Отговори
# 705
  • Мнения: 4 370
Деси, и на мен тези алуминиеви щори са ми голям зор. Затова сега в къщата няма да слагам от тях, а само от плат и ще ги пера.

Мама Звярка, не е перяща прахосмукачката. Просто е по мощна и дизайнерска и затова изглежда така. Лека е и като се прибере не заема много место, аз мисля в едно гардеробче в коридора да я прибирам. Ето и линк на БГ  Wink : http://ohsassy.com/stuff/tech/dyson/
 а тази е която искаме да си вземем: http://bgvesti.com/index.php?option=com_content&view=article … -27&Itemid=68
Орикс, и аз бях фен на този тип прахосмукачки, като започна да ми пълзи детето и си я купих, като реших че ще чистя всеки ден с нея. Но се оказа че ми е по тежка и от наличната ми в момента. Защото моторчето и всичко е на дръжката и докато чистиш си я носиш един вид. А аз съм малко слаба в ръцете и ми е по лесно да държа само една тръба. Сега тази прахосмукачка си я занесох на Слънчев бряг и там си ми върши работа. Не че е лоша, но на мен ми идва по тежка, но пък се събира зад вратата.  Laughing

Бухта, да оздравяваш бързичко!

Чин, тъкмо се зарадвах че свеки е дала картбланш за апартамента, но защо чак 5май? За да не можете да си направите ремонт, знам аз!  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 141
Майчета и аз се включвам Simple Smile
За матраците-прочетох тук там и по-скоро се замислям за кокос..но като дойде време и аз не знам какво ще е .
Чин браво за хубавите новини,1кг човек малееее и всъщност те сега тепърва започват да набъбват бързо бързо ...Моя човек последно беше 372гр на 2ФМ..сега нямам търпение доки да го мери вече.
А за Слав-да ти кажа и аз преди трудно казвах извинявай  Embarassed ,Александър ме научи на това с годините.Знаех,че не съм права,но си представях,че не е толкова важно за другия и като него с малки нещица се опитвах да замажа.
Момичета аз скоро се замислих и да ви питам - трябва ли да има овлажнител за въздух в стаята не бебето ?  newsm78 Направила съм си списък с всичко,което ще ми трябва и това е последната ми чуденка.

# 707
  • Мнения: 49
ЧИН, браво, колко е голям вече малкия човек! Така ми се иска и моята принцеса да е пораснала, но ще я вида чка на 09.03 (с тия празници), ще ми правят и пълни изследвания, дано всичко е наред  Praynig

БУХТА, оздравявай, миличка и аз днес в този студ почнах да подсмърчам и кихам!


# 708
  • Мнения: 38
Поздрави и от мен, Чин, за порасналия човек  bouquet.Все така да расте и да си стои на топличко.Аз, както вече писах, приключих със замерването на захарта.Във вторник ще са ми готови резултатите, а среща с бебо ще имам чак около 14.03.Надявам се до тогава и моя дечко да е надхвърлил килцето Wink.
Чин, защо вместо да правиш нова тема, не копнеш старата с ново заглавие. И тя си е много свежа и приятна.
По отношение на Слав, моето мнение е , че сега е момента да започнеш да му говориш и да затоплите отношенията си. След като прави опити за сдобряване, не го проточвай много дълго.Има мъже (и моят е от тях), за които това е начина да се извиняват. Ако чакаш да чуеш ''извинявай'', може би нещата ще се задълбочат, а ти така и няма да дочакаш вълшебната думичка. Лично мое мнение споделям. Peace

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 16:47 от eldra

# 709
  • Мнения: 0
Здравейте  Hug на всички Simple Smile
Чин, поздравления
да ти е жив и здрав юнака и да расте все така Simple Smile
Ние днес бяхме на преглед и най-накрая разбрахме......МОМИЧЕНЦЕ Simple Smile всичко е наред само дето е с дупито напред Sad
дано да се обърне, искаше ми се да се роди нормално, но ако върви така ще е секцио Simple Smile

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Чин, радвам се за хубавите новини, освен гъбите! Ама и тях ще ги пребориш! Между другото, едно време някой ми беше казал, че не е добре да се ядат продукти с мая при наличието на гъби - та освен да ограничиш хляба и подобни... Имаше и още продукти, но не ги помня. Нещо за кисело мляко, но дали беше препоръчително или забранено.......  ooooh!
Колко много е пораснал бебчо, супер!
Аз се съмнявам на следващия преглед (7.03) нашият да е ударил килото, преди 2 седмици беше 550 гр. Но както дойде де.

На зайо нищо не му откриха - всичко си му е точно, само остава да го следя и да яде калции, че май му липсвал. Аз мислех, че ме ближе от обич, а то....  hahaha Но благодарение на него държа днес кръвно 115/70.  Crazy

Нашето бебешко матраче е с кокос и пяна, доволна съм. Да ви подсетя да си вземете непромокаем чаршаф за леглото!! Ние дълго време нямахме и няколко пъти се наложи да пера калъфа на матрака, накрая взехме един и се родих!

От овлажнител не знам дали има нужда, май зависи от апартамента, някои са много влажни. Ние не сме имали, но сега и аз се замислям - самата аз се събуждам сутрин с пресъхнало гърло и е доста некомфортно.

Нашата прахосмукачка е Zelmer, много съм доволна, нещо такова на вид: http://nar-mag.com/images/image6655.gif
Но пък не е толкова компактна като показаните по-горе.

Клеопатра, честито момиченце!! Simple Smile

# 711
  • Мнения: 4 420
Ани и аз след ремонта щях да поръчвам от плат щори, но докато се наканя и хоп Деската на легло. Ще стане ама по нататък. А пък сега все ще трябва да се изчистят преди да доведа бебо в къщи. Този път честта ще видим май на мама или на Марти ще се падне, аз ще се отърва от чистенето им. Но пък понеже сме на първия етаж и все си мисля, че тези ще ги оставя. Щото иначе всичко ще се вижда, като дръпна другите щори. Абе днес май съм на вълна обзавеждане  hahaha
Момичета, спокойно всички мъже ще бъдат добри татковци. Сега още не усещат може би, но като се появят бебетата ще се променят непременно. Това са все пак желани бебета. Само аз ако може един съвет да дам. Не подценявайте възможността им да се грижат за децата си. Имайте им повече доверие. Около мен има много мами, които казват "аз детето си няма да му оставя" и сами се нагърбват с всичко. Отделно пък мъжете се чувстват недооценени от тия приказки и става една. Мен татко ме е мъкнал за риба по какви ли не места. Оцелях  Peace

# 712
  • София
  • Мнения: 13 216
Чинче, баща ми има такъв робот. Един ден като говорих с него по телефона и вика, чакай, че тука това малкото се завира под масата  Rolling Eyes Аз си мисля, щерка ми не е при него, племенниците не са в БГ, кое е това малкото  newsm78. Робот, вика той  Grinning
Честно много е смешно това нещо. Като голяма хлебарка. Когато му кажеш да ходи да се зарежда се скачва със зарядното като космически кораб с базата  Joy Joy Joy
Той твърди, че чисти доста добре. Пускаш го като те няма и то овършава къщата. Та в тоя ред на мисли си заслужава 800-1000 лв Wink ама стига да ги имаш да ги отделиш за такова нещо.

Бухта да оздравява, а Кити да не смее да се разболява  Naughty Кити, вади дюлите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И аз съм на преглед на 9 март, тамън след 8-ми да съм изтрезняла  Crazy Crazy

# 713
  • Мнения: 2 456
Момичетааа, готова съм с новата тема.  newsm44 Честно казано малко я претупах, но нямам повече време, а ми се иска всеки път да е различна.  Embarassed

Шунка, стреснах се в началото за твоето животинче.
Не знам за седмица-2 колко растат бебчовците, защото предишния път, когато го измерваха по-подробно беше 243гр и купувах сирене.

Ани, само да не ме предизвиква свеки, че ремонт и за седмица мога да направя.

