На море в Турция - тема 13

  • 74 434
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 439
Хайде сезонът почна Grinning Добре завърнали се на първите момичета  bouquet
Чакам снимки с нетърпение.

# 676
  • Мнения: 1 525
От мен може да очаквате снимки от Ефесия холидей бийч  Laughing

# 677
  • Мнения: 242
Добре дошли, на всички, завърнали се от почивка. Тъй като е още началото на сезона имате време да организирате още едно пътуване. Моята ваканция в Турция е чак през септември, а до тогава ще се утешавам за по няколко дена с родното черноморие.
Изпратете снимки!

# 678
  • Мнения: 1 525
Аз с удоволствие приемам предложения за още едно пътуване до Турция тази година. За трима, в рамките до/около 1200 лв.  Joy

По повод едно питане за хотел Батихан. Да, наистина има построена още една нова сграда. Точно пред Ефесия. От северната й страна. Малко е странно, съвсем близо са двете постройки. Ефесия-та се губи.
В тези дни, когато още не е съвсем натоварено, на басейна на Батихан имаше доста хора.

Понеже станаха доста темите свързани с Турция, Кушадасъ, ще пиша само тук.

# 679
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Разгеле и аз избрах хотел...
От 25 юни сме, в Бодрум, дано времето да е хубаво по това време, там.
http://www.isis.com.tr/isis_en.html , незнам какъв е що е, не намерих отзиви от първа ръка.

Но сега се чудя дали и моето пълномощно за децата ще трябва да е преведено на турски или английски,
като ще бъдем със самолет.
Някой да знае как стоят нещата?

# 680
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Пълномощното за децата ти трябва за БГ границата, не се превежда  Peace
Но си направи и копие.

# 681
  • Мнения: 242
Разгеле и аз избрах хотел...
От 25 юни сме, в Бодрум, дано времето да е хубаво по това време, там.
http://www.isis.com.tr/isis_en.html , незнам какъв е що е, не намерих отзиви от първа ръка.

Но сега се чудя дали и моето пълномощно за децата ще трябва да е преведено на турски или английски,
като ще бъдем със самолет.
Някой да знае как стоят нещата?
Хотелът изглежда чудесно. Честита резервация! Да бъде най-хубавата почивка, която сте имали до сега. Следващата година - още по хубава!
Пълномощното наистина ти трябва само за България, но не давай оригинала. Ако пълномощното е със срок за връщане в България, трябва да бъде спазен много стриктно.

# 682
  • София
  • Мнения: 672
Разгеле и аз избрах хотел...
От 25 юни сме, в Бодрум, дано времето да е хубаво по това време, там.
http://www.isis.com.tr/isis_en.html , незнам какъв е що е, не намерих отзиви от първа ръка.

Но сега се чудя дали и моето пълномощно за децата ще трябва да е преведено на турски или английски,
като ще бъдем със самолет.
Някой да знае как стоят нещата?

Ние бяхме миналата година за 24 май - първата възможна дата - в Бодрум и искам да споделя, че си прекарахме страхотно. Май месец не беше кой знае каква жега, но беше топло - детето си ходеше по бански, а аз доста се изпеках. В морето не успях да се изкъпя, но аз съм малко особена - и август месец не мога да се изкъпя понякога, защото ми е студено. Пълномощното за малкия ми беше само на БГ и ми трябваше само за да изведа детето от България  - т.е. на Българската граница. Имах и копие, което не ми взеха, но направи си и ти за всеки случай. За хотел Изис, мисля, че се сещам кой беше - но нямам преки впечатления. Ако туроператорът ви е казал, че е ОК, значи е ОК, не го мисли. Ние бяхме в diamond of Bodrum и не сме имали каквито и да било проблеми с каквото и да е, може би с изключение на това, че слънцето изгряваше много рано и детето в 6:30 ставаше, но това не е от хотела Simple Smile Simple Smile Simple Smile А е от детето Simple Smile Simple Smile Simple Smile Ние имахме проблеми с Пегасус, с които летяхме и които нямаха списък с пътниците и трябваше да си доказваме че имаме закупени билети на летището, а те писаха бордни карти на ръка, така че не е зле да зи носиш разпечатка на билета.  Не е казано, че и на теб ще се случи, но за всеки случай Simple Smile Simple Smile Simple Smile Бодрум е уникално място, аз бях доста резервирана, но останах очарована.

Тази година на 21-ви заминаваме за Анталия, малко ми е притеснено какво ще е времето и дали няма да е хладно, така че чакайте и от мен снимки.

# 683
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Maruma дано времето да е много хубаво Grinning а къде в Анталия и в кой хотел,ще сте.

# 684
  • София
  • Мнения: 672
Във Белек, а хотела се казва Воядж Белек Голф енд Спа -

ЛИНК  http://www.voyagehotel.com/gallery.jsp?hotelCode=CLVOBE&lang … e=HavaGenel.jpg#3

Препоръчаха ни го от Алфатур, че бил рай за децата. Дано е така, защото първо се стреснах т.к. някъде прочетох, че деца не се пускат на плажа, а после се разбра, че не се пускат навсякъде по плажа - имало си зона, в която можели да бъдат, за да не притесняват активно почиващите.

# 685
  • Мнения: 7 605
Хайде ще чакаме отзиви от Вояж  Peace  Рания ще ходи там октомври месец, а аз го обмислям за догодина - смятаме да ходим с родата  Crazy

# 686
  • София
  • Мнения: 3 414
Таня догодина с родата ще си от активно почиващите Wink Hug
При нас отпада летенето със самолет Sad

# 687
  • Мнения: 242
Във Белек, а хотела се казва Воядж Белек Голф енд Спа -

ЛИНК  http://www.voyagehotel.com/gallery.jsp?hotelCode=CLVOBE&lang … e=HavaGenel.jpg#3

Препоръчаха ни го от Алфатур, че бил рай за децата. Дано е така, защото първо се стреснах т.к. някъде прочетох, че деца не се пускат на плажа, а после се разбра, че не се пускат навсякъде по плажа - имало си зона, в която можели да бъдат, за да не притесняват активно почиващите.
Хотелът изглежда много добре. Дано да оправдае очакванията ви и да си изкарате чудесно!

# 688
  • Мнения: 206
И ние стягаме куфарите вече Laughing В петък тръгваме за Делфин Ботаник...

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 171
Браво Simple Smile да си изкарате чудесна почивка и времето да е хубаво Peace
А като се върнете да разкажиш!

Общи условия

Активация на акаунт