги прекрасен натюрморт Laughing

# 56
  • Мнения: X
Ето ме и мен.
Сега вече не би трябвало нито да е жълто, нито да има косми.  Blush
Хич няма да ви се обидя на критиката! Simple Smile
Поздрави от малкото диване!  Hug



Untitled by Диването, on Flickr

# 57
  • Мнения: 2 309
Рибе, ти си толкова позитивен и ведър човек. Надявам се случки като тази бързо да преминават покрай теб и  да не те нараняват. Обожавам твоите фотографии.

Бих се включила в заформящия се проект.

# 58
  • Мнения: 24
Рибке, искам да ти благодаря за хубавите снимки на моето дете, въпреки че съм сигурна, че ще го помниш дълго /онзи дето не застана нито веднъж в кадър и мяташе топките за елха/. Всеки ден ги гледам и не мога да им се нарадвам и се радвам, че имах възможност ти да го снимаш. Позволявам си да спамя тук, защото ми прати снимките по мейла на мъжът ми и не можех да ти отговоря, но след като прочетох поста ти не се сдържах. Всички пишещи тук имат наистина прекрасни снимки, но ти и още някалко момичета ми пълните душата всеки път, а това което правите за едно дете и неговата майка е наистина достойно за уважение. Смятам, че всеки, който е завел детето си за снимки при вас го е направил, за да помогне, а не да получи нещо срещу парите си, така че тази жена не би могла да хареса нито твоите снимки, нито тези на някой друг, защото проблемът е в самата нея.
Съжалявам още веднъж за спама и се надявам скоро да пусна нещо и аз тук за критика, защото ви чета всеки ден, но все не откривам нищо достойно за публикуване.
Пожелавам успех на Ина и Вики.

# 59
  • София - град
  • Мнения: 141
Момичета влизам с питане. Изненадаха ме искат да ми взимат светкавица.... И сега се почва едно търсене , едно ровене....

Трябва ми нещо до 500-600 лв.
Трябва ми за снимане на портрети предимно.

Снимам с Канон 50D, задължително ли е и светкавицата да е Канонска....

Общи условия

Активация на акаунт