На море в Турция - тема 13

  • 74 501
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 327
Приятна почивка и от мен  Hug
Ще чакаме снимки и отзиви,че да избираме хотел за догодина.

# 691
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
dil77 приятно изкарване  Grinning страхотен хотел,миналата година бях ме там,ще чака ме да разказваш и снимки Grinning

# 692
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
dil77 - и ние сме там от 10 юни - ще чакаме да пишеш как е - надявам се да е като миналата година.... Praynig Оооох как го чакам само....

# 693
  • Мнения: 206
Благодаря, момичета! Разбира се, че ще разкажа и покажа thumbsup

# 694
  • Мнения: 60
И аз чакам с нетърпение отзивите за Вояж Белк! Peace Весело изкарване - слънчево време и много настроение Simple Smile

# 695
  • Мнения: 311
Здравейте на всички,

Вижте какво открих и не мога да повярвам направо. В момента сериозно обсъждаме тази идея с половинката, че хич не ми се изпуска.

http://teztour.bg/downloads/LAST%20MINUTE%20Antalya%207%20-%2014.05.xls

# 696
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Но е  за тези които могат да реагират доста бързо - дата 14.05. - утре

# 697
  • тук-там
  • Мнения: 4 276

Офф, ми то, аз да взема да напусна работа освен....  newsm78
С тия оферти и намаления направо ще си избия заплатата.... Mr. Green

# 698
  • Мнения: 131
тези които се завърнаха скоро няма ли да пуснат снимки baby_neutral не ни мъчете моля вииии Praynig

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 214
 За първа година искам да посетя Бодрум и много се колебая при избора на хотел - прочетох, че за единия има положителни отзиви ( Armonia Holiday Village & SPA), но бих искала да споделите ако имате впечатления и за другите - Blue Dreams Beach/  Ersan Resort & SPA/  Kadikale Resort
/    Delta Beach Resort 4*   - по-принцип ще е хубаво, ако към хотела има и пясъчен плаж - макар и малък - а не само тези рампи.  Приемам и  други предложения за хубав хотел в Бодрум за сумата около 1300лв за двама за края на септември!  Благодаря предварително на всички!

# 700
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
За първа година искам да посетя Бодрум и много се колебая при избора на хотел - прочетох, че за ===
На мен ми допада и този http://www.teztour.bg/hotel.php?id=2746 KEFALUKA RESORT 5*, но Armonia Holiday Village & SPA е добър избор.

# 701
  • Мнения: 741
Аз качих снимки в албума за Турция към темата в снимка.бг, хотелът е Justiniano Park Conti.

# 702
  • Мнения: 242
Аз съм била в Бодрум в Paloma yasmin resort. Това беше първата ни почивка в Турция през 2005 г. Хотелът беше току що построен и беше много хубав откъдето и да го погледнеш: стаи, храна, развлечения. Тази година го препоръчах на вече порасналия си син и приятелката му и те ще се възползват.

# 703
  • Мнения: 151
Привет,

От половин месец самос е ровя из интернет и офертите на различните агенции и вече съвсем не знам какво искам. Да се смея ли, да плача ли - също не знам  Rolling Eyes
Затова ще питам тук. Търсим си местенце в Турция, на което на изкараме част от медения си месец - около 10 дни. Ходили сме в Истанбул и Одрин и Турция се оказа за нас любов от пръв поглед. затова макар да не е кой знае колко по-различно, искаме да изкараме част от това време само за нас на море именно там. Пък и до сега никой не ми се е оплакал от почивка и екскурзия там.
Та...
Търсим място романтично и красиво, с възможност за подводно гмуркане. Аз лично отдавна мечтая и да плувам с делфини. Иска ни се да избягаме от шума, така че не държим на дискотеки, магазини и барове. Абе, нали знаете - влюбени, тинтири-минтири... Simple Smile
Като време - средата на август. Купонът на сватбата ни е на 13 август. Малко ме притеснява и да не са най-великите жеги - но каквото - такова.

Насочихме се към Кемер. Четох, че има възможност за гмуркане, а и съчетанието море и планина ме радва. Това, което ме притеснява обаче, е, че плажовете са предимно чакълести. Друго си е да почувстваш мекия златист пясък Simple Smile Не държим на лъскави, луксозни хотели, по-скоро на уют и типичен турски дух.

Моля ви за някакви напътствия.

# 704
  • София
  • Мнения: 436
Момичета, да ви попитам знаете ли някакъв сайт, на който мога да проверя в момента курса на лирата спрямо еврото и долара в Турция?

Общи условия

Активация на акаунт