Елдра, и ти си права. Предполагам, че той чака да ми мине. Аз обаче не смятам случилото се за маловажно, нито виждам той по някакъв начин да си е взел някаква поука.

За леглата и матраците- много  се чудя и аз какъв да е този матрак.  newsm78 Иначе леглото мисля да го сложа на стената до вратата, а не под прозореца, защото сме с южно изложение и лятото ще е ад!

# 714
  • Варна
  • Мнения: 58
Само аз ако може един съвет да дам. Не подценявайте възможността им да се грижат за децата си. Имайте им повече доверие. Около мен има много мами, които казват "аз детето си няма да му оставя" и сами се нагърбват с всичко. Отделно пък мъжете се чувстват недооценени от тия приказки и става една. Мен татко ме е мъкнал за риба по какви ли не места. Оцелях  Peace
  202uu

# 715
  • Мнения: 2 837
Здравейте пак! Върнах се и аз от преглед!
Чинче, много е пораснал младежът ти, той почти колкото моят - на мен ми казаха 1200 Simple Smile Главичката е горе, беше в много странна поза, при която крачето му стърчеше малко над челото  Mr. Green Аз не се притеснявам от това де, бебетата често се обръщат в последствие - според Малчев до 34 седмица нищо не може да се каже за предлежанието, след това вече по-трудно се обръщат, щото им е тесничко. Кръвно 85/55, пак след като бях обядвала. Скара ми се, щото според него не пия достатъчно течности, пък това не е вярно Sad Изписа ми Тот'ема за ХБ.
Орикс, и на мен ми харесва количката и не бих я сменила Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 142
Браво, момичета, хубави новини от всички Hug чин, Ана2, колко са пораснали вашите малчовци, страхотно! Heart Eyes 

Бухта, разбира се, че е хубаво и майката да си почива Laughing  Аз ли да мисля друго Laughing  Ситуацията, за която ви разказвах е по-особена, но както го бях написала не става много ясно...Но да не се бъркам в чужди работи и семейства, само исках да кажа, че има много грижовни татковци, но те са по-скоро рядкост...поне около мен..

Аз съм много доволна от последната прахосмукачка, която си взех съвсем случайно (харесах си я, защото е червеничка и ми се стори красива Blush).  Тя е на Самсунг, много компактна и лека, а боклукът се събира в контейнерче на дръжката, което си е голямо удобство - изхвърляш директно в кофата, не купуваш и не сменяш торби...Не си спомням цена, но определено не беше от скъпите.

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Ваче, и аз се чудех за тоя робот - успява ли да почиства ъглите и някакви тесни пространства, като е такъв кръгъл?  newsm78 Иначе много ми харесва идеята само да си ходи и да чисти, хич не обичам да обикалям с прахосмукачката. Не, че имаме 1000 лв за прахосмук в момента...

Честно казано, много е гадно с тия болнични, картата ми е празна, мъж ми не се сеща да остави някой лев - не, че е стиснат, но и той явно е свикнал да си имам, и дори по-скоро аз да му давам, че неговите отиват по сметките... Днес събирах левчета за ветеринаря, мислех си вече някакви грандиозни суми  Laughing, той пък ми взе 2 лв.

Чин, на мен още ми е супер притеснено, дано не обърне коремът, че ще ми е много жал.

# 718
  • Мнения: 2 456
Шунка, на робота му излизат едни четчици отдолу и успява да почисти ъглите, освен ако нещо не му попречи и не може да го заобиколи, тогава казва "error", врътва си се и заминава Simple Smile
Не се притеснявай, ще живее мъничето...

Ани2, ами че той и на седмици е голям почти колкото твоя човек. Само 4 дни ни е разликата, но пък твоя младеж до колкото си спомням винаги вървеше със седмица напред...
Въобще това с теглото е много относително нещо.
Само на мен ли са ми изписали хапчета за смучене за тоя ХБ?  newsm78

# 719
  • Мнения: 111
Чин , аз също пия желязо за хемоглобина - малтофер. Май често се налага да се подпомагат бременните с желязо, не се тревожи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт