С мартенички да се украсим, здрави МАЙски рожби да родим! - тема 15

  • 25 535
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • До морето :)
  • Мнения: 328
А някой с предложение за заглавие за следващата тема, нещо за 8-ми март  Laughing
На вас поне ви се отдава  Rolling Eyes

# 661
  • Мнения: 5 622
А някой с предложение за заглавие за следващата тема, нещо за 8-ми март  Laughing
На вас поне ви се отдава  Rolling Eyes

За/На 8 март ще сме красиви, с майски тумбаци игриви   Laughing

# 662
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
За име на новата тема...музата ми я няма Mr. Green
За памперсите - аз понеже с това алое дето го има в почти всички памперси си изпатих със Слави...обринаха му се гениталиите - голям зор....това с Пампрес. После минах на Либеро и така си карах до края. Сега гледах в ДМ има на тяхната марка...Бейбилов и нямат алое а една приятелка ги ползва и казва, че са много хубави. Има и малки пакети - ще взема един с 15бр. за родилното 1-ца и за вкъщи вече ще съм 2-ка. Мисля дори и бялата серия за козметика тяхната да взема. Мляко и шампоан.
За шишетата - проти колики...без колики...файда няма според мен. Когато детето си има силни колики...нищо не му помага. За това моите шишета ще са на Авент...направо 260мл. два броя ще взема ако стигна до АМ.
За бодитата - от МиС му взех 6бр. с къс ръкав 3-6м. размер и имам 5-6бр. с дълъг ръкав 0-3м.

# 663
  • Мнения: 71
А някой с предложение за заглавие за следващата тема, нещо за 8-ми март  Laughing
На вас поне ви се отдава  Rolling Eyes

За/На 8 март ще сме красиви, с майски тумбаци игриви   Laughing

 newsm10 newsm32

На мен ми харесва твоето предложение!!!


# 664
  • Мнения: 331
Бубе, и аз съм обсебена на тема обувки  hahaha До сега съм му купила 12 чифта, просто луда работа, не мога да се удържа Joy Изобщо не съм броила колко и какви бодита накупих - знам, че всеки ден ще трябва да го преобличам по 3 пъти за да е облякъл поне по 1 път всички дрешки, които купих с размер 0-3 месеца. Нооо ,това е положението, нямам спирчаки с тези бебешки дрешки Embarassed Blush Heart Eyes
За шишетата - аз съм с Томи Типи - синичките, имам 2 мънички и 4 голем. Дано ги хареса малчо, на мен много ми харесват! Peace

# 665
  • Мнения: 5 622

 newsm10 newsm32

На мен ми харесва твоето предложение!!!


Ей, че се зарадвах  Blush Мерси.  Hug

Хоуп, същата работа. Просто лошото тук е, че има страхотни изкушения и тъкмо купиш нещо и си кажеш, че няма повече и попаднеш на следващите красоти и..не се удържиш. Добре, че мъжът ми е същия като мен и не ми дърпа ушите  Laughing

Аз да се похваля страхотна оферта намерих за памперси. Хоуп, иди на www.diapers.com, може да го знаеш тоя сайт, де..Та за памперси има 30% намаление с код Diapers30pct. + безплатна доставка +, че няма такси. Поръчах ги току що, утре идват С Фед екс  bowuu

Значи поръчах Huggies (че по-ги харесвам от Памперс) 168 бр пакет + кутия с кърпички на същата марка 64 броя + допълнителни кърпички (пълнители) на Huggies 448 бр  Whistling за сумата от...50$  Crazy

Егати евтинията  Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 99
А някой с предложение за заглавие за следващата тема, нещо за 8-ми март  Laughing
На вас поне ви се отдава  Rolling Eyes

За/На 8 март ще сме красиви, с майски тумбаци игриви   Laughing

Аз съм ЗА  newsm10

Малеее мен ме няма в къщи от вчера а немога да ви изчета  #Crazy
За памперсите аз съм взела Либеро 1 за болницата от малкия пакет и голям за в къщи на първо време.

За шишетата бях писала че са ми на Чико защото са ми подарък  Crazy
Относно дрешките всичко ми е завещано от една приятелка и 90% са розови дрешки все смятам че при 3 различни доктора на 3 различни  ехографа все е момиче  Laughing

# 667
  • София
  • Мнения: 294
А някой с предложение за заглавие за следващата тема, нещо за 8-ми март  Laughing
На вас поне ви се отдава  Rolling Eyes

За/На 8 март ще сме красиви, с майски тумбаци игриви   Laughing

 newsm10 newsm32

На мен ми харесва твоето предложение!!!


А може ли да го променяна : "На 8 март ще сме красиви, с майски тумбачета  игриви" ?  Thinking

# 668
  • Мнения: 331

Значи поръчах Huggies (че по-ги харесвам от Памперс) 168 бр пакет + кутия с кърпички на същата марка 64 броя + допълнителни кърпички (пълнители) на Huggies 448 бр  Whistling за сумата от...50$  Crazy

Егати евтинията  Heart Eyes

Ооо, супер, нападам и аз!!!!!  Hug Кой номер взе ти?  newsm78

# 669
  • Мнения: 2
Здравейте мацки,

аз да се включа със заглавията за следващата тема  Simple Smile

Майско бебе ритка в мен, казва мамо, 8 ми март е твоят ден!

Майска мама съм игрива на 8ми март ще бъда най-красива!

Това ми хрумва за сега...

# 670
  • Мнения: 137
Е, нямате изчитане:)

Каква е тази хрема дето ме гепи незнам, два дни бях като парцал днес съм по-добре, но нямам никакво обоняние , за вкус да не говорим.

За съжаление не мога да се включа по темите които обсъждате, аз съм си избрала само помпа за храна и малко дрешки от магазин Данет, но нищо не съм поръчвала.

За памперсите сигурно ще сме на памперс.

Лека вечер

# 671
  • Мнения: 15
Здравейте и аз да се включа по темата с покупките. Шишета си избрах стъклени на Чико - 1 малко и 1 голямо, имам и едно малко пластмасово подарък към стерилизатора, който е Чико, залъгалка си взех каучукова пак на Чико. Реших, че стъклото е по-хигиенично и за първо време е доста пректично, в последствие ще се нагаждам към нуждите на детето. И бибероните държах да са каучукови, уж ти дават да са по-безвредни, макар че и при тях имаше спрени партиди, но то май почти всичко се оказва опасно  Shocked Спрях се на ръчната помпа за кърма на Медела, мисля че се води Хармони. Дрешки до сега все уцелвах големи промоции от Карфура, имам си комплектче от 7 части за 20 лв. (след промоцията цената му е 40 лв.) и 4 броя бодита с къс ръкав за около 8 лв.  Laughing
За памперсите и аз се чудя кой номер да си взема, за това няма да бързам за сега ще изчакам да видим бебка колко ще порасне и тогава ще решавам  Mr. Green

# 672
  • София
  • Мнения: 294
Памперси съм си купила на Памперс един пакет  42 броя 1-ца  за болницата (в майчин дом държат да е затворен пакет) и един пакет от 72бр. - 2-ка за  в къщи. Дрехи  за бебето си накупих и имам от Алекс още доста та сме готови за първите месеци. Само за комплект за изписване се чудя да купувам ли нещо или да карам с този от Ларедута дето беше  1 евро  Thinking .

# 673
  • Мнения: 0
здравейте , искам да попитам спрях се на комплекта на томи тип който е на 95 лв в сайта пише че  помпата е ръчна , а в магазина питах за този комплект и момичето ми каза че помпата е механична ,може ли да се е объркала  newsm78 а в сайта комплекта с механична помпа е 169 лв.
 newsm78. а и да попитам как е с ръчната , болезнено , трудно , никаква идея нямам , ако може някой да обясни разликите ще се радвам
http://angiebg.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop … d=67&Itemid=3

# 674
  • Мнения: 331
здравейте , искам да попитам спрях се на комплекта на томи тип който е на 95 лв в сайта пише че  помпата е ръчна , а в магазина питах за този комплект и момичето ми каза че помпата е механична ,може ли да се е объркала  newsm78 а в сайта комплекта с механична помпа е 169 лв.
 newsm78. а и да попитам как е с ръчната , болезнено , трудно , никаква идея нямам , ако може някой да обясни разликите ще се радвам
http://angiebg.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop … d=67&Itemid=3
И аз искам някой да обясни за разликата между помпите - изчетох хиляди неща в нета, всеки на различно мнение..... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